Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

+2
DopeRapper
netceeinho
6 participanți

In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Lun Iun 20, 2011 7:14 pm

8 versuri
xyyx
reply nelimitat
3-0 ko
_______________
CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Nkia


Ultima editare efectuata de catre CIFRE in Mier Iun 29, 2011 1:11 am, editata de 1 ori
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Mier Iun 29, 2011 1:11 am

am ascultat SDSC dand din cap de zici ca paraseam piscina
iar dintre freeurile fanilor, m-a impresionat unu.. DOP zis Gina .
il auzi cum n-a umblat niciodata "in civil" si ca pocneste fetele
da-n battleul cu bex scuipa de parca.. voia sa-i faca ghetele .
sufera pe net ca repu e genial / arta / creeaza dependenta
-mare fan SDST ca ei il inteleg si stiu cum e la fara frecventa..
CIFRE ! cu-n i obscur ca baptistii, pe cand dope doar abstinent
fura pixuri si fuge in tari fara contract de extradare bivalent .


am editat primul bar . am schimbat putin intorsatura .
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Vin Iul 01, 2011 11:55 am

coaie, nu stiu ce sa zic, am dat battle'uri fara numar, impreuna, si doar tu pici de fazan
dai din cap - tic profesional. muia se pedepseste cu moartea, pacat ca nu suntem in iran
SDSC SDST, ce plm ?! omu' se emotioneaza cand se gandeste la mine si nu'i ies cuvinte
o ard mondial ca Melinte, imi place ciocanu' si mai pocnesc o data UNA (aceeasi) dintre fete
bine ca ai pus poza aia inainte de battle, mai ia ochii lumii de la macel. dope se joaca cu cifre
e abstinent la barbatii, dar pt ca'l place, lui cifre ii mai "scapa" OB'uri in cur pe post de numere
iti scuip si tie pe ghete, in semn de dispret. presimt ca'mbatranim si tu tot o sa iti ceri revansa
esti ascultator infocat de HH, dar pentru tine e idol Alex The Chimp, pardon - don, cu YAMASHA





DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Vin Iul 01, 2011 12:26 pm

eu dau rundele pe loc, sunt cel mai al dracu O.D.D'er din gradina hip'hop'ului
cifre isi tot da cu cauciucuri de tir in bot asteptand sa'i surada roata norocului
se pare ca exista o chimie intre noi, numar mare de valenta, dope e profesor
cifre e prost dar nu e vina lui. genetic, are la baza materiei cenusii un represor
consumul excesiv de rime de la Dope creaza dependenta, cifre e exemplu concret
dupa ce'mi vede versurile crede ca poate da la fel, d'aia se tot bate cu pumnii in piept
sau poate doar s'a'necat... recunosc... am punch'uri taioase ce'l cam lasa fara aer
dar chiar daca iar am castigat, sa'l induram politicos, in runda 2, si pe fraier Razz Razz



DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Lun Iul 04, 2011 2:08 am

bag pula in ma-ta, aia-i runda ? si bengaleza mea e mai buna .
ieri monorime, acum rime hardcore... spune-mi ca-i o gluma !
ai dat fara numar caci cifre ia numere si toti sunt numerotati
-coaie, ce ciocan ?! dumele tale-s paralele.. pentru retardati !
si nope, CIFRE e ODD.. ma-ntelegi ?! Smile tu esti doar pishcot
-sugi pula de placere si vrei sa unesti centurile ca Klitschko .
celeasi dume . mai schimba placa ! da cu ceara barele de grind
si treci langa vaca.. de ma-ta, ca vreau galerie cand performez 360 backside !
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Joi Iul 07, 2011 1:07 pm

"succesc coaie"
si
la mai multe revanse Twisted Evil
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Joi Iul 07, 2011 2:31 pm

Cifre 1: 10,5
am ascultat SDSC dand din cap de zici ca paraseam piscina
iar dintre freeurile fanilor, m-a impresionat unu.. DOP zis Gina . --- 3 pt putinul umor din bar.

il auzi cum n-a umblat niciodata "in civil" si ca pocneste fetele
da-n battleul cu bex scuipa de parca.. voia sa-i faca ghetele . --- 3,5 ceva mai bun, plus ca-i caterinca versul 2

sufera pe net ca repu e genial / arta / creeaza dependenta
-mare fan SDST ca ei il inteleg si stiu cum e la fara frecventa.. --- 2 slab, primul vers e degeaba al doilea are un atac ceva mai subtil dar extrem de lipsit de putere

CIFRE ! cu-n i obscur ca baptistii, pe cand dope doar abstinent
fura pixuri si fuge in tari fara contract de extradare bivalent . --- 2 slab si asta pt un final.

-----------------------------

Dope 1 + 2: 12,5 + 10,5 = 23
coaie, nu stiu ce sa zic, am dat battle'uri fara numar, impreuna, si doar tu pici de fazan
dai din cap - tic profesional. muia se pedepseste cu moartea, pacat ca nu suntem in iran --- 3,5 bine intors, dar cam atat

SDSC SDST, ce plm ?! omu' se emotioneaza cand se gandeste la mine si nu'i ies cuvinte
o ard mondial ca Melinte, imi place ciocanu' si mai pocnesc o data UNA (aceeasi) dintre fete --- 3,5 imi place iarasi intoarcerea

bine ca ai pus poza aia inainte de battle, mai ia ochii lumii de la macel. dope se joaca cu cifre
e abstinent la barbatii, dar pt ca'l place, lui cifre ii mai "scapa" OB'uri in cur pe post de numere --- 2,5 nu imi place. nu prea are rima...

iti scuip si tie pe ghete, in semn de dispret. presimt ca'mbatranim si tu tot o sa iti ceri revansa
esti ascultator infocat de HH, dar pentru tine e idol Alex The Chimp, pardon - don, cu YAMASHA --- 3 pt primul vers, al doilea trebuia sa fie axat pe continuarea ideii de pe primul... ar fi fost un bar mult mai bun.


eu dau rundele pe loc, sunt cel mai al dracu O.D.D'er din gradina hip'hop'ului
cifre isi tot da cu cauciucuri de tir in bot asteptand sa'i surada roata norocului --- 3 pt versul 2 care-i ceva mai caterinca, primul... cam freestyle.

se pare ca exista o chimie intre noi, numar mare de valenta, dope e profesor
cifre e prost dar nu e vina lui. genetic, are la baza materiei cenusii un represor --- 3 caterinca dar cam atat

consumul excesiv de rime de la Dope creaza dependenta, cifre e exemplu concret
dupa ce'mi vede versurile crede ca poate da la fel, d'aia se tot bate cu pumnii in piept --- 2 slab, primul vers zici ca-i iar freestyle al doilea nu ataca.

sau poate doar s'a'necat... recunosc... am punch'uri taioase ce'l cam lasa fara aer
dar chiar daca iar am castigat, sa'l induram politicos, in runda 2, si pe fraier --- 2,5 pt primul vers si caterinca de pe al doilea, dar un bar slab per total

-----------------------------

Cifre 2: 11,5
bag pula in ma-ta, aia-i runda ? si bengaleza mea e mai buna .
ieri monorime, acum rime hardcore... spune-mi ca-i o gluma ! --- 2,5 pt duma cu bengaleza care m-a amuzat, dar in rest este un bar foarte slab

ai dat fara numar caci cifre ia numere si toti sunt numerotati
-coaie, ce ciocan ?! dumele tale-s paralele.. pentru retardati ! --- 2,5 slab primul vers... daca mai avea o runda ti-o intorcea perfect p-aia cu "cifre ia numere", iar versul 2 are faza cu ciocan-paralele, dar putea fi mai bine gandita combinatia.

si nope, CIFRE e ODD.. ma-ntelegi ?! tu esti doar pishcot
-sugi pula de placere si vrei sa unesti centurile ca Klitschko . --- 3,5 caterinca, dar primul vers incepe mai slab...

celeasi dume . mai schimba placa ! da cu ceara barele de grind
si treci langa vaca.. de ma-ta, ca vreau galerie cand performez 360 backside ! --- 3 un bar ok dar care n-are nimic special.

Cifre 22 --- 23 DopeRapper

Un battle echilibrat, dar slab. Puteati amandoi sa dati mult mai bine de atat. Dope, parca ai dat la turatie minima. Cifre, mie nu-mi place cum dai battle inca de pe vremea cand te stiam drept Aneka, nu-mi place cum ai dat aici dar stiu ca poti da mai bine, dar asta nu afecteaza cu nimic votul meu, care a fost unul obiectiv.

VOT DOPE!!!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Joi Iul 14, 2011 9:50 pm

CIFRE: 9

am ascultat SDSC dand din cap de zici ca paraseam piscina
iar dintre freeurile fanilor, m-a impresionat unu.. DOP zis Gina . - 1 primul e de free, al doilea nu l-am prins
il auzi cum n-a umblat niciodata "in civil" si ca pocneste fetele
da-n battleul cu bex scuipa de parca.. voia sa-i faca ghetele . - 3 bunicel, personal bun pe al doilea vers
sufera pe net ca repu e genial / arta / creeaza dependenta
-mare fan SDST ca ei il inteleg si stiu cum e la fara frecventa.. - 3 la fel ca mai sus
CIFRE ! cu-n i obscur ca baptistii, pe cand dope doar abstinent
fura pixuri si fuge in tari fara contract de extradare bivalent . - 2 nu ma atrage

DopeRapper: 9

coaie, nu stiu ce sa zic, am dat battle'uri fara numar, impreuna, si doar tu pici de fazan
dai din cap - tic profesional. muia se pedepseste cu moartea, pacat ca nu suntem in iran - 2 slabut de inceput
SDSC SDST, ce plm ?! omu' se emotioneaza cand se gandeste la mine si nu'i ies cuvinte
o ard mondial ca Melinte, imi place ciocanu' si mai pocnesc o data UNA (aceeasi) dintre fete - 3 e ok dar la faza cu imi place ciocanul ti-ai dat-o singur crunt Smile)
bine ca ai pus poza aia inainte de battle, mai ia ochii lumii de la macel. dope se joaca cu cifre
e abstinent la barbatii, dar pt ca'l place, lui cifre ii mai "scapa" OB'uri in cur pe post de numere - 2 cam aiurea, plus ca rima e fortata rau
iti scuip si tie pe ghete, in semn de dispret. presimt ca'mbatranim si tu tot o sa iti ceri revansa
esti ascultator infocat de HH, dar pentru tine e idol Alex The Chimp, pardon - don, cu YAMASHA - 2 nu-mi place

DopeRapper: 9

eu dau rundele pe loc, sunt cel mai al dracu O.D.D'er din gradina hip'hop'ului
cifre isi tot da cu cauciucuri de tir in bot asteptand sa'i surada roata norocului - 2 fortata ideea, puteai sa o cizelezi
se pare ca exista o chimie intre noi, numar mare de valenta, dope e profesor
cifre e prost dar nu e vina lui. genetic, are la baza materiei cenusii un represor - 2 idei ok dar prea brute
consumul excesiv de rime de la Dope creaza dependenta, cifre e exemplu concret
dupa ce'mi vede versurile crede ca poate da la fel, d'aia se tot bate cu pumnii in piept - 2 nu-mi place runda asta...
sau poate doar s'a'necat... recunosc... am punch'uri taioase ce'l cam lasa fara aer
dar chiar daca iar am castigat, sa'l induram politicos, in runda 2, si pe fraier - 3 hmm, sa zicem ca e simpatic finalul dar nu loveste

CIFRE: 10

bag pula in ma-ta, aia-i runda ? si bengaleza mea e mai buna .
ieri monorime, acum rime hardcore... spune-mi ca-i o gluma ! - 2 slabut, chiar nu ma atrag ideile astea
ai dat fara numar caci cifre ia numere si toti sunt numerotati
-coaie, ce ciocan ?! dumele tale-s paralele.. pentru retardati ! - 3 m-a facut sa zambesc, intors bine
si nope, CIFRE e ODD.. ma-ntelegi ?! Smile tu esti doar pishcot
-sugi pula de placere si vrei sa unesti centurile ca Klitschko . - 3 frumos asta cu centurile
celeasi dume . mai schimba placa ! da cu ceara barele de grind
si treci langa vaca.. de ma-ta, ca vreau galerie cand performez 360 backside ! - 2 nu...

Nu mi-a prea placut battle-ul, a avut CIFRE 2-3 dume amuzante dar in rest cam slabut. DopeRapper are atitudine ok, le toarna dar lipsesc punch-urile alea care sa iasa in evidenta.

CIFRE: 19 ; DopeRapper: 18

Vot CIFRE!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarpe92 Lun Iul 18, 2011 4:28 pm

Cifre:10
am ascultat SDSC dand din cap de zici ca paraseam piscina
iar dintre freeurile fanilor, m-a impresionat unu.. DOP zis Gina .-1 foarte slab
il auzi cum n-a umblat niciodata "in civil" si ca pocneste fetele
da-n battleul cu bex scuipa de parca.. voia sa-i faca ghetele .-4 un personal bun
sufera pe net ca repu e genial / arta / creeaza dependenta
-mare fan SDST ca ei il inteleg si stiu cum e la fara frecventa..-3 bine
CIFRE ! cu-n i obscur ca baptistii, pe cand dope doar abstinent
fura pixuri si fuge in tari fara contract de extradare bivalent .-2 nu iese in evidenta


Dope:21
coaie, nu stiu ce sa zic, am dat battle'uri fara numar, impreuna, si doar tu pici de fazan
dai din cap - tic profesional. muia se pedepseste cu moartea, pacat ca nu suntem in iran-2 nu imi place
SDSC SDST, ce plm ?! omu' se emotioneaza cand se gandeste la mine si nu'i ies cuvinte
o ard mondial ca Melinte, imi place ciocanu' si mai pocnesc o data UNA (aceeasi) dintre fete-2 de daca iti place ciocanu
bine ca ai pus poza aia inainte de battle, mai ia ochii lumii de la macel. dope se joaca cu cifre
e abstinent la barbatii, dar pt ca'l place, lui cifre ii mai "scapa" OB'uri in cur pe post de numere-2 slab slab
iti scuip si tie pe ghete, in semn de dispret. presimt ca'mbatranim si tu tot o sa iti ceri revansa
esti ascultator infocat de HH, dar pentru tine e idol Alex The Chimp, pardon - don, cu YAMASHA-3 primu vers a adus nota


eu dau rundele pe loc, sunt cel mai al dracu O.D.D'er din gradina hip'hop'ului
cifre isi tot da cu cauciucuri de tir in bot asteptand sa'i surada roata norocului-3 bunicel
se pare ca exista o chimie intre noi, numar mare de valenta, dope e profesor
cifre e prost dar nu e vina lui. genetic, are la baza materiei cenusii un represor-4 bun asta
consumul excesiv de rime de la Dope creaza dependenta, cifre e exemplu concret
dupa ce'mi vede versurile crede ca poate da la fel, d'aia se tot bate cu pumnii in piept-2 si punct
sau poate doar s'a'necat... recunosc... am punch'uri taioase ce'l cam lasa fara aer
dar chiar daca iar am castigat, sa'l induram politicos, in runda 2, si pe fraier -3 amuzant putin

Cifre:11
bag pula in ma-ta, aia-i runda ? si bengaleza mea e mai buna .
ieri monorime, acum rime hardcore... spune-mi ca-i o gluma !-2 nimic special
ai dat fara numar caci cifre ia numere si toti sunt numerotati
-coaie, ce ciocan ?! dumele tale-s paralele.. pentru retardati !-4 asta e bun
si nope, CIFRE e ODD.. ma-ntelegi ?! Smile tu esti doar pishcot
-sugi pula de placere si vrei sa unesti centurile ca Klitschko .-3 bun si asta
celeasi dume . mai schimba placa ! da cu ceara barele de grind
si treci langa vaca.. de ma-ta, ca vreau galerie cand performez 360 backside! -2 nu-mi place


Dope 21 ; Cifre 21; Dupa cum vedeti este egalitate dar votul meu o sa mearga la cel mai bun bar din acest battle(parerea mea):
ai dat fara numar caci cifre ia numere si toti sunt numerotati
-coaie, ce ciocan ?! dumele tale-s paralele.. pentru retardati

Vot Cifre

Sarpe92
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 275
Reputatie : 344
Data de inscriere : 17/05/2011

Sus In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Sam Iul 23, 2011 1:44 pm

CIFRE:12

am ascultat SDSC dand din cap de zici ca paraseam piscina
iar dintre freeurile fanilor, m-a impresionat unu.. DOP zis Gina . -3 am prins duma, bunicel de inceput
il auzi cum n-a umblat niciodata "in civil" si ca pocneste fetele
da-n battleul cu bex scuipa de parca.. voia sa-i faca ghetele . -3 nu stiu battle-ul ala
sufera pe net ca repu e genial / arta / creeaza dependenta
-mare fan SDST ca ei il inteleg si stiu cum e la fara frecventa.. -4 asta imi place
CIFRE ! cu-n i obscur ca baptistii, pe cand dope doar abstinent
fura pixuri si fuge in tari fara contract de extradare bivalent .-2 nu prea am prins-o pe asta

DopeRapper:10

coaie, nu stiu ce sa zic, am dat battle'uri fara numar, impreuna, si doar tu pici de fazan
dai din cap - tic profesional. muia se pedepseste cu moartea, pacat ca nu suntem in iran -3 intors bine
SDSC SDST, ce plm ?! omu' se emotioneaza cand se gandeste la mine si nu'i ies cuvinte
o ard mondial ca Melinte, imi place ciocanu' si mai pocnesc o data UNA (aceeasi) dintre fete -2 iti place ciocanu?
bine ca ai pus poza aia inainte de battle, mai ia ochii lumii de la macel. dope se joaca cu cifre
e abstinent la barbatii, dar pt ca'l place, lui cifre ii mai "scapa" OB'uri in cur pe post de numere -3 binisor dar cam complicat
iti scuip si tie pe ghete, in semn de dispret. presimt ca'mbatranim si tu tot o sa iti ceri revansa
esti ascultator infocat de HH, dar pentru tine e idol Alex The Chimp, pardon - don, cu YAMASHA-2 nu prea imi place

DopeRapper:13

eu dau rundele pe loc, sunt cel mai al dracu O.D.D'er din gradina hip'hop'ului
cifre isi tot da cu cauciucuri de tir in bot asteptand sa'i surada roata norocului -3 pentru versul 2
se pare ca exista o chimie intre noi, numar mare de valenta, dope e profesor
cifre e prost dar nu e vina lui. genetic, are la baza materiei cenusii un represor -3 suna bine
consumul excesiv de rime de la Dope creaza dependenta, cifre e exemplu concret
dupa ce'mi vede versurile crede ca poate da la fel, d'aia se tot bate cu pumnii in piept -4 asta imi place
sau poate doar s'a'necat... recunosc... am punch'uri taioase ce'l cam lasa fara aer
dar chiar daca iar am castigat, sa'l induram politicos, in runda 2, si pe fraier-3 final bun

CIFRE:13

bag pula in ma-ta, aia-i runda ? si bengaleza mea e mai buna .
ieri monorime, acum rime hardcore... spune-mi ca-i o gluma ! -2 nu-mi place
ai dat fara numar caci cifre ia numere si toti sunt numerotati
-coaie, ce ciocan ?! dumele tale-s paralele.. pentru retardati ! -4 intors frumos
si nope, CIFRE e ODD.. ma-ntelegi ?! Smile tu esti doar pishcot
-sugi pula de placere si vrei sa unesti centurile ca Klitschko .-4 Smile) bun, bun
celeasi dume . mai schimba placa ! da cu ceara barele de grind
si treci langa vaca.. de ma-ta, ca vreau galerie cand performez 360 backside ! -3 merge de final

CIFRE:12+13=25
DopeRapper:10+13=23

Battle asa si asa, ma asteptam sa fie mai tare!

Vot Cifre!

Bafta!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Iul 23, 2011 3:38 pm

Battle incheiat, castigator CIFRE cu 3-1!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs DopeRapper - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum