Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Feb 04, 2010 7:14 pm

timp de replay - 5 zile
8 versuri
sistem xyyx,eu x
se voteaza argumentat pe text,pana la 5,in cazul in care un participant are 3-0 castiga prin KO


Ultima editare efectuata de catre OZN in Lun Feb 22, 2010 11:54 am, editata de 3 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Feb 08, 2010 1:37 pm

plin de ego, vin tehnic ca deco, te iau la caterinca precum deko
torn venin, tu vrei miscare, da' de la o varsta ai pierdut un tempo
pe forum esti pe eco, nu dau pe tine un ban ca pe hainele ecko
creative?matur?dur? creat din crom,eu la curent te tin bai rambo
sunt terorist ca interahamwe, iti dau un hit, tu coco jambo
doresti calitate? muie La Plata, că eu sunt Buenos la tango
tu nu tii pasu nici in battle esti doborat rapid ca un rahitic la pogo
dau de neuitat ca pele pe maracana, eu vs ego egal brazilia vs congo
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Mar Feb 16, 2010 1:25 pm

Nici n-ai început bine runda că te-ai şi declarat plin de Ego pe la gură,
OZN-i caricatură, genu' de karateka ce face bani şi gură cu 8 Dani pe centură.
Deedee, nu-mi apăsa butoanele că-ţi dau de nu te vezi, schimbă-ţi dioptriile,
Băi Farfuridi, ăsta-i show ca-n Grecia, mă-mbăt şi la final sparg farfuriile.
Şi n-o mai arde cubano, te dai Tony Montano dar o arzi infantil, Hannah Montana,
Şi-n deşert speri să câştigi, victoria-n battle-ul ăsta pentru tine-i fata morgana.
Fac ikebana când îţi aranjez florile pe mormânt, îmi iau avânt şi te trimit zburând
Obiect neidentificat orbitând până dau cu tine de pământ de rămân cercuri în câmp.

Degeaba te lauzi că dai peleu ca Pele pe Maracana, când la meleu eşti moale la macaroană,
O arzi Cosânzeană la gay-fest pe Copacabana când la tine braziliană e doar freza pubiană.
Şi-o ard gangsta ca Pacino, criminal latino ca Chino, cu filme violente-n cap ca Tarantino,
Mai bine stai pe tuşă, în banca ta ca Mourinho, că o dai repetat în bară ca Ronaldinho.
OZN, floarea florilor din LPS, cică tripat pe LSD, de fapt săruri de baie şi etnobotanice,
Şi sare-n baie cu spume pe ritmuri etno-satanice, mai bine lua antibiotice şi antirabice.
Fan 2012, OZN a rămas rupt la ADN, cu Cearcăne şi zgâriat de membre robotice-n cerul gurii,
Şi Din instinct îşi fereşte Golul şi negrul maro de când i-au băgat sonde-n Ochiul furtunii.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Feb 20, 2010 9:34 pm

ca Mourinho, doar internazionale, gangsta? nee in sud ca Bulgaru, o arzi penal
in praf ca Mutu, latino? ca Pepe, violent? in cap cu "numai iubirea" gangster subliminal
pe fata-ti fac morga, pe spate nu te bazezi, ca ronaldinho iti cutremur barca, bai noe
sunt rasaritean ca tonga, critic ca iorga, esti fara nume ca 'Urbea x' a lu' Goe
tu esti grec ca ma-ta-i Sparta, crestin dus la Athos, in show dai de o minune ca-n Rhodos
centura mea-i la categoria grea, cu sloboz iti desenez mecla, azi ego e intors pe dos
ca mie nu mi-a intros nimic ca un bucatar somer, dumele astuia nu se simt ca un amper
intra-n priza ca un stecher, ia foc nu are noroc ca nu-i chemin de fer, intra la apa ca-n Amper
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de knutz0r Dum Feb 21, 2010 3:19 pm

plin de ego, vin tehnic ca deco, te iau la caterinca precum deko
torn venin, tu vrei miscare, da' de la o varsta ai pierdut un tempo - 3, frumos jos de cuvinte Smile
pe forum esti pe eco, nu dau pe tine un ban ca pe hainele ecko
creative?matur?dur? creat din crom,eu la curent te tin bai rambo - 2, cum adica pe eco? nu prea merge aia cu rambo
sunt terorist ca interahamwe, iti dau un hit, tu coco jambo
doresti calitate? muie La Plata, că eu sunt Buenos la tango - 2, asta nu prea am inteles-o
tu nu tii pasu nici in battle esti doborat rapid ca un rahitic la pogo
dau de neuitat ca pele pe maracana, eu vs ego egal brazilia vs congo - 4, asta a fost buna Very Happy

Degeaba te lauzi că dai peleu ca Pele pe Maracana, când la meleu eşti moale la macaroană,
O arzi Cosânzeană la gay-fest pe Copacabana când la tine braziliană e doar freza pubiană. - 4, great punch back
Şi-o ard gangsta ca Pacino, criminal latino ca Chino, cu filme violente-n cap ca Tarantino,
Mai bine stai pe tuşă, în banca ta ca Mourinho, că o dai repetat în bară ca Ronaldinho. - 4, foarte tare Smile
OZN, floarea florilor din LPS, cică tripat pe LSD, de fapt săruri de baie şi etnobotanice,
Şi sare-n baie cu spume pe ritmuri etno-satanice, mai bine lua antibiotice şi antirabice. - 3, cam trasa de par asta da' merge
Fan 2012, OZN a rămas rupt la ADN, cu Cearcăne şi zgâriat de membre robotice-n cerul gurii,
Şi Din instinct îşi fereşte Golul şi negrul maro de când i-au băgat sonde-n Ochiul furtunii. - 4, great one Smile, asta mi-a placut

Nici n-ai început bine runda că te-ai şi declarat plin de Ego pe la gură,
OZN-i caricatură, genu' de karateka ce face bani şi gură cu 8 Dani pe centură. - 3, faci bani si gura? ahh Laughing
Deedee, nu-mi apăsa butoanele că-ţi dau de nu te vezi, schimbă-ţi dioptriile,
Băi Farfuridi, ăsta-i show ca-n Grecia, mă-mbăt şi la final sparg farfuriile. -2, slab punch-ul
Şi n-o mai arde cubano, te dai Tony Montano dar o arzi infantil, Hannah Montana,
Şi-n deşert speri să câştigi, victoria-n battle-ul ăsta pentru tine-i fata morgana. -3, Tony Montano e un muzician Smile
Fac ikebana când îţi aranjez florile pe mormânt, îmi iau avânt şi te trimit zburând
Obiect neidentificat orbitând până dau cu tine de pământ de rămân cercuri în câmp. -4, asta mi-a placut Very Happy

ca Mourinho, doar internazionale, gangsta? nee in sud ca Bulgaru, o arzi penal
in praf ca Mutu, latino? ca Pepe, violent? in cap cu "numai iubirea" gangster subliminal -3, bună asta Laughing
pe fata-ti fac morga, pe spate nu te bazezi, ca ronaldinho iti cutremur barca, bai noe
sunt rasaritean ca tonga, critic ca iorga, esti fara nume ca 'Urbea x' a lu' Goe -3, pe fata-ti fac morga, pe spate nu te bazezi. cum adica?
tu esti grec ca ma-ta-i Sparta, crestin dus la Athos, in show dai de o minune ca-n Rhodos
centura mea-i la categoria grea, cu sloboz iti desenez mecla, azi ego e intors pe dos -2, destul de slab
ca mie nu mi-a intros nimic ca un bucatar somer, dumele astuia nu se simt ca un amper
intra-n priza ca un stecher, ia foc nu are noroc ca nu-i chemin de fer, intra la apa ca-n Amper -3, pentru primu' vers, al 2-lea e cam nonsense

OZN 3 + 2 + 2 + 4 + 3 + 3 + 2 + 3 = 22
CreativeEgo 4 + 4 + 3 + 4 + 3 + 2 + 3 + 4 = 27

Vot CreativeEgo, pace!
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de HipSound Dum Feb 21, 2010 10:33 pm

prima runda OZN

plin de ego, vin tehnic ca deco, te iau la caterinca precum deko
torn venin, tu vrei miscare, da' de la o varsta ai pierdut un tempo - inceput frumos dar nu e pe gustu meu ... 3p

pe forum esti pe eco, nu dau pe tine un ban ca pe hainele ecko
creative?matur?dur? creat din crom,eu la curent te tin bai rambo - cam invechit treaba cu ecko .. si nici cu rambo nu prea imi place 3p

sunt terorist ca interahamwe, iti dau un hit, tu coco jambo
doresti calitate? muie La Plata, că eu sunt Buenos la tango - ceva mai dragut ... 4p

tu nu tii pasu nici in battle esti doborat rapid ca un rahitic la pogo
dau de neuitat ca pele pe maracana, eu vs ego egal brazilia vs congo - e hai ca si asta e mai bine dar voiam ceva mai mult in primu vers... 4p


2 runde CreativeEgo

Nici n-ai început bine runda că te-ai şi declarat plin de Ego pe la gură,
OZN-i caricatură, genu' de karateka ce face bani şi gură cu 8 Dani pe centură. - jocu de cuvinte e dragut 4p

Deedee, nu-mi apăsa butoanele că-ţi dau de nu te vezi, schimbă-ţi dioptriile,
Băi Farfuridi, ăsta-i show ca-n Grecia, mă-mbăt şi la final sparg farfuriile. - bun asta da desi nu gaseam legatura Smile) chiar tare 5p

Şi n-o mai arde cubano, te dai Tony Montano dar o arzi infantil, Hannah Montana,
Şi-n deşert speri să câştigi, victoria-n battle-ul ăsta pentru tine-i fata morgana. - nu vad punchu... 3p

Fac ikebana când îţi aranjez florile pe mormânt, îmi iau avânt şi te trimit zburând
Obiect neidentificat orbitând până dau cu tine de pământ de rămân cercuri în câmp. - era in lanuri... pana mea .. 3p

Degeaba te lauzi că dai peleu ca Pele pe Maracana, când la meleu eşti moale la macaroană,
O arzi Cosânzeană la gay-fest pe Copacabana când la tine braziliană e doar freza pubiană. - Smile) prea multe explicatii mai bine scurt si la obiect , totusi 4p

Şi-o ard gangsta ca Pacino, criminal latino ca Chino, cu filme violente-n cap ca Tarantino,
Mai bine stai pe tuşă, în banca ta ca Mourinho, că o dai repetat în bară ca Ronaldinho. - si asta mi-a placut.. 5p

OZN, floarea florilor din LPS, cică tripat pe LSD, de fapt săruri de baie şi etnobotanice,
Şi sare-n baie cu spume pe ritmuri etno-satanice, mai bine lua antibiotice şi antirabice. - proasta finalizarea dar ideea in sine e buna 4p

Fan 2012, OZN a rămas rupt la ADN, cu Cearcăne şi zgâriat de membre robotice-n cerul gurii,
Şi Din instinct îşi fereşte Golul şi negrul maro de când i-au băgat sonde-n Ochiul furtunii. - ceva mai mult Neutral 3p


a 2a runda OZN

ca Mourinho, doar internazionale, gangsta? nee in sud ca Bulgaru, o arzi penal
in praf ca Mutu, latino? ca Pepe, violent? in cap cu "numai iubirea" gangster subliminal - tentativa de punchback cam nereusit ... totusi formularea si ideea merita 4p

pe fata-ti fac morga, pe spate nu te bazezi, ca ronaldinho iti cutremur barca, bai noe
sunt rasaritean ca tonga, critic ca iorga, esti fara nume ca 'Urbea x' a lu' Goe - parca lipseste ceva acolo... 3p

tu esti grec ca ma-ta-i Sparta, crestin dus la Athos, in show dai de o minune ca-n Rhodos
centura mea-i la categoria grea, cu sloboz iti desenez mecla, azi ego e intors pe dos - inceputu promitator ... sfarsit dezastruos ... 4p

ca mie nu mi-a intros nimic ca un bucatar somer, dumele astuia nu se simt ca un amper
intra-n priza ca un stecher, ia foc nu are noroc ca nu-i chemin de fer, intra la apa ca-n Amper - nu am inteles-o pasta Neutral 3p


ozn: = 28p
CreativeEgo = 31p
HipSound
HipSound
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 740
Reputatie : 854
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti / Calafat

http://cuartastheindian.blogspot.com

Sus In jos

OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de aeu Lun Feb 22, 2010 10:37 am

plin de ego, vin tehnic ca deco, te iau la caterinca precum deko
torn venin, tu vrei miscare, da' de la o varsta ai pierdut un tempo - 3 pt primu vers, punch slabut
pe forum esti pe eco, nu dau pe tine un ban ca pe hainele ecko
creative?matur?dur? creat din crom,eu la curent te tin bai rambo - 2 what?
sunt terorist ca interahamwe, iti dau un hit, tu coco jambo
doresti calitate? muie La Plata, că eu sunt Buenos la tango - 3 sa zicem
tu nu tii pasu nici in battle esti doborat rapid ca un rahitic la pogo
dau de neuitat ca pele pe maracana, eu vs ego egal brazilia vs congo - 4 da' nu-i pe gustu meu formularea

Degeaba te lauzi că dai peleu ca Pele pe Maracana, când la meleu eşti moale la macaroană,
O arzi Cosânzeană la gay-fest pe Copacabana când la tine braziliană e doar freza pubiană. - 5 tehnica Ego+amuzant
Şi-o ard gangsta ca Pacino, criminal latino ca Chino, cu filme violente-n cap ca Tarantino,
Mai bine stai pe tuşă, în banca ta ca Mourinho, că o dai repetat în bară ca Ronaldinho. - 4 misto, amuzant
OZN, floarea florilor din LPS, cică tripat pe LSD, de fapt săruri de baie şi etnobotanice,
Şi sare-n baie cu spume pe ritmuri etno-satanice, mai bine lua antibiotice şi antirabice. - 3 nu mi-a placut finalul, mergea ceva mai puternic
Fan 2012, OZN a rămas rupt la ADN, cu Cearcăne şi zgâriat de membre robotice-n cerul gurii,
Şi Din instinct îşi fereşte Golul şi negrul maro de când i-au băgat sonde-n Ochiul furtunii. - 3 bunicel

Nici n-ai început bine runda că te-ai şi declarat plin de Ego pe la gură,
OZN-i caricatură, genu' de karateka ce face bani şi gură cu 8 Dani pe centură. - 5- asta-i pohta ce-am pohtit Smile))
Deedee, nu-mi apăsa butoanele că-ţi dau de nu te vezi, schimbă-ţi dioptriile,
Băi Farfuridi, ăsta-i show ca-n Grecia, mă-mbăt şi la final sparg farfuriile. -3 caldut
Şi n-o mai arde cubano, te dai Tony Montano dar o arzi infantil, Hannah Montana,
Şi-n deşert speri să câştigi, victoria-n battle-ul ăsta pentru tine-i fata morgana. -3 tot asa
Fac ikebana când îţi aranjez florile pe mormânt, îmi iau avânt şi te trimit zburând
Obiect neidentificat orbitând până dau cu tine de pământ de rămân cercuri în câmp. - 3 tehnic, amuzant, da nu-i punch

ca Mourinho, doar internazionale, gangsta? nee in sud ca Bulgaru, o arzi penal
in praf ca Mutu, latino? ca Pepe, violent? in cap cu "numai iubirea" gangster subliminal -2 nu inteleg ce incerci
pe fata-ti fac morga, pe spate nu te bazezi, ca ronaldinho iti cutremur barca, bai noe
sunt rasaritean ca tonga, critic ca iorga, esti fara nume ca 'Urbea x' a lu' Goe -3 la fel, da mi-a placut primu vers
tu esti grec ca ma-ta-i Sparta, crestin dus la Athos, in show dai de o minune ca-n Rhodos
centura mea-i la categoria grea, cu sloboz iti desenez mecla, azi ego e intors pe dos -2 what?
ca mie nu mi-a intros nimic ca un bucatar somer, dumele astuia nu se simt ca un amper
intra-n priza ca un stecher, ia foc nu are noroc ca nu-i chemin de fer, intra la apa ca-n Amper -3 cu indulgenta

OZN = 22
CreativeEgo = 29
Nu am inteles ce a patit OZN in a2a runda, prima a fost ok, da ce a urmat nu..
Vot CreativeEgo
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Feb 22, 2010 11:53 am

battle incheiat, creativeego castiga cu 3-0 (KO)
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum