Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

4 participanți

In jos

zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de zEn Dum Oct 10, 2010 4:56 pm

10 versuri , xyxy , eu X , 5 voturi , 3-0 KO
timp de reply : 2 ZILE /runda

Esti stresat?normal ca doar te bat iar si iar
Te degajez ca un portar,ca sunt real ca un scalar
Mai multe fete ca un zar,proeminent ca un cezar
In punchuri esti mai rar ca un bolnav de nanism hipofizar
Crezi ca ma faci?!,ca tu o arzi pe sistem ca orice cocalar
Dar pun pariu ca n'ai da bine nici daca'i da'n sistem binar
Esti ca o Dacie la RAR,dat afara,ca nu sta pe dyno
In rime esti mai alb-negru ca si filmele lui Al Pacino
Sper ca'n runda ta n'ai sa faci spume ca un capucino
Daca ai dubla personalitate va dobor pe toti,ca pe'un domino...
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Dum Oct 10, 2010 5:34 pm

Nu sunt stresat, caci nu am de ce sa ma stresez cu tine,observ ca esti putin deplasat,
Te crezi real..dar defapt esti fals si sti ca eu in pat doar cu mata pot face blat,
Ups,mi-a scapat, chiar si mata imi spune ca-s mai tare ca cezaru stand si asteptand in statie,
Tu esti cel mai nou retard aparut pe compilatie,si singuru care la tot forumu ne face cate-o felatie,
Eu sunt atat de alb si negru,defapt sunt plin de pete dar dau culoare rimelor mele,
Iti trag o palma cu picioru bai labagiule de ce ne minti ca faci rap,cand tu defapt faci manele,
Ia coaiele mele-n gura,esti un nimic deci te frec in gura ca pe un ness,
Nu dobori pe nimeni,dar ne iei pula la tranta tuturor,oricum tu nu ramai decat un mc sters,
sunt fara tehinica,nu am decat niste rime facute de propria inspiratie,
celor care nu le convine,adica cei cu critica proasta sa-mi faca toti o felatie.
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de zEn Dum Oct 10, 2010 7:58 pm

Sunt deplasat ca placile tectonice?stiu,tu-mi esti fan
Mata'i la fel de stramta'n pizda cum e Stramtoarea Magelan
Eu zic ca esti plin de noroc,hai frate,te iau usor
Rimele tale's pline de cacat zici ca esti vitanjor
Zici bine,esti fara "tehinica",eu te fac din simple cuvinte
Deci nu citi coae printre randuri,ca nu'i nimic printre,
Te fac in rime fi sotto,ca la cs tu cu cutitu eu ak si armura
Ca nessul nu e singurul lucru pe care il freci de gura
E un lucru bun la tine si e chiar de apreciat
Tu nu ai nevoie de mine ca sa te faci de cacat...
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Lun Oct 11, 2010 5:44 pm

Raman pe tema,deci iti spun mata-i in pizda cat un vulcan iar tu esti o ruina,
Esti defapt o pizda virgina,care n-are mai multa minte-n cap decat are o gaina,
Sunt plin de noroc am rime magice,amice tu sa stai bine pe faza,eu o sa primesc multe aplauze,
Credeai ca ma faci,eu ti-am futut doi pumni in gura,asta din diferite cauze,
Pentru ca despre tine si brigada ta,avem chiar toti impresii proaste,
N-o sa ma impresioneze cu nimic versurile tale,ca sunt di-naintea erei noastre,
Te crezi viteaz,n-ai deloc haz,ai tupeu doar cand esti in casa,ca oricare cocalar,
Iti bag rima-n timpane si cutitu-n cap,tu n-ai stiut ca sunt cel mai tare cutitar?
Nu te speria stai linistit,la cat de prost esti eu n-am cum sa te-ntrec,
ca tu esti singuru' de pe lumea asta,care e indragostit de SHREK.

bafta
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Oct 12, 2010 5:25 pm

z1:
Esti stresat?normal ca doar te bat iar si iar
Te degajez ca un portar,ca sunt real ca un scalar-2p ca suna bine dar nu'i punch

Mai multe fete ca un zar,proeminent ca un cezar
In punchuri esti mai rar ca un bolnav de nanism hipofizar-2p dar e slabut atacul

Crezi ca ma faci?!,ca tu o arzi pe sistem ca orice cocalar
Dar pun pariu ca n'ai da bine nici daca'i da'n sistem binar-2p pt versu 2 insa nu ajunge sa fie bun

Esti ca o Dacie la RAR,dat afara,ca nu sta pe dyno
In rime esti mai alb-negru ca si filmele lui Al Pacino-bune comparatii dar neslefuite 3p

Sper ca'n runda ta n'ai sa faci spume ca un capucino
Daca ai dubla personalitate va dobor pe toti,ca pe'un domino... -bun final dar nu rupe 3p

i1:
Nu sunt stresat, caci nu am de ce sa ma stresez cu tine,observ ca esti putin deplasat,
Te crezi real..dar defapt esti fals si sti ca eu in pat doar cu mata pot face blat,-2p pt tentativa de pback dar slab rau

Ups,mi-a scapat, chiar si mata imi spune ca-s mai tare ca cezaru stand si asteptand in statie,
Tu esti cel mai nou retard aparut pe compilatie,si singuru care la tot forumu ne face cate-o felatie,-2p pt atitudine dar in rest nimic


Eu sunt atat de alb si negru,defapt sunt plin de pete dar dau culoare rimelor mele,
Iti trag o palma cu picioru bai labagiule de ce ne minti ca faci rap,cand tu defapt faci manele,-2p pt primu vers restu gol


Ia coaiele mele-n gura,esti un nimic deci te frec in gura ca pe un ness,
Nu dobori pe nimeni,dar ne iei pula la tranta tuturor,oricum tu nu ramai decat un mc sters,-2p pt incercarea de comparatie acolo cu nessu oricum bleah

sunt fara tehinica,nu am decat niste rime facute de propria inspiratie,
celor care nu le convine,adica cei cu critica proasta sa-mi faca toti o felatie.-1p(adica minim) nu e punch , nu e battle

z2:
Sunt deplasat ca placile tectonice?stiu,tu-mi esti fan
Mata'i la fel de stramta'n pizda cum e Stramtoarea Magelan-3p bunicel cel putin fata de adversar

Eu zic ca esti plin de noroc,hai frate,te iau usor
Rimele tale's pline de cacat zici ca esti vitanjor-2p pt aproape punchu din vers 2 dar e fumata rau

Zici bine,esti fara "tehinica",eu te fac din simple cuvinte
Deci nu citi coae printre randuri,ca nu'i nimic printre,-2p pt ceva acolo dar nush ce

Te fac in rime fi sotto,ca la cs tu cu cutitu eu ak si armura
Ca nessul nu e singurul lucru pe care il freci de gura- nessul il freci de gura?! in fine 2 p pt primu vers dar pueril

E un lucru bun la tine si e chiar de apreciat
Tu nu ai nevoie de mine ca sa te faci de cacat...-2p slab

i2:
Raman pe tema,deci iti spun mata-i in pizda cat un vulcan iar tu esti o ruina,
Esti defapt o pizda virgina,care n-are mai multa minte-n cap decat are o gaina,-1p nimic aici

Sunt plin de noroc am rime magice,amice tu sa stai bine pe faza,eu o sa primesc multe aplauze,
Credeai ca ma faci,eu ti-am futut doi pumni in gura,asta din diferite cauze,-1p nimic nimic serios


Pentru ca despre tine si brigada ta,avem chiar toti impresii proaste,
N-o sa ma impresioneze cu nimic versurile tale,ca sunt di-naintea erei noastre,- care voastre?? care brigada?? nu pricep in fine 1p pt nimic

Te crezi viteaz,n-ai deloc haz,ai tupeu doar cand esti in casa,ca oricare cocalar,
Iti bag rima-n timpane si cutitu-n cap,tu n-ai stiut ca sunt cel mai tare cutitar?-2p sa zicem pt pbacku din versu 2

Nu te speria stai linistit,la cat de prost esti eu n-am cum sa te-ntrec,
ca tu esti singuru' de pe lumea asta,care e indragostit de SHREK. - amuzant de prost 1p

nu calculez caci e clar ca a batut zen dar plm slabut rau de tot din partea ambilor combatanti ...
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Joi Oct 14, 2010 8:16 am

mai merge un vot ceva?
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Oct 16, 2010 2:25 pm

Punctaj de la 1 - 5

zEn - RUNDA 1 - 10 PUNCTE

Esti stresat?normal ca doar te bat iar si iar
Te degajez ca un portar,ca sunt real ca un scalar - lipsa punch - 1p
Mai multe fete ca un zar,proeminent ca un cezar
In punchuri esti mai rar ca un bolnav de nanism hipofizar - la fel, slab - 2p
Crezi ca ma faci?!,ca tu o arzi pe sistem ca orice cocalar
Dar pun pariu ca n'ai da bine nici daca'i da'n sistem binar - puteai mai bine aici - 2p
Esti ca o Dacie la RAR,dat afara,ca nu sta pe dyno
In rime esti mai alb-negru ca si filmele lui Al Pacino - ceva potential aici, cu indulgenta - 3p
Sper ca'n runda ta n'ai sa faci spume ca un capucino
Daca ai dubla personalitate va dobor pe toti,ca pe'un domino... - e ok pentru un final - 2p

in0c3nt : RUNDA 1 - 5 PUNCTE

Nu sunt stresat, caci nu am de ce sa ma stresez cu tine,observ ca esti putin deplasat,
Te crezi real..dar defapt esti fals si sti ca eu in pat doar cu mata pot face blat, - o idee de punch-back, sa zicem, atac inutil la alta persoana - 1p
Ups,mi-a scapat, chiar si mata imi spune ca-s mai tare ca cezaru stand si asteptand in statie,
Tu esti cel mai nou retard aparut pe compilatie,si singuru care la tot forumu ne face cate-o felatie, - cateva idei, fara sens... - 2p
Eu sunt atat de alb si negru,defapt sunt plin de pete dar dau culoare rimelor mele,
Iti trag o palma cu picioru bai labagiule de ce ne minti ca faci rap,cand tu defapt faci manele, - slab slab... nu dai punch, tre' sa-ti ataci adversaru' inteligent, nu sa-l faci labagiu si manelar... - 2p
Ia coaiele mele-n gura,esti un nimic deci te frec in gura ca pe un ness,
Nu dobori pe nimeni,dar ne iei pula la tranta tuturor,oricum tu nu ramai decat un mc sters, - dupa mine e CLAR AUTODROP... il freci in gura pe ness? ce plm? - 0p
sunt fara tehinica,nu am decat niste rime facute de propria inspiratie,
celor care nu le convine,adica cei cu critica proasta sa-mi faca toti o felatie. - slab rau de tot, iar auto-drop "sunt fara tehnica" - 0p

zEn : RUNDA 2 - 11 PUNCTE

Sunt deplasat ca placile tectonice?stiu,tu-mi esti fan
Mata'i la fel de stramta'n pizda cum e Stramtoarea Magelan - iar slab, atacuri la mame, fara sens. primu' vers promitea - 2p
Eu zic ca esti plin de noroc,hai frate,te iau usor
Rimele tale's pline de cacat zici ca esti vitanjor - sa zicem, o atitudine mai ok, desi tot punch slab ii zice - 2p
Zici bine,esti fara "tehinica",eu te fac din simple cuvinte
Deci nu citi coae printre randuri,ca nu'i nimic printre, - pentru primu vers, o incerca de punch-back - 2p
Te fac in rime fi sotto,ca la cs tu cu cutitu eu ak si armura
Ca nessul nu e singurul lucru pe care il freci de gura - BUN, aici ai intors si ai scos in evidenta greseala lui - 3p
E un lucru bun la tine si e chiar de apreciat
Tu nu ai nevoie de mine ca sa te faci de cacat... - final slab - 2p

in0c3nt - RUNDA 2 - 5 PUNCTE

Raman pe tema,deci iti spun mata-i in pizda cat un vulcan iar tu esti o ruina,
Esti defapt o pizda virgina,care n-are mai multa minte-n cap decat are o gaina, - slab iar, lipsa punch, atac la maica-sa - 1p
Sunt plin de noroc am rime magice,amice tu sa stai bine pe faza,eu o sa primesc multe aplauze,
Credeai ca ma faci,eu ti-am futut doi pumni in gura,asta din diferite cauze, - 1p
Pentru ca despre tine si brigada ta,avem chiar toti impresii proaste,
N-o sa ma impresioneze cu nimic versurile tale,ca sunt di-naintea erei noastre, - aveti impresii proaste... iar o incercare de auto-drop, vroiai sa zici avem o impresie proasta... - 0p
Te crezi viteaz,n-ai deloc haz,ai tupeu doar cand esti in casa,ca oricare cocalar,
Iti bag rima-n timpane si cutitu-n cap,tu n-ai stiut ca sunt cel mai tare cutitar? - oarecum - 2p
Nu te speria stai linistit,la cat de prost esti eu n-am cum sa te-ntrec,
ca tu esti singuru' de pe lumea asta,care e indragostit de SHREK. - ohooo Laughing Laughing vai de mine cat am ras la asta... slab rau Laughing -1p


zEn : 10+11= 21 puncte
in0c3nt : 5+5 =10 puncte


inoc3nt ai dat constant... constant slab, ai avut multe tentative de auto-drop, unele reusite si clar trebuie sa ai grija inainte.
Ati avut amandoi atacuri puerile, mai ales aia cu SHREK. Battle foarte slab, dar daca aveti de gand sa continuati, munciti mult si ganditi rundele mai bine. Toti am inceput slab, dezamagitor, asta e.

VOT zEn
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Oct 16, 2010 2:30 pm

E 2-0, se incheie battle-ul aici, castigor zEn. Nu are rost sa mai irosim un vot. Ramane deschis pentru pareri, cei mai experimentati daca vreti sa mai dati o sugestie sau altii, sunteti bine veniti.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: zEn vs in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum