Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

+13
OZN
Alter-Ego
PiroTechnique
WTSN
Reysus
Dust
Ghanizzle
creTzu
IBU
menthoru
CreativeEgo
xtr3mu
Static
17 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de CreativeEgo Mier Dec 05, 2012 3:06 pm

Să fie primită. Şi când i-o apărea următorul material, o să mă plâng că-s versurile prea scurte. Smile

Nu, glumesc, înţeleg ce vrea să zică. Putea s-o zică pe un ton mai puţin "Fuck you, niggaz!", dar na, ce naşte din MC vrea să halească doar rime pe beat.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de OZN Mier Dec 05, 2012 5:26 pm

xtr3mu a scris:
Bat fara emotii ca’n Equilibrium ca fiecare punch, gen 1000 de grame, face kill sigur!
E chin sigur ca’ncearca sa’nvete din mers da’ io’i bat pasul…pe loc - dau ODD singur! - 3, repetarea "sigur" da cam naspa, nu-i un punch cine stie ce..
Arde, d’aia injur de mama focului si’i mut fata de la fata locului in spatele blocului!
E’un fel de pompa de picior pe limba lui! Pisoi, te umflu pan’ te calc pe coada…ochiului! - 5, asta-i bun rau, iar ideea cu coada ochilui n-am citit-o pana acum.
Miauna si’mi mai ia una direct in gura - asa crede nehalitul ca ma lasa fara punchuri!
Da’ la mine sacu’i ca nevasta’sa…fara fund!D’aia cand bag pironu’n blana s’aud “ouch’uri!” - 3, nu-mi prea place, desi comparatia cu sacu' mi-a placut.
Cu duma’n battle e ca’n pat parinte: daca n’o scoti la timp nu te face’n niciun fel mai creativ!
Cu’asta castig in orice caz d’aia’n final unu’i acuzat c’a dat genial! Cine?! xtr3mu – nominativ! - 5, si asta-i bun, desi s-au mai dat pe tema asta.
Asta sigur nu’i ofiter otoman bogat ca Richie desi p’aici il cam stie lumea de aga_rici!
Eu, juriul si userii ne poreclim toti organele’n “Speranta” si’o punem in ce urmeaza sa zici: - 3, iar unul care nu ma da pe spate.

xtr3mu - prima runda - 19
O runda buna, dar ai variat intre baruri de 3 si de 5.


CreativeEgo a scris:
Mă-ta. Şi spini, acizi, maşini de tocat... Acu explică juriului unde le-ai băgat organele!
Punchuri de-un kil? Vai, Lil'X, zi sincer: când tastezi te-ajută mami să apeşi butoanele?- 4, inceputul primul vers, face toti banii. In schimb nu ma da pe spate restul punch-ului, desi ai incercat ceva cu umor,
I-o dau mai greu decât croşeu' lui Greu', gheul ăsta-i la podea, mai mult linge bombeuri,
Categoria pană, doar îmi gâdilă orgoliul, se vede din nume că-i slab că mănâncă doar e-uri.- 5, asta da! Un persinal bun, avand in evedere ca xtr3mu nu are e-uri in nume, buna observatie.
Pe X îl pun la coadă ca Sadat, proasta asta-i singura care-şi ia neve din faţă ca Fanas, da'
Ştie că nu se poate măsura cu Ego în niciun sistem, aşa că-n versuri se compară cu nevasta.- 4, parca prea din topor.. ar fi de 4,5 dar prefer sa-l rotunjesc la 4 si sa tin minte asta.
Începe bine da la final nimic nu se leagă, după X ani de battle e tot la preludiu ca Teleagă,
Şi-n plus şi-a dezamăgit grav amantul când a zis că-i fără fund - ca o gonflabilă beteagă.- 5, aici dau 5, fiindca-i tot de 4.5. Frumos intors bar-ul cu fund al lui X, imi place si primul vers.
Gramatical nu mă baţi în niciun caz, doar la fictiv. În ce mod te bat? Mori! - imperativ.
Folosesc pula ca element copulativ şi-o dau cui şi-o doreşte mai mult: Extremului - dativ. - 3, slabut pentru final, nu-mi place cum ai incheiat, se putea mai bine..
CreativeEgo - prima runda - 21
Ai intros frumos, iar punch-ul cu e-uri (pe care am dat 5 din prima) e extrem de reusit. O runda buna, desi finalul nu-i cine stie ce.


CreativeEgo a scris:
Bă, ia runda de sus, numără cuvintele, înmulţeşte cu 99 şi dă-ţi tot atâţia pumni în ouă.
Da, tu! Că mi-ai luat numele-n deşert şi când în minte-ai secetă degeaba te faci că plouă. - 3, pentru inceput e ok, dar asta pare data in graba, nu te caracterizeaza.
Când îţi văd faţa tristă de parcă ţi s-au înnecat corăbiile m-apucă instinctul de pirat
O duşcă de rom, îţi fut o lopată-n cap, îmi scuip în palme, dau de X şi m-apuc să-l sap.- 5, asta-i un persnal smecher. In acelasi timp, o idee originala, nu am mai auzit-o pana acum.
Ceghirap! Fur pe X şi pe Boka când or s-adoarmă muci la reuniunea netceilor de pe forum
Îi scot în curu gol la Unirii să zică puştii: "Uite, mami, un troll uriaş... şi Gollum!"- 3, nu-i cine stie ce, asta-i data asa, sa umple spatiul..
Ăsta-i material de viral. Deci cin' te-a pus să intri-n duel verbal cu-n NC legendar?
Da să nu zici că-s brutal îţi ofer un final opţional: colaps mental sau prolaps rectal.- 3, la fel ca mai sus, macar ai ceva interne.
Ai dat de mântuială, da io-s mântuitoru care schimbă scriptura, calc capete de farisei,
Tu intri-n luptă cu-n dildo-n cruce urlând "Fuck me, Jesus!" ca posedat de-un demon gay.- 5, asta da final.

CreativeEgo - a doua runda - 19
In runda asta am impresia ca te-ai grabit, unele versuri parca le-ai aruncat doar sa fie la numar, dar ai avut si 2 baruri bune.


xtr3mu a scris:
Party de nci, mci - normal ca n’avem chef de tine la reuniune si nici nu cumva s’apari
C’oi lua, coae, o dusca de rom, un pai in cap si’ti scuipi in palme – instinctul de labar!- 5, frumos intors, frumos inceput, sa vedem ce urmeaza.
N’arunc cu vorbe … goale gen pula-tzoale d’aia nu te lasa rece, te’ntzolesc pana’n gat
Si te cobor prin Obor de, sa mor, se sparg de ras si gonflabilele: “asta zicea de X ca e urat”!- 4, ma amuza asta ca se sparg de ras, dar parca trebuia ceva mai mult..
Dau beton in gura- material bucal de Bucale, nu’i alta cale ca p’aici n’ai loc ca Boka’n locale!
Iti dau un pumn de rapper ca punct de reper doar asa.. s’ai si tu un punct tare la punctare!- 5, da! Buna atitudine si bar.
Battle cu boraci,dume canci, putoare ca’n bocanci; cu adidasii noi ii las semne de buna purtare
Parca’s cu “Crativ go” la masa, musc din el si caut prin oliviera, cu ochii inchisi - ii dau de sare!- 3, nu-mi mai place asa mult.. asta cu sare
NC legendar? Te legeni clar, l’am pus pe Emil sa mi te lege’n dar si sa inchei eu Preludiul!
Crezi ca bati?! Te’nseli iar, dar eu m’am luat cu battle'ul si’acu’s de_votat… o s’o confirme juriul!- 4, e ok, imi place ultmul vers.

xtr3mu - a doua runda - 21
O runda a doua mult mai tare decat prima, ai avut ceva idei smechere.


Dupa cate vad, e egalitate.. E o finala frumoasa. M-am gandit sa il votez pe cel ce are cele mai multe bar-uri notate cu 5, dar se pare ca si acolo-i egalitate.
A ramas doar sa aleg cel mai tare punch din battle si pe baza lui, sa fac diferenta.


"Ai dat de mântuială, da io-s mântuitoru care schimbă scriptura, calc capete de farisei,
Tu intri-n luptă cu-n dildo-n cruce urlând "Fuck me, Jesus!" ca posedat de-un demon gay."

Vot CreativeEgo
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Boka Joi Dec 06, 2012 1:38 am

cand ii ziceam lu Watson de texte pe masura...=)))))
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de WTSN Joi Dec 06, 2012 11:41 am

=)))))) hahaha intr-adevar =))
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Static Joi Dec 06, 2012 5:48 pm

xtr3mu - 18

xtr3mu a scris:Bat fara emotii ca’n Equilibrium ca fiecare punch, gen 1000 de grame, face kill sigur!
E chin sigur ca’ncearca sa’nvete din mers da’ io’i bat pasul…pe loc - dau ODD singur! - 3.5 primul e bun cap-coada, al doilea doar ok
Arde, d’aia injur de mama focului si’i mut fata de la fata locului in spatele blocului!
E’un fel de pompa de picior pe limba lui! Pisoi, te umflu pan’ te calc pe coada…ochiului! - 4 mai bine, atitudine buna + simpatica aia cu arde-mama focului
Miauna si’mi mai ia una direct in gura - asa crede nehalitul ca ma lasa fara punchuri!
Da’ la mine sacu’i ca nevasta’sa…fara fund!D’aia cand bag pironu’n blana s’aud “ouch’uri!” - 3 spre deosebire de alti votanti, mie nu mi-a prea placut asta cu sac-nevasta
Cu duma’n battle e ca’n pat parinte: daca n’o scoti la timp nu te face’n niciun fel mai creativ!
Cu’asta castig in orice caz d’aia’n final unu’i acuzat c’a dat genial! Cine?! xtr3mu – nominativ! - 4 primul vers e cam ambiguu, puteai sa-l mai cizelezi ; al doilea imi place dar e cam fortat
Asta sigur nu’i ofiter otoman bogat ca Richie desi p’aici il cam stie lumea de aga_rici!
Eu, juriul si userii ne poreclim toti organele’n “Speranta” si’o punem in ce urmeaza sa zici: - 3.5 cam finut de final, aici trebuia sa dai manusile jos

CreativeEgo - 19.5 + 19.5 = 39

CreativeEgo a scris:Mă-ta. Şi spini, acizi, maşini de tocat... Acu explică juriului unde le-ai băgat organele!
Punchuri de-un kil? Vai, Lil'X, zi sincer: când tastezi te-ajută mami să apeşi butoanele? - 3 ma asteptam la un inceput mult mai in forta
I-o dau mai greu decât croşeu' lui Greu', gheul ăsta-i la podea, mai mult linge bombeuri,
Categoria pană, doar îmi gâdilă orgoliul, se vede din nume că-i slab că mănâncă doar e-uri. - 4 bun rau al doilea vers, personal tare ; primul aduce a Mafia si nu-mi dau seama daca asta era si ideea
Pe X îl pun la coadă ca Sadat, proasta asta-i singura care-şi ia neve din faţă ca Fanas, da'
Ştie că nu se poate măsura cu Ego în niciun sistem, aşa că-n versuri se compară cu nevasta. - 4.5 ii lipseste ceva dar oricum e cel mai bun bar de pana acum
Începe bine da la final nimic nu se leagă, după X ani de battle e tot la preludiu ca Teleagă,
Şi-n plus şi-a dezamăgit grav amantul când a zis că-i fără fund - ca o gonflabilă beteagă. - 4 Smile) la fel ca mai sus, ok duma cu Teleaga, dar asta cu amantul fara fund are un iz de autodrop odata ce el vorbea de nevasta-ta
Gramatical nu mă baţi în niciun caz, doar la fictiv. În ce mod te bat? Mori! - imperativ.
Folosesc pula ca element copulativ şi-o dau cui şi-o doreşte mai mult: Extremului - dativ. - 4 cam in aceeasi nota ca finalul lui xtr3mu dar dat un pic mai bine

Bă, ia runda de sus, numără cuvintele, înmulţeşte cu 99 şi dă-ţi tot atâţia pumni în ouă.
Da, tu! Că mi-ai luat numele-n deşert şi când în minte-ai secetă degeaba te faci că plouă. - 4 bun versul 2 dar m-a amuzat primul
Când îţi văd faţa tristă de parcă ţi s-au înnecat corăbiile m-apucă instinctul de pirat
O duşcă de rom, îţi fut o lopată-n cap, îmi scuip în palme, dau de X şi m-apuc să-l sap. - 5 smecher, probabil cel mai bun personal incasat de xtr3mu pana acum Very Happy
Ceghirap! Fur pe X şi pe Boka când or s-adoarmă muci la reuniunea netceilor de pe forum
Îi scot în curu gol la Unirii să zică puştii: "Uite, mami, un troll uriaş... şi Gollum!" - 4 e la moda sa-l bagi pe Boka-n runde, poate de acolo si metrica de care se plang toti Razz
Ăsta-i material de viral. Deci cin' te-a pus să intri-n duel verbal cu-n NC legendar?
Da să nu zici că-s brutal îţi ofer un final opţional: colaps mental sau prolaps rectal. - 3.5 ai tehnica dar in loc sa scoata in evidenta barul, il cam eclipseaza
Ai dat de mântuială, da io-s mântuitoru care schimbă scriptura, calc capete de farisei,
Tu intri-n luptă cu-n dildo-n cruce urlând "Fuck me, Jesus!" ca posedat de-un demon gay. - 3 pare rau, nu-mi place - mi se pare fortat

xtr3mu - 20.5

xtr3mu a scris:Party de nci, mci - normal ca n’avem chef de tine la reuniune si nici nu cumva s’apari
C’oi lua, coae, o dusca de rom, un pai in cap si’ti scuipi in palme – instinctul de labar! - 4 asa, intors bine pe ambele versuri
N’arunc cu vorbe … goale gen pula-tzoale d’aia nu te lasa rece, te’ntzolesc pana’n gat
Si te cobor prin Obor de, sa mor, se sparg de ras si gonflabilele: “asta zicea de X ca e urat”! - 4 mda, parca sfarsitul versului 2 avea nevoie de altceva, sotto gaseai o rima mai smechera
Dau beton in gura- material bucal de Bucale, nu’i alta cale ca p’aici n’ai loc ca Boka’n locale!
Iti dau un pumn de rapper ca punct de reper doar asa.. s’ai si tu un punct tare la punctare! - 4 isi pierde suflul pe final
Battle cu boraci,dume canci, putoare ca’n bocanci; cu adidasii noi ii las semne de buna purtare
Parca’s cu “Crativ go” la masa, musc din el si caut prin oliviera, cu ochii inchisi - ii dau de sare! - 4.5 adidasi-purtare, oliviera-sare...mai lipsea piperul din barul asta dar tot e foarte bun
NC legendar? Te legeni clar, l’am pus pe Emil sa mi te lege’n dar si sa inchei eu Preludiul!
Crezi ca bati?! Te’nseli iar, dar eu m’am luat cu battle'ul si’acu’s de_votat… o s’o confirme juriul! -4 buna tare asta cu luat cu battle-ul-de_votat, pacat ca n-ai intors-o grozav pe aia cu Aforic

xtr3mu: 38.5
CreativeEgo: 39

Frumos battle, echilibrat cum ma si asteptam. Un plus de tehnica si jocuri de cuvinte la xtr3mu, un plus de umor si atitudine la Ego...a avut cam de toate battle-ul. Am citit runde mai bune de la ambii dar avand in vedere ca au trecut niste etape pana sa ajungem aici (cum zicea si Menthoru parca), e mai mult decat onorabil.

Mi-a facut placere sa votez, felicitari amandurora!

Vot CreativeEgo!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Static Joi Dec 06, 2012 5:52 pm

Battle/turneu incheiat, castigator CreativeEgo cu 4-2!

Multumim mult juriului si participantilor!

@ Ego & xtr3mu - astept cate un PM cu rangul pe care il vreti. Cu xtr3mu ne-am cinstit la reuniune, sper ca la urmatoarea ii vine randul si lui Creative.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Dec 06, 2012 6:10 pm

Felicitari Creative! ma'nclin cu respect buuuna joaca ... chiar mi'a placut finala asta Very Happy multumam fain si votantilor si toata lumea e invitata sa isi dea cu parerea desigur Very Happy

asa ... ca mi'am adus aminte de ce zicea menthoru' legat de apostrof Very Happy ... it's my thing ... il folosesc in loc de "-" iar "-" il folosesc pt a pointa o idee, concluzie gen ... intelegeti voi ... acu' ideea sigur nu era sa "stric" limba romana ... dar undeva cand m'am inscris pe forumul asta am gandit asa: nu mai sunt x-tr3m (primul nickname de pe cheloo.ro aka hh-gen) caci mi'am luat atunci un punch de toata frumusetea - ceva de genu' "vine cu minusuri si in nume" ... si am zis ca nu mai pun minusuri nici pe strofe Very Happy am pus xtr3mu gen acel xtr3m dar nu xtr3mul - ca io nu's articulat Very Happy si folosesc ' pt ca eu apostrofez Smile))) si e si mai americanesc asa Wink
pace!

care xtr3mu frate?? Smile)

Edit: @Static - pune si tu scorul 3-2 asa pentru orgoliul meu Smile))) cat despre rang ... daca imi vine vreo idee spun atunci ... momentan ramane asta! merge asa? dau un pai Wink
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de PiroTechnique Joi Dec 06, 2012 6:16 pm

Care rang frate?
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Alter-Ego Joi Dec 06, 2012 6:29 pm

O sa imi dau si eu cu parerea in curand.
Cum spune Alter-Ego: asta ca sa stiti!

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Static Joi Dec 06, 2012 6:38 pm

Castigator CreativeEgo cu 3-2 pentru orgoliul lui xtr3mu.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Dec 06, 2012 6:53 pm

Cool ti pup ... hai ne punem la battleuri cu astia pe aici? un 4 v 4 ceva ... nu stiu mai exista crewuri, d'astea? Very Happy
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Alter-Ego Joi Dec 06, 2012 7:09 pm

Exista un fel de crew. Laughing
Eu cu Watson si OZN avem un crew. Daduram un betal recent, ai putea sa votezi la el de altfel:
https://battle.forumgratuit.ro/t2348-se-voteaza-metamorfic-crew-vs-ciomofugla-magicman-iahim-loig
Ba, X-ule, pacat ca n-ai castigat. Da' amandoi ati dat-o bine. Oricum, eu ma bucuram in ambele cazuri: daca tu castigai eram fericit ca am luat bataie de la cel mai bun Laughing
Da' asa a castigat Ego si ma bucur ca e si el tot "Ego" si e smecherie, gen.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de WTSN Joi Dec 06, 2012 8:01 pm

Ba, sincer mi-a placut un pic mai mult cum a dat X-ul. E mai mult pe gustu' meu, da' si domnul Ego le are cu tastaturile si de-astea... felicitari bajeti!
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Alter-Ego Joi Dec 06, 2012 9:09 pm

Acu' sa va zic ce-am pe suflet:
Amandoi ati dat-o bine, mie chiar mi-a placut jocul ala de cuvinte cu limba romana si cazurile, nu stiu de ce unora nu.
Mi-au sarit in ochi mai multe punchuri si nu fiindca erau praf.
Eu zic asa: daca ati da la nivelul la care ati dat si-n finala mereu i-ati bate pe toti.
Ar mai fi multe de zis da' le-au zis altii. Felicitari Creative!
Acu' hai s-o ardem in dume d-alea de forumisti: Ego ii da premiul 4 lu' Matrix. YO! Laughing

Ca sa nu postez degeaba, macar sa fac reclama. Votati aici:
https://battle.forumgratuit.ro/t2357-alter-ego-vs-matrix-finala-mica

PS: Creative, tot nu mi-ai raspuns la aia cu politica.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de saiy Joi Dec 06, 2012 11:10 pm

Static a scris:Battle/turneu incheiat, castigator CreativeEgo cu 4-2!

Multumim mult juriului si participantilor!

@ Ego & xtr3mu - astept cate un PM cu rangul pe care il vreti. Cu xtr3mu ne-am cinstit la reuniune, sper ca la urmatoarea ii vine randul si lui Creative.


Nu-i asa zetule ca mai merge o reuniune la saiy acasa prin ianuarie?


Care saiy frate?
saiy
saiy
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 177
Reputatie : 217
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Static Joi Dec 06, 2012 11:31 pm

Daca nu ne rup cu bataia chinezii de la 8 merge clar Smile
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Boka Joi Dec 06, 2012 11:42 pm

ce ma?iar reuniune in ianuarie?mergeee Laughing sa-l sun pe mc haralambie Laughing
CARE HARALAMBIE?
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Dec 06, 2012 11:48 pm

deci ianuarie cat??!?! Smile) hai!

mersi de aprecieri Alter si Watson (stiam eu ca trebuia sa zic "da" la votul decisiv Smile) )... va asteptam si pe restu sa ne spuneti cate una ... cat despre votare pe la sectiunea battle ... vin si acolo curand Wink
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de OZN Vin Dec 07, 2012 12:16 am

Daca saiy e dispus, facem si treaba asta, dar nu in sesiune Smile)
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Boka Vin Dec 07, 2012 12:30 am

care sesiune,frate?=))))
ps:daca e sesiune,OZN nu vine...daca nu e,s-ar putea sa stea chiar...o ora Laughing
stai,bre,mai mult,ce plm,parca ai dat battle cu chiuveta Laughing
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de OZN Vin Dec 07, 2012 1:03 am

Eu sunt d'ala care doarme mult.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de PiroTechnique Vin Dec 07, 2012 1:11 am

Si gandeste putin.
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de OZN Vin Dec 07, 2012 1:23 am

Si te sparge te-ndoaie.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Dec 07, 2012 10:14 am

Mulţumesc pentru voturi şi aprecieri. Sper c-a fost la fel de distractiv pentru voi pe cât a fost şi pentru mine. Smile

extremu, o plăcere, ca-ntotdeauna, good doing battle with you. Smile
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Alter-Ego Vin Dec 07, 2012 2:05 pm

Ba, voi cate turnee ati castigat inainte?
Stiu ca extremu' are un turneu castigat si multe locuri 2. De fapt, el a fost in toate finalele in afara de turneul trecut (aka. numarul 5 unde-a batut ozene), da' din 5 turnee in care-a fost finalist a luat doar unul. Laughing E-un fel de Germania.
Ego, tu in afara de asta ai mai castigat turnee? Ca tu ai mai fost si pe-alte forumuri.
Cre' ca si xtremu' a fo' pe-alte forumuri da' ... nu stiu.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

[FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo] - Pagina 2 Empty Re: [FINALA MARE] - xtr3mu vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: CreativeEgo]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum