Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de knutz0r Joi Apr 01, 2010 10:55 pm

xyyx
eu x
2 runde
8 versuri...
o sa bag as soon as possible Very Happy


Ultima editare efectuata de catre knutz0r in Sam Apr 03, 2010 12:36 am, editata de 1 ori
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Joi Apr 01, 2010 11:23 pm

okay . bafta!
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de knutz0r Vin Apr 02, 2010 2:28 pm

Rimele îmi vin spontan, îmi cresc în cap ca ciupercile, n-am ciclu!
Ţie-ţi vin o data pe lună cu dureri de cap ca la o pizdă pe ciclu,
Ai mers la concert la Hi-q crezând că o să-ţi crească high iq
În battle am pe foaie chinta royala tu ai doar un căcăt de q
Cu tehnica de yoghin compun calm texte cu vaste pretexte
Nici dacă ai face asane o mie, nu ai avea cum să fie peste
Daca ai fi iaurt ai fi unu urât mirositor, expirat şi dietetic
Eu aş fi o sana, proaspăt ca spuma de pe lapte şi închis ermetic.
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Vin Apr 02, 2010 10:40 pm

lu' asta ii cresc ciuperci in cap, probabil e omu' cavernelor in miniatura
da' vezi tu? cand eu ma pis, tu ai apa sa te speli, asta e ciclul meu in natura
daca tot ai pe foaie quinta royala, ia'o frate in mana, nu mai fi asa de timid
ia'o cu tehnica ta de yoghin, fara pretexte, ca ma acuza baietii ca's misogin
nu esti sana proaspata, esti sana proasta, mha! ermetic sau nu, mai slabeste'ma
cu texte de copil matematician, da' doar in sensul ca esti optuz la minte, bha!
te bat pana te scot la pensie... alimentara, ca iti dau doar bonuri de masa
si in caz ca se termina si tot ti'e foame, mananca'mi pula! sau... mai bine lasa......!


Ultima editare efectuata de catre DopeRapper in Vin Apr 02, 2010 10:59 pm, editata de 1 ori
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Vin Apr 02, 2010 10:58 pm

te'am prins in offside cu pula, te penalizez de la 18 cm si desi esti in careu
cand ma sugi, poti sa pui si mana, nu e hentz, doar esti "mana lui dumnezeu"
iti centrez precis cate doua "mingi" o data in barba, tu o dai in gura goala
si la 15 ani cati ai, sigur ma'ta e singura femeie "live" pe care ai vazut'o goala
si nu mintii cu asta coite, ca minciuna are picioare scurte, cracanate si paroase
sau asta e ma'ta...? nu mai stiu! ideea e ca nu poate sa fuga si tot tu tragi ponoasele
hai ca e tarziu, ia o gura de laptic cald sau "papa'ti" grisuletu' si mergi la culcare
si data viitoare cand vrei battle, aminteste'ti ca "alchimia veninului" meu te face mai tare



p,s cer voturi argumentate, multam!
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de knutz0r Sam Apr 03, 2010 12:35 am

Venind vorba de venin şi de alchimie, tu n-ai scuipa pe foaie ca mine nici de ţi s-ar zice Chimie
Te foloseşti de interjectii ca să faci o rimă, fie, dar te pun ca pe poporul egiptean, la robie
Ultimul tau bar e josnic, esti un fel de fagga, nici la Iisus nu i-ar place modul tău de a fi swagga
Dacă aş fi MC cred că mi s-ar zice Milarepa, iar ţie ţi s-ar zice "Cel mai demn de milă rappa"
Nicku' tau, DR vine de la DRE sau de la Nicu? Din cauza diareei parca te caci cu polonicu'
Voinicule, ai vrea niste pilule? Niste furazolidon, un calmant, sau una pentru ăla micu'
Secretul, vrei sa ştii cum l-am aflat? I-am dat vârf la mă-ta, tu numa 1 cm ai penetrat
Daca tot vine vorba, i-am dat şi cu îndesat, şi-aşa e futută zilnic de către un întreg sat.

DR = di ar
DRE = di ar i

vreau VOTURI VOTURI
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Lun Apr 05, 2010 9:09 pm

Un battle urat rau de tot.

kNutz0r: incepi cu o runda scurta, si termini cu una de doua ori mai "grasa". Ce e asta? Rimezi ciclu cu ciclu, prima runda e praf cap-coada, mai ales finalu'. Nu spui despre tine ca esti ca laptele Smile) . Asa ceva NU se face. Daca vrei sa fii apreciat pentru niste rime interne, niste multies sau ceva fa-le intr-un spatiu la fel de scurt ca prima runda, nu intr-un vers dublu. Chestia cu DR si DRE e aiurea. Si cireasa de pe tort e faptul ca ai dat si tu un bar despre masa. Daca el zice de maica-ta, tu raspunde elegant, fara sa te iei de ea, ia-te de el si de faptu' ca da battle cu tine nu cu ea.

DopeRapper:
"lu' asta ii cresc ciuperci in cap, probabil e omu' cavernelor in miniatura
da' vezi tu? cand eu ma pis, tu ai apa sa te speli, asta e ciclul meu in natura"
Cred ca asta a fost singurul moment in care cineva a gandit umpic in battle-ul asta. Un p'back ok, chiar amuzant. Apoi, ai bagat un bar fara rima, ai rimat si tu goala cu goala. Te-ai luat de maicasa, ca deh sa dai battle doar cu el e prea putin pentru tine, aveai nevoie de doi adversari.

Concluzie : Cred ca rundele astea le-ati dat in somn, cu subconstientu', de unde au iesit la iveala latentele erotice. La cat v-ati futut in battle-u' asta, maine poimaine faceti copii.

In speranta ca e destul de argumentat, spun : VOT DopeRapper... desi "chestia" asta de mai sus ar trebui clasata la categoria: unidentified...thing. Pace!
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Mar Apr 06, 2010 8:41 am

mc pt timpu' acordat nihat Very Happy

sper ca stii ca mana lui dumnezeu i s'a spus lu' maradona cand a dat gol la nu stiu ce campionat mondial, cu mana (a vrut sa dea cu capu' dar s'a gandit ca are mai mare precizie cu mana)
deci am gandit si acolo un pic Smile)
oricum, nu caut scuze, am dat slab sau bine, asta e... data viitoare poate fi mai rau =))
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de knutz0r Mar Apr 06, 2010 10:18 pm

nihat, am inteles ce ai zis, e ok, iti respect punctul de vedere si pe viitor o sa tin cont de ce ai zis dar daca tie ti-a placut doar bar-ul acela e problema ta, mie personal nu-mi place de loc, si nu am zis ca sunt ca laptele ci ca spuma (pur, perfect, imaculat etc.) si faza cu pbackul cu "ma-sa" e aiurea, pback-ul trebuie sa loveasca mai tare decat punchul, auzi ca elegant Laughing, daca vreau sa bag una scarboasa o bag, wtf, poate cuiva o sa-i placa, si avand in vedere ca e doar un battle totul e no offence, eu nu am nimic personal cu doperapper Smile, si de obicei eu imi gandesc punch-urile sau cel putin incerc, o sa ma straduiesc mai tare pe viitor, merci pentru ca ai votat si bafta la battle-uri, pace!
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Mar Apr 06, 2010 10:44 pm

Da baieti, nu mi-o luati in nume de rau. Am votat cat se poate de obiectiv, dar bineinteles ca s-a filtrat si prin ce imi place mie si ce nu. Stiu ce ai incercat tu sa zici prin spuma si astea, dar se pot interpreta usor de catre adversar. Cat despre dumele de mama, desi am folosit si eu vreo 2,3 sunt total impotriva lor. Pentru ca iti ataci adversaru' nu pe mama lui. Oricum, bafta si voua. Pace!
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de aeu Vin Apr 09, 2010 12:47 pm

doperapper - sa zicem ok, asa tras de par, nu stiu daca ti-ai subapreciat adversaru din prima, da n-ai stralucit deloc, da ai aruncat cate una pe ici, pe colo, incearca totusi sa dai mai concentrat, mai multe dume, punchuri, pe fiecare bar
Knut - am crezut ca batleu cu ciomo a fost un accident, da vad ca la tine e o constanta. ce pot spune despre rundele tale e WTF?!?!?!..incearca sa iti gandesti putin barurile, din nou vad ca-ti plac jocurile de cuvintele, da folosete-le domne intr-un punch...incearca sa evoluezi cate putin, nimeni nu se naste invatat, da tu dai la fel mereu..si mai vezi la gramatica, uneori deranjeaza...ai avea runde mult mai interesante daca pe langa tehnica pe care vad ca vrei sa ti-o dezvolti, ai si lovi, subtil, inteligent, agresiv.."şi-aşa e futută zilnic de către un întreg sat" - nu e punch si cam asta e stilu tau...
Boring, dar vot Doperapper
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de knutz0r Vin Apr 09, 2010 2:21 pm

merci de vot Smile, poate ca nu am inteles pe deplin termenul de punch, i'll try harder
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de emin3sq Dum Mai 09, 2010 6:06 pm

vot dope!


si raspunsuri la FAQ:

1. de ce nu am argumentat? pula mea, prima runda a lui knut a fost aproximativ zero, aproape cu un autodrop in ultimele versuri, si nu putea sa depaseasca 2 runde aproape ok cu orice runda ar fi dat :p

2. de ce crezi ca ale lui dr au fost ok? pentru ca au avut urme de punch-uri, si mi-a placut personal aia cu picioarele paroase... m-am tavalit de ras :p

3. [.orice alta intrebare.] no comment!
emin3sq
emin3sq
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 167
Reputatie : 223
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 32
Localizare : constanta

http://emin3sq.blogspot.com

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Dum Mai 09, 2010 7:49 pm

Battle incheiat, castigator DopeRapper cu 3-0 (K.O.)
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: kNut vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum