Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

+4
WTSN
in0c3nt
dorobantzu
OZN
8 participanți

In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Mar Ian 29, 2013 9:57 am

10 versuri pe runda, sistem: xyyx, eu dau primul.

Timp de reply: 2 saptamani (in principiu nu o sa dureze atit, dar tinand cont ca e sesiune e bine sa ne luam o marja de eroare Very Happy)

Bafta! O sa revin cu runda!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Ian 29, 2013 11:58 am

Dorobantzu. Intra pe celalalt cont, ai parola pe PM. Pe asta il stergem.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de dorobantzu Joi Ian 31, 2013 12:00 am

in0c3nt - marfa cazuta la export, dau fara gratiozitati,
Disperat, invoca demonii ca sa-l posede cu niste calitati.

Iti spun ca nici dupa battle-ul asta nu iti vei pierde inocenta, vere,
Asta-i genu' ce posteaza la "Baruri de exceptie" poze cu Caru' cu Bere.

E mecanic, da' sa ma bata nu gaseste cheia, esti caraush,
Se lipeste prostia de tine ca doi magneti cu poli opusi.

in0c3nt cu siguranta e un "extremist de dreapta", ca n-are femei!
Dimineata se apuca de "politica"... iar pana la 12 de inca vreo 3!

in0-CENT? Coae, a mea-i COROANA, stai jos, nota patru,
Te crezi NC de clasa? Atunci eu sunt NC de amfiteatru!

dorobantzu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 21
Reputatie : 25
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Joi Ian 31, 2013 12:21 pm

Repeti numele meu,ca si curvele pe care le-am ars in mare stil
Chiar si statusul tau iti da la muie cand iti spune:esti doar un alt copil
Sunt mecanic,eu repar masini,tie nici-un chirurg plastician n-o sa-ti repare fata
Ca o sa-ti dau cu Caru,rime dureroase,te terorizez si-am sa-ti fut viata
Am versuri de calitate,marfa intradevar de export,dar ti-o dau tie cu 10 RON
Ca esti atat de penal,incat il intreci la prostie,chiar si pe prietenu tau Nelson
Si-o sa-ti spun baiete,nu te crede imparat,c-o sa te pun sa mi te-nchini
Ca-s ti-o dau ca in povesti,si-o sa schimb a ta coroana,intr-o ramura de spini
Iti dau de te inebunesc,iti fut retinele,lentilele,poti fi tu NC de amfiteatru
Dar pun pariu,ca dupa battle-ul asta,tu esti singuru' caruia ii trebuie psihiatru'
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Joi Ian 31, 2013 11:16 pm

Ma joc cu versurile,sunt arogant ca Murinho,dar am clasa ca si C.Ronaldo
Tu nu m-ai bate,nici daca-i scrie dumele astea proaste,pe-un intreg caiet dictando
Vi aici frate,cu coroane,regi,regine,pula mea,gen cocalar cu chilotii tanga
Mai sunt frate cazuri de copii urati,dar la tine,ma-ta si tactu' au sarit creanga
Eu nu ma joc,te fac sa-ti iei jucariile si sa pleci,oricum,nimeni nu-ti va simti lipsa
Poate n-am dumele cele mai tari,dar sunt mai scumpe ca tabloul lu' Mona Lisa
Esti ca o virgina,dupa ce ti-o iei prima oara-n pizda,iti schimbi mersu
Pui timp de reply,2 saptamani,cica-i sesiune,cand defapt cauti versuri cu Dexu'
Poate,te-nveti minte,si-n runda 2 nu vi,cu dume gen,ca esti NC de amfiteatru
In prima runda,ne-ai aratat doar ca sti sa numeri,de la 1 pana la 4
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de dorobantzu Vin Feb 01, 2013 12:40 pm

Ti-am repetat numele, dar clar dupa battle ramai tot necunoscut,
Si coae, nu esti pirotehnist, dar cu saracele curve ce ai avut?

Am versuri sexy ca Irina Shayk, te rog, leaga-ti singur de gat latzu',
Ca rimele tale sa devina tari, arata-le o poza cu battleul lui dorobantzu!

Te crezi imparat? Gata, sterge-te la cur, da-te jos de pe tron,
Si coae, sa-nteleg ca tabloul Mona Lisei valoreaza doar 10 RON?

Esti prea prost, ia Dexul, Academia de battle, citeste cartea,
Ca io-s ca CNA, am inchis OTVul si acum iti spulber Realitatea!

Sa-nteleg ca eu sunt Tito Vilanova, Messi, Pique, Dani Alves, te rog nu ma ambitiona,
Ca singura asemanare dinte tine si Mourinho e ca si el si-o ia mereu de la Barcelona!

dorobantzu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 21
Reputatie : 25
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de dorobantzu Vin Feb 01, 2013 12:42 pm

Liber la vot, prieteni! Primul la 3 voturi castiga!

Tinand cont ca eu cel putin sunt la reinceput de drum, mi-ar placea ca votul sa fie argumentat pe text, iar daca asta nu se poate, macar o parere mai detaliata Smile. Thanks!

dorobantzu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 21
Reputatie : 25
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Feb 01, 2013 12:50 pm

O sa votez daca am timp. Acum urmeaza apostolatul lui Static, daca dai battle, tre' sa votezi si la altele, ca altfel iti da nebunu avertisment.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Vin Feb 01, 2013 2:47 pm

Pff n-am stare să votez pe text, dar vă dau câteva detalii.
Dorobantzu, ai început așa și-așa battle-ul, primele versuri din rundă nu mă dau pe spate cu nimic, bar-ul îngroșat de mine e cel mai bun din tot battle-ul, am știut asta după ce ți-ai postat runda. O idee foarte șmecheră, dacă o formulai mai bine ar fi putut să intre la bar-uri de excepție.
„Se lipeste prostia de tine ca doi magneti cu poli opusi.

in0c3nt cu siguranta e un "extremist de dreapta", ca n-are femei!
Dimineata se apuca de "politica"... iar pana la 12 de inca vreo 3!

in0-CENT? Coae, a mea-i COROANA, stai jos, nota patru,
Te crezi NC de clasa? Atunci eu sunt NC de amfiteatru!

In0c3nt, nu știu, mie stilul tău mi se pare dubios rău. Nu mă prinde nicicum. Parcă nu am reținut nimic din rundele tale, ai câteva atacuri aruncate așa ca la darts, poate-poate nimerești ceva. Nu prea ai făcut-o, în opinia mea.
Dorobantzu, runda a doua cam la egalitate cu prima runda, pe finalul rundei ai avut câteva dume tari. Ai un plus pentru atitudine, lucru pe care nu l-am observat la in0c3nt. Bine, el e mai inocent de fel și poate de-asta...
Sper că sunteți mulțumiți, dacă nu puteți anula votul și când am timp și chef o să votez pe text, dar rezultatul tot același va fi.
Vot dorobantzu.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Vin Feb 01, 2013 2:56 pm

in0c3nt - marfa cazuta la export, dau fara gratiozitati,
Disperat, invoca demonii ca sa-l posede cu niste calitati. - 0.5 Ai cam dat cu gratiozitate .
Iti spun ca nici dupa battle-ul asta nu iti vei pierde inocenta, vere,
Asta-i genu' ce posteaza la "Baruri de exceptie" poze cu Caru' cu Bere. - 1 Prefer sa nu zic .
E mecanic, da' sa ma bata nu gaseste cheia, esti caraush,
Se lipeste prostia de tine ca doi magneti cu poli opusi. - 1 Nu prea are legatura V1 cu 2 .
in0c3nt cu siguranta e un "extremist de dreapta", ca n-are femei!
Dimineata se apuca de "politica"... iar pana la 12 de inca vreo 3! - 0,5 " Atentie la urs . "
in0-CENT? Coae, a mea-i COROANA, stai jos, nota patru,
Te crezi NC de clasa? Atunci eu sunt NC de amfiteatru! - 1 To much show off .

dorobantzu -> 0,5+1+1+0,5+1 = 4
-------------------------------------------------------------

Repeti numele meu,ca si curvele pe care le-am ars in mare stil
Chiar si statusul tau iti da la muie cand iti spune:esti doar un alt copil - 1,5 Hai ca poti mai mult .
Sunt mecanic,eu repar masini,tie nici-un chirurg plastician n-o sa-ti repare fata
Ca o sa-ti dau cu Caru,rime dureroase,te terorizez si-am sa-ti fut viata - 0 Nu...
Am versuri de calitate,marfa intradevar de export,dar ti-o dau tie cu 10 RON
Ca esti atat de penal,incat il intreci la prostie,chiar si pe prietenu tau Nelson - 1 . No comment .
Si-o sa-ti spun baiete,nu te crede imparat,c-o sa te pun sa mi te-nchini
Ca-s ti-o dau ca in povesti,si-o sa schimb a ta coroana,intr-o ramura de spini - 1 Jesus ! Smile
Iti dau de te inebunesc,iti fut retinele,lentilele,poti fi tu NC de amfiteatru
Dar pun pariu,ca dupa battle-ul asta,tu esti singuru' caruia ii trebuie psihiatru' - 1.5 ...

Ma joc cu versurile,sunt arogant ca Murinho,dar am clasa ca si C.Ronaldo
Tu nu m-ai bate,nici daca-i scrie dumele astea proaste,pe-un intreg caiet dictando - 1.5 Really ?
Vi aici frate,cu coroane,regi,regine,pula mea,gen cocalar cu chilotii tanga
Mai sunt frate cazuri de copii urati,dar la tine,ma-ta si tactu' au sarit creanga - 1.5 Ar fi fost mai frumos fara "ma-ta" si etc.
Eu nu ma joc,te fac sa-ti iei jucariile si sa pleci,oricum,nimeni nu-ti va simti lipsa
Poate n-am dumele cele mai tari,dar sunt mai scumpe ca tabloul lu' Mona Lisa - 1.5 Show off !
Esti ca o virgina,dupa ce ti-o iei prima oara-n pizda,iti schimbi mersu
Pui timp de reply,2 saptamani,cica-i sesiune,cand defapt cauti versuri cu Dexu' - 1 N-are rost . Smile
Poate,te-nveti minte,si-n runda 2 nu vi,cu dume gen,ca esti NC de amfiteatru
In prima runda,ne-ai aratat doar ca sti sa numeri,de la 1 pana la 4 - 2 Asa s'asa .

1.5+0+1+1+1.5 = 5
1.5+1.5+1.5+1+2 = 7.5

inocent -> 12.5


---------------------------------------------------------

Ti-am repetat numele, dar clar dupa battle ramai tot necunoscut,
Si coae, nu esti pirotehnist, dar cu saracele curve ce ai avut? - 0 Ai lovit in vid .
Am versuri sexy ca Irina Shayk, te rog, leaga-ti singur de gat latzu',
Ca rimele tale sa devina tari, arata-le o poza cu battleul lui dorobantzu! - 0.5 Nu...
Te crezi imparat? Gata, sterge-te la cur, da-te jos de pe tron,
Si coae, sa-nteleg ca tabloul Mona Lisei valoreaza doar 10 RON? - 0 Ce sa argumentez ?!
Esti prea prost, ia Dexul, Academia de battle, citeste cartea,
Ca io-s ca CNA, am inchis OTVul si acum iti spulber Realitatea! - 2 Ceva mai interesant .
Sa-nteleg ca eu sunt Tito Vilanova, Messi, Pique, Dani Alves, te rog nu ma ambitiona,
Ca singura asemanare dinte tine si Mourinho e ca si el si-o ia mereu de la Barcelona! - 1.5 Slab .

dorobantu' -> 4 " Stai jos ! "

-------------------------------------------------
dorobantzu -> 8
in0 -> 12.5


Vot in0cent .
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de dorobantzu Vin Feb 01, 2013 4:06 pm

Gesstapo, nu o sa iti anulez votul. Apreciez ca ti-ai pierdut din timp ca sa iti expui parerea aici, dar dupa ce am citit celelalte battle-uri ale tale si votul tau, cred ca ar fi trebuit totusi sa iti pierzi UN PIC mai mult timp ca sa fii sigur ca ai inteles corect toate dumele, personalele si punchbackurile. Bafta in continuare!

Thanks WATSON pentru vot, mai asteptam lume! Very Happy

dorobantzu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 21
Reputatie : 25
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Vin Feb 01, 2013 4:41 pm

Imi este indiferent dar am vazut cum arata un panci si un pb bun si cele de mai sus , nu-s . Smile N-am putut schita nici macar un zambet mediocru' .
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Vin Feb 01, 2013 4:42 pm

Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
sa-mi bag pula ce voturi penibile da lumea pe aici !da nu vreau sa dau nume, gesstapo.

dorobantzu: 15,5
dorobantzu a scris:in0c3nt - marfa cazuta la export, dau fara gratiozitati,
Disperat, invoca demonii ca sa-l posede cu niste calitati. - 2,5 posedat-demoni,e ok.insa nu impresioneaza

Iti spun ca nici dupa battle-ul asta nu iti vei pierde inocenta, vere,
Asta-i genu' ce posteaza la "Baruri de exceptie" poze cu Caru' cu Bere. - 3p.da , asta mi-a placut.bun v2.dadeam mai mult pe un eventual v1 care sa loveasca.personalu nu mi se pare tare deloc

E mecanic, da' sa ma bata nu gaseste cheia, esti caraush,
Se lipeste prostia de tine ca doi magneti cu poli opusi. - 3,5.amandoua versuri bune.desi ideea de pe v1 e relativ fumata.da imi place v2,desi gandit mai bine putea sa loveasca mai tare Very Happy

in0c3nt cu siguranta e un "extremist de dreapta", ca n-are femei!
Dimineata se apuca de "politica"... iar pana la 12 de inca vreo 3! - 3p.bun

in0-CENT? Coae, a mea-i COROANA, stai jos, nota patru,
Te crezi NC de clasa? Atunci eu sunt NC de amfiteatru! - frumoasa ideea cent-coroana,insa pe v2,aia cu clasa-amfiteatru am mai auzit-o/folosit-o si io.oricum frumos , 3.5p


inocent: 9
in0c3nt a scris:Repeti numele meu,ca si curvele pe care le-am ars in mare stil
Chiar si statusul tau iti da la muie cand iti spune:esti doar un alt copil - 2,5p.e ok primu vers,al doilea n-are sens.cum da un status muie?
Sunt mecanic,eu repar masini,tie nici-un chirurg plastician n-o sa-ti repare fata
Ca o sa-ti dau cu Caru,rime dureroase,te terorizez si-am sa-ti fut viata - 2p pt v1.o sa comentez ce am de comentat la sfarsit
Am versuri de calitate,marfa intradevar de export,dar ti-o dau tie cu 10 RON
Ca esti atat de penal,incat il intreci la prostie,chiar si pe prietenu tau Nelson - 1p.nu stiu,nu prind/inteleg nimic de aici
Si-o sa-ti spun baiete,nu te crede imparat,c-o sa te pun sa mi te-nchini
Ca-s ti-o dau ca in povesti,si-o sa schimb a ta coroana,intr-o ramura de spini - 2,5.sa zicem...ca sa nu fie diferenta prea mare la sfarsit.si parca asta se mai leaga putin
Iti dau de te inebunesc,iti fut retinele,lentilele,poti fi tu NC de amfiteatru
Dar pun pariu,ca dupa battle-ul asta,tu esti singuru' caruia ii trebuie psihiatru' - 1p.nimic aici


inocent: 9
in0c3nt a scris:Ma joc cu versurile,sunt arogant ca Murinho,dar am clasa ca si C.Ronaldo
Tu nu m-ai bate,nici daca-i scrie dumele astea proaste,pe-un intreg caiet dictando - 1p.nonsens
Vi aici frate,cu coroane,regi,regine,pula mea,gen cocalar cu chilotii tanga
Mai sunt frate cazuri de copii urati,dar la tine,ma-ta si tactu' au sarit creanga - 1,5p..
Eu nu ma joc,te fac sa-ti iei jucariile si sa pleci,oricum,nimeni nu-ti va simti lipsa
Poate n-am dumele cele mai tari,dar sunt mai scumpe ca tabloul lu' Mona Lisa - 2,5.asta parca mai msica ceva,ceva
Esti ca o virgina,dupa ce ti-o iei prima oara-n pizda,iti schimbi mersu
Pui timp de reply,2 saptamani,cica-i sesiune,cand defapt cauti versuri cu Dexu' - 3p.cred ca-i cel mai bun al tau.comparatie ok pe primu vers,si te-ai luat de el ca a pus reply mare pe v2.astea par versuri gandite,plm
Poate,te-nveti minte,si-n runda 2 nu vi,cu dume gen,ca esti NC de amfiteatru
In prima runda,ne-ai aratat doar ca sti sa numeri,de la 1 pana la 4 - ai mai zis odata de faza cu nc amfiteatru si pe prima runda.1,5p


dorobantzu: 13,5
dorobantzu a scris:Ti-am repetat numele, dar clar dupa battle ramai tot necunoscut,
Si coae, nu esti pirotehnist, dar cu saracele curve ce ai avut? - frumos primu vers,al doilea parca nu loveste.am inteles ca le arde - pirotehnist,da plm.. Very Happy.3p

Am versuri sexy ca Irina Shayk, te rog, leaga-ti singur de gat latzu',
Ca rimele tale sa devina tari, arata-le o poza cu battleul lui dorobantzu! - 3p frumos v2

Te crezi imparat? Gata, sterge-te la cur, da-te jos de pe tron,
Si coae, sa-nteleg ca tabloul Mona Lisei valoreaza doar 10 RON? - 2,5p .doo pb-uri ok doar

Esti prea prost, ia Dexul, Academia de battle, citeste cartea,
Ca io-s ca CNA, am inchis OTVul si acum iti spulber Realitatea! - 2.5p .

Sa-nteleg ca eu sunt Tito Vilanova, Messi, Pique, Dani Alves, te rog nu ma ambitiona,
Ca singura asemanare dinte tine si Mourinho e ca si el si-o ia mereu de la Barcelona! - 2,5p. ai lasat-o moale pe runda 2.te-ai bazat pe pb-uri,da puteai sa le intorci si mai bine.


dorobantzu,n-am ce sa zic.se vede ca a mai fost battle-ist,stie ce-i ala un pb,personal,umor , plm.ai un stil ok.e bine daca ai de gand s-o mai arzi ps site Smile
inocent,sa-mi bag pla,tu esti de ceva timp pe site si nu mi se pare ca ai avansat deloc.ai stilu ala de gangster,ca tu faci rupi mui,spargi tot,da nu prea au sens ideile tale.incepi ceva , continui alta chestie si termini cu altceva.nu au legatura nici macar ideile dintr-un singur vers,da versurile intre ele.cum zicea si watson , arunci atacuri ca la darts, asa ca sa fie aruncate si la sfarsit pui doo cuvinte care rimeaza.asta nu ii treaba.incearca sa iti gandesti verurile putin,bazeaza-te pe o idee si dute cu ea pan'la capat.


vot dorobantzu.
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Vin Feb 01, 2013 4:46 pm

Doctore , fiecare cu parerea lui . Uite si pana in prezent imi aduc duma aia din primu' battle cu "mustata" , aia da' .
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Vin Feb 01, 2013 4:57 pm

pai bine'nteles ca ti-o aduci aminte,ca tot ce scrie io e de exceptie Laughing .
si corect ca fiecare-i cu parerea lui.ciudat e faptu ca ai dat 0 pe alea.si prin ele mai gasesti un pb , un personal,un umor.da nu ii battleu nostru,n-au rost alte comentarii . Smile
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MagicMan Vin Feb 01, 2013 5:46 pm

dorobantzu a scris:in0c3nt - marfa cazuta la export, dau fara gratiozitati,
Disperat, invoca demonii ca sa-l posede cu niste calitati. 2 slab de inceput
Iti spun ca nici dupa battle-ul asta nu iti vei pierde inocenta, vere,
Asta-i genu' ce posteaza la "Baruri de exceptie" poze cu Caru' cu Bere. 3 mai bun asta, merge
E mecanic, da' sa ma bata nu gaseste cheia, esti caraush,
Se lipeste prostia de tine ca doi magneti cu poli opusi. 4 tare asta de la inceput pana la sfarsit
in0c3nt cu siguranta e un "extremist de dreapta", ca n-are femei!
Dimineata se apuca de "politica"... iar pana la 12 de inca vreo 3! 4 haha, asa se da un bar
in0-CENT? Coae, a mea-i COROANA, stai jos, nota patru,
Te crezi NC de clasa? Atunci eu sunt NC de amfiteatru! 4 buna runda ta, desi ai inceput modest


in0c3nt a scris:Repeti numele meu,ca si curvele pe care le-am ars in mare stil
Chiar si statusul tau iti da la muie cand iti spune:esti doar un alt copil 3 pt primul vers, al doilea e in plus
Sunt mecanic,eu repar masini,tie nici-un chirurg plastician n-o sa-ti repare fata
Ca o sa-ti dau cu Caru,rime dureroase,te terorizez si-am sa-ti fut viata 2 slab, nu asa se da un pb
Am versuri de calitate,marfa intradevar de export,dar ti-o dau tie cu 10 RON
Ca esti atat de penal,incat il intreci la prostie,chiar si pe prietenu tau Nelson 1 nu are nicio logica
Si-o sa-ti spun baiete,nu te crede imparat,c-o sa te pun sa mi te-nchini
Ca-s ti-o dau ca in povesti,si-o sa schimb a ta coroana,intr-o ramura de spini 2 se leaga putin ideea, dar preferam versurile tale
Iti dau de te inebunesc,iti fut retinele,lentilele,poti fi tu NC de amfiteatru
Dar pun pariu,ca dupa battle-ul asta,tu esti singuru' caruia ii trebuie psihiatru' 2 slab rau..


in0c3nt a scris:Ma joc cu versurile,sunt arogant ca Murinho,dar am clasa ca si C.Ronaldo
Tu nu m-ai bate,nici daca-i scrie dumele astea proaste,pe-un intreg caiet dictando 2 am prins ideea, dar ceva nu se leaga aici
Vi aici frate,cu coroane,regi,regine,pula mea,gen cocalar cu chilotii tanga
Mai sunt frate cazuri de copii urati,dar la tine,ma-ta si tactu' au sarit creanga 1 nu se leaga nimic, nici macar gramatica
Eu nu ma joc,te fac sa-ti iei jucariile si sa pleci,oricum,nimeni nu-ti va simti lipsa
Poate n-am dumele cele mai tari,dar sunt mai scumpe ca tabloul lu' Mona Lisa 3 asta pt ca sunt foarte rare.. oricum cel mai bun bar al tau pana acum
Esti ca o virgina,dupa ce ti-o iei prima oara-n pizda,iti schimbi mersu
Pui timp de reply,2 saptamani,cica-i sesiune,cand defapt cauti versuri cu Dexu' 3 bun primul vers, dar finalul nu-mi place
Poate,te-nveti minte,si-n runda 2 nu vi,cu dume gen,ca esti NC de amfiteatru
In prima runda,ne-ai aratat doar ca sti sa numeri,de la 1 pana la 4 ceva tentativa de umor, dar slaba.. 2


dorobantzu a scris:Ti-am repetat numele, dar clar dupa battle ramai tot necunoscut,
Si coae, nu esti pirotehnist, dar cu saracele curve ce ai avut? 3 bun, merge asta
Am versuri sexy ca Irina Shayk, te rog, leaga-ti singur de gat latzu',
Ca rimele tale sa devina tari, arata-le o poza cu battleul lui dorobantzu! 3.5 superioritate clara, curge frumos
Te crezi imparat? Gata, sterge-te la cur, da-te jos de pe tron,
Si coae, sa-nteleg ca tabloul Mona Lisei valoreaza doar 10 RON? 2 ai incercat un pb, dar nu ti-a iesit
Esti prea prost, ia Dexul, Academia de battle, citeste cartea,
Ca io-s ca CNA, am inchis OTVul si acum iti spulber Realitatea! 3 bune comparatii, imi place barul
Sa-nteleg ca eu sunt Tito Vilanova, Messi, Pique, Dani Alves, te rog nu ma ambitiona,
Ca singura asemanare dinte tine si Mourinho e ca si el si-o ia mereu de la Barcelona! 2 slabut finalul, cand dai un pb trebuie sa fie mai decisiv


dorobantzu 17 + 13.5 = 30.5
in0c3nt 10 + 11 = 21

Sper ca am calculat bine, oricum diferenta mare. in0c3nt, cred ca ar fi trebuit sa te folosesti mai bine de acel timp de reply si sa-ti gandesti rundele, parca le dai in graba, de asta nu progresezi. dorobantzu, se vede ca ai mai dat battle-uri pana acum, prima runda a fost foarte buna, sper sa continui asa, a doua in schimb a fost modesta, dar era clar ca tu o sa castigi

Vot dorobantzu


MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Feb 01, 2013 6:53 pm

Battle incheiat, castigator dorobantzu cu 3-1!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: dorobantzu vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum