Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Oct 01, 2010 5:01 pm

XyyX, Eu X.
10 versuri.
7 zile.
Cel mai bun din 5. Voturile cat de cat argumentate.


Ultima editare efectuata de catre OZN in Joi Oct 07, 2010 3:54 pm, editata de 1 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Oct 03, 2010 12:13 pm


Progenitura vrea sa-i verific dantura, intr-un battle cu mine il insala chiar si natura,
Il cuprinde ura, cand ii torn dume trasnet sa-i inchid gura, da' nu prinde procedura,
E nc-ul care mananca bataie fara motiv, sunt expert in arte, il pun jos ca pe tatami,
Il sterg de pe suprafata Pamantului ca un tsunami, ii dau stil perfectionist ca origami.
Asta inghite stiinta, ca intr-un experiment cu spermatozoizi, evident fiinta primitiva,
Spre lizi tinzi, cand pretinzi ca faci battle, dar nu faci nimic, porecla ta e sugestiva.
Ozn-i fierar literar rar, te bat de te incing apoi te indoi, fa la timp pasii-napoi, ca apoi
Doar din cuvinte fac razboi, tu faci doar taramboi, esti prostia intruchipata ca Bahoi,
Ar fi culmea sa ridici pretentii, cand nu te ridici din noroi, o dau fara regie ca studentii
Din provincie, la ce punchuri am, zici ca te ard in orgie, aici, nu faci nici macar obiectii.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Lun Oct 04, 2010 9:06 pm

Scapat de sub control,n-am mila la mine'n gand gasesti depozitata doar ura,
N-am stima,n-am respect te traznesc cu dumele tale-n bot,iti dau rime fara masura,
Eu nu-s expert in arte,chiar deloc perfect,tu chiar crezi ca esti destul la minte copt,
O sa faci spume la gura,devi nervos ca stelistii cand au egalat Napoli in minutu 98,
Daca-i vb de stiinta,in curand se va forma o gaura mare si neagra,
Am sa va bag pe toti distrusii,care fac 2 versuri si cred c-au lumea-ntreaga,
Nu poti sa ma incingi ce dracu ma crezi din fier,in minte esti usor ca si o pana,
Pun accentu pe rana,ca o sa ai multe,tu esti un pacalici si acest battle e o pacaleala,
Ma enervez cand vad,ca din cauza unor terminati ca tine hip-hop-ul o sa se stinga,
Esti prea plin de tine,iti sugerez,caci desi nu vezi decat acelasi ratat,sa te privesti dracu-n oglinda.



revin cu runda 2 Smile
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Mier Oct 06, 2010 9:59 am

In zare zaresc un ozn,n-am stiut ce e,dar cred ca-i o jucarie,ce prostie,
Ca sa inteleg ceva din runda ta, mi-au trebuit ochelari cu cea mai mare dioptrie,
Incerc degeaba sa te aduc la viata,esti si-acum inca o mumie,
Iti pun rima pe felie,si nu vreau sa te lovesc cu muia-n gat ca te-au lovit deja 1000,
Vad ca te pricepi la comentat,la votat,si toate cele,
Ma gandeam chiar oare e adevarat? prietena ta e cea mai buna(dintre catele?)
Te iau si la misto,te driblez,te sar din schema,
La cate prostii din gura-i scos,frate m-a luat si cu-o migrena,
nu am nevoie dec gramatica,caci punch-urile astea sparg geometria,
Ti-am dovedit ca fara sa ma complic,ti-am dat rime jos palaria.

Pace;)
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Oct 07, 2010 3:05 pm

Ozn-i priceput, netcee de temut, ai miopiei da' vezi ca-s iposibil de batut, esti rebut,
Faci gat cand ti-o iei urat, sunt faraon recunoscut, inca de la debut, te-am crezut but.
Doar din taste te las mut, si daca-i vorba de mumii, coaie punchurile tale chiar put,
Ai haz, te bag in geometria din spatiu, poti sa te dai rotund, cu-n compas te-am facut.
Driblezi precum Cristea, dar pe final te dai de gol, sa-i faci in ciuda lu' Bote, n-ai cu ce,
Mi-ai dat rime in prostie, si te iei de prietena mea ca-i dinamovista cand n-ai ce zice.
Nu-s arheolog, dar descopar si prostia intruchipata, ozn-i prolog, il las olog in epilog,
Ca nu pierd vreamea cu asta, ca cel mai slab meteorolog, nu ia un vot nici sa fie milog.
Te sparg rapid ca pe o sticla, cand vin cu lirica empirica, sunt rafinat! ai doar dume seci,
Sunt demonic, te manipulez, da' te fac rau! Sunt ca un megastar, in fata mea tot te apleci!
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Joi Oct 07, 2010 5:52 pm

OZN ,cum am mai spus, tehnica buna, multe interne, idei bune, cateva punchuri in plin, cu metafore si toate cele, dar inca deficitar la wp si umor. Si incearca si cateva multies. Am vazut doar rime gen bar-bar-bar. Ar fi tare si mai mult de un bar cu aceeasi rima.

in0c3nt, in afara de nu am nevoie dec gramatica,caci punch-urile astea sparg geometria, unde ideea e misto,dar e proasta formularea nu prea mi-a placut nimic. Versuri simple, de abecedar asa. Si mai sta si prost la capitolul tehnica. Si-n plus, un minus la impresie generala. Smile

Deci vot OZN, zic.
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Oct 08, 2010 9:38 am

bun battle ... doar din partea lu OZN ... foarte tare frate ...nush ce as putea sa argumentez ... OZN a rupt norma cu interne si multies...punch-uri pe fiece vers ... un pic de umor aruncat acolo si ai rula maxim ca b-real Wink

VOT OZN
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Vin Oct 08, 2010 6:11 pm

dar nu sunt multies in battleul asta .

http://hiphopkulture.ro/forum/viewtopic.php?t=6522
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Sam Oct 09, 2010 12:49 pm

Ozn, se pare ca lipsa sau imputinarea battle-urilor e productiva pentru tine. Te-ai intrecut pe tine aici. Jocuri de cuvinte, punchuri acide. Clar l-ai imobilizat pe adversar, care inca din prima runda, a aratat ca nu prea face fata. Slaba rau prima runda, nu prea am ce alege de-acolo, a doua putin mai inspirata, parca, insa, in orice caz, departe de a te duce la victorie.

Ozn :

"E nc-ul care mananca bataie fara motiv, sunt expert in arte, il pun jos ca pe tatami,
Il sterg de pe suprafata Pamantului ca un tsunami, ii dau stil perfectionist ca origami."

"Ozn-i fierar literar rar, te bat de te incing apoi te indoi, fa la timp pasii-napoi, ca apoi"

"Ai haz, te bag in geometria din spatiu, poti sa te dai rotund, cu-n compas te-am facut."

"Te sparg rapid ca pe o sticla, cand vin cu lirica empirica, sunt rafinat! ai doar dume seci,
Sunt demonic, te manipulez, da' te fac rau! Sunt ca un megastar, in fata mea tot te apleci!"

in0c3nt:

"Iti pun rima pe felie,si nu vreau sa te lovesc cu muia-n gat ca te-au lovit deja 1000," doar atat, din pacate.

Vot Ozn , cu mentiunea ca in0c3nt are potential turistic nedezvoltat, ca Romania.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Sam Oct 09, 2010 12:50 pm

Battle incheiat. Castigator Ozn 3-0

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Ozn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum