Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] Empty OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Aug 15, 2010 12:13 am

XyyX, eu X, 10 versuri, timp de raspuns : o saptamana

Castiga cine strange primu 3 voturi. Voturile cat de cat argumentate, nu le acceptam pe cele venite de la noii veniti pe forum.


Ultima editare efectuata de catre OZN in Mar Aug 17, 2010 1:44 pm, editata de 2 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Aug 15, 2010 2:58 pm

Asta-i genu de runda in care dau din prima KO, concep punch dur, fereste-ti moaca
Te scot din tipar ca pe o piesa promo, intiparesc traditie, ca-n rugby ritualul hakka
Iar cand punctez in eseu, clar eu iti sunt menthoru cu accent ardelenesc, tu No Mo
Poti sa nu pui pret pe calitate-n arta, dar esti fidel, ti-o iei de la mine ca de la Domo.
Ozn e Toxxic ca Stoe, da de-l indoaie pe Doe, il las pe prost repetent ca pe Goe
Cand profesez. La cat de des iti pis dumele, salvarea ta vine doar din partea lui Noe.
Aflu ca staffu avea dreptate, paradoxal sunt si rege si valet, aici pe net, curat prafu,
Doe de mantuiala ca Iisus din Nazaret, a venit pe pamant doar sa-mi ceara autografu
In prezent esti de trecut, ţine minte pe viitor, esti insuficient, te fac pana la saturatie
Un zero-n battle, cand comentezi prost, iti astup gura, sa zici ca am si eu ocupatie.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Doe Dum Aug 15, 2010 8:53 pm

Nu ma scoti tu, ies singur din tipar ca Harry Potter
Iti fut dama, ca asii astia distrug tot in poker
Chokozaurus, te rog eu, spune-i lui Clau sa se abtina
Ca-n mintea lui e intuneric, eu stralucesc parca-as fi lumina
Si Doe nu rimeaza cu Stoe, o dam in engleza daca vrei
Oricum am da-o tot ti-o iei, si cand zici ca-s KO eu tot sunt OK
Ma multumesc cu Noe, iau si toate animalele astea cu mine
N-ai cum sa ma prinzi, iti scap printre degete, am versurile fine
Te-as face si cu opt, scriu 10 de zece de la etaju` zece
Esti ca romanu` tipic, dai o runda naspa, las-o ba ca merge
Doe
Doe
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 53
Reputatie : 75
Data de inscriere : 06/08/2010

Sus In jos

OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Doe Lun Aug 16, 2010 9:29 pm

Asta-i runda a doua, de fapt dau battle fara adversar
Ca tu doar cand iesi in Morrison poti sa te lauzi c-un bar
Parca-as trage K, iti inchid toate usile
Am proiectile grave pe teava ca rusii, le
armez pe zona cand rimez tripat pe cate-o clona
Cazu` lui OZN, dupa ce dau, isi da seama c-o suge, ca o bona
Ar mai fi multe de spus, se pare ca toti vor sa stie
De ce ţipă tipa asta când o ard în pat, iti explic eu frăţie
E dubios rau, OZN rimeaza ca o pizda, desi nu e
o ard ca Schindler acum, Lista poate sa continue
Doe
Doe
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 53
Reputatie : 75
Data de inscriere : 06/08/2010

Sus In jos

OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Aug 17, 2010 1:41 pm


Cand ies in Morrison, tu intrii in actiune ca Marylin Manson, esti out eu in, scriu fin
Intervin si spun ca scuip venin, zici ca sunt in cafeneaua raiului, fiindca am bar divin.
Cu ochiul mintii deschid usi, se vede ca esti o curva, te dai des si la nemti si la rusi
Eu - Specia Suprema, nu suport intrusi redusi care se dau asi, dar sunt rapid rapusi.
Poti sa fii si LDoctor, tot eu reprezint Elita, in dumele cauzatoare de moarte-s ctitor
In orice caz, Doe e penal, si-o fura sa fie si el infractor, pentru animale sunt dresor,
Clar esti felina la circ, m-amuzi. Eu-s magic, imi fac numarul si gagica-ta zambeste,
Prostu' ma uimeste, lumina mareste vizibilitatea! fireste, aici doar ozn straluceste.
Personal, stiu ca sunt dogmatic, periculos ca lupul singuratic, rimez super pizda
Iti pun pe fuga haita, tu asuda-n truda, nu scapi de macel, Himmler te-a trecut..pe lista.


OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Aug 18, 2010 10:17 am

OZN a scris:Asta-i genu de runda in care dau din prima KO, concep punch dur, fereste-ti moaca
Te scot din tipar ca pe o piesa promo, intiparesc traditie, ca-n rugby ritualul hakka - 3 bun,in forta,tehnica buna
Iar cand punctez in eseu, clar eu iti sunt menthoru cu accent ardelenesc, tu No Mo
Poti sa nu pui pret pe calitate-n arta, dar esti fidel, ti-o iei de la mine ca de la Domo. - 3 tehnica si wordplay -> pret pe calitate - domo,punch bun
Ozn e Toxxic ca Stoe, da de-l indoaie pe Doe, il las pe prost repetent ca pe Goe
Cand profesez. La cat de des iti pis dumele, salvarea ta vine doar din partea lui Noe. - 3 aceleasi 3 puncte pt aceeasi tehnica buna
Aflu ca staffu avea dreptate, paradoxal sunt si rege si valet, aici pe net, curat prafu,
Doe de mantuiala ca Iisus din Nazaret, a venit pe pamant doar sa-mi ceara autografu - 4 tehica persista + mai mult umor
In prezent esti de trecut, ţine minte pe viitor, esti insuficient, te fac pana la saturatie
Un zero-n battle, cand comentezi prost, iti astup gura, sa zici ca am si eu ocupatie. - 4 incheiat foarte frumos

Doe a scris:Nu ma scoti tu, ies singur din tipar ca Harry Potter
Iti fut dama, ca asii astia distrug tot in poker - 1 inceput slab ,cu clisee
Chokozaurus, te rog eu, spune-i lui Clau sa se abtina
Ca-n mintea lui e intuneric, eu stralucesc parca-as fi lumina - 0 asta e ce? fara atac,fara tehnica, fara elemente de battle,in general
Si Doe nu rimeaza cu Stoe, o dam in engleza daca vrei
Oricum am da-o tot ti-o iei, si cand zici ca-s KO eu tot sunt OK - 1 pt prima jumatate din versu 2
Ma multumesc cu Noe, iau si toate animalele astea cu mine
N-ai cum sa ma prinzi, iti scap printre degete, am versurile fine - 2 cacat...incepusei prea misto cu versu 1 da ai futut tot meciu
Te-as face si cu opt, scriu 10 de zece de la etaju` zece
Esti ca romanu` tipic, dai o runda naspa, las-o ba ca merge - 1 pct pt versu 2,ca primu e degeaba

Doe a scris:Asta-i runda a doua, de fapt dau battle fara adversar
Ca tu doar cand iesi in Morrison poti sa te lauzi c-un bar - 3 asta-i ceva mai bun fata de ce ai dat pana acum
Parca-as trage K, iti inchid toate usile
Am proiectile grave pe teava ca rusii, le
armez pe zona cand rimez tripat pe cate-o clona
Cazu` lui OZN, dupa ce dau, isi da seama c-o suge, ca o bona - 3 puncte pt ca ai incercat sa fii mai tehnic. Totusi metrica e praf
Ar mai fi multe de spus, se pare ca toti vor sa stie
De ce ţipă tipa asta când o ard în pat, iti explic eu frăţie - 0 nu imi exprima absolut nimic
E dubios rau, OZN rimeaza ca o pizda, desi nu e
o ard ca Schindler acum, Lista poate sa continue - 3 pt continuitate si un final decent

OZN a scris:
Cand ies in Morrison, tu intrii in actiune ca Marylin Manson, esti out eu in, scriu fin
Intervin si spun ca scuip venin, zici ca sunt in cafeneaua raiului, fiindca am bar divin. - 3 tehnica si wordplay
Cu ochiul mintii deschid usi, se vede ca esti o curva, te dai des si la nemti si la rusi
Eu - Specia Suprema, nu suport intrusi redusi care se dau asi, dar sunt rapid rapusi. - 2 ce e mult strica,totusi
Poti sa fii si LDoctor, tot eu reprezint Elita, in dumele cauzatoare de moarte-s ctitor
In orice caz, Doe e penal, si-o fura sa fie si el infractor, pentru animale sunt dresor, - 2 i lol'd
Clar esti felina la circ, m-amuzi. Eu-s magic, imi fac numarul si gagica-ta zambeste,
Prostu' ma uimeste, lumina mareste vizibilitatea! fireste, aici doar ozn straluceste. - 1 nah,asta-i cam implus
Personal, stiu ca sunt dogmatic, periculos ca lupul singuratic, rimez super pizda
Iti pun pe fuga haita, tu asuda-n truda, nu scapi de macel, Himmler te-a trecut..pe lista. - 3 final bun,fiecare cu lista lui,astea


OZN - 28
Doe - 15

Diferenta clar,zic eo. OZN se detaseaza clar la capitolul tehnica, desi nu e chiar asa agresiv. Si parca putin mai amuzant decat ce am citit in ultima vreme.
Doe, nu vreau sa par in nici un fel. Pur si simplu nu ai avut nimic de remarcat. Daca esti la inceput, e ok. Mai citeste,mai scrie si o sa avansezi. Daca nu esti incepator,atunci e mai grav,dar se poate remedia.

Vot OZN
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Mo' Mier Aug 18, 2010 11:32 am

Oricat ai fi de revoltat mai Doe... nu are rost... cu baietii astia nu merge, credema... am incercat eu si nare rost... si la ce zice edd in legatura cu battle scris si battle normal mi se pare cat se poate de corect... aici e scris... trebuie sa arate bine scris... nu prea conteaza cat de frumos dai tu textu respectiv atat timp cat nimeni nu te aude... lumea citeste aici deci texturile trebuie sa arate frumos ( sa aiba metrica ) sa dea la numar de silabe asezare in pagina sa fie citibile ( la ozn nu prea sunt, prea lungi )... pana atunci votez cu ozn la care desi imi ia ani sai citesc textele, reusesc sa ma prind si in battle asta a fost mult deasupra ta...

Vot OZN
Mo'
Mo'
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 440
Reputatie : 571
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 31
Localizare : i

Sus In jos

OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de sniker Mier Aug 18, 2010 1:11 pm

Asta-i genu de runda in care dau din prima KO, concep punch dur, fereste-ti moaca
Te scot din tipar ca pe o piesa promo, intiparesc traditie, ca-n rugby ritualul hakka – 2 puncte, mai mult nu se poate da


Iar cand punctez in eseu, clar eu iti sunt menthoru cu accent ardelenesc, tu No Mo
Poti sa nu pui pret pe calitate-n arta, dar esti fidel, ti-o iei de la mine ca de la Domo. – 2 puncte pt faza cu fidelitate

Ozn e Toxxic ca Stoe, da de-l indoaie pe Doe, il las pe prost repetent ca pe Goe
Cand profesez. La cat de des iti pis dumele, salvarea ta vine doar din partea lui Noe. – 3 puncte, bun baru

Aflu ca staffu avea dreptate, paradoxal sunt si rege si valet, aici pe net, curat prafu,
Doe de mantuiala ca Iisus din Nazaret, a venit pe pamant doar sa-mi ceara autografu – 2 puncte cu indulgenta

In prezent esti de trecut, ţine minte pe viitor, esti insuficient, te fac pana la saturatie
Un zero-n battle, cand comentezi prost, iti astup gura, sa zici ca am si eu ocupatie. – 3 puncte
OZN – 12 puncte I runda

Nu ma scoti tu, ies singur din tipar ca Harry Potter
Iti fut dama, ca asii astia distrug tot in poker – 2 puncte

Chokozaurus, te rog eu, spune-i lui Clau sa se abtina
Ca-n mintea lui e intuneric, eu stralucesc parca-as fi lumina – 1 punct

Si Doe nu rimeaza cu Stoe, o dam in engleza daca vrei
Oricum am da-o tot ti-o iei, si cand zici ca-s KO eu tot sunt OK – 1 pt

Ma multumesc cu Noe, iau si toate animalele astea cu mine
N-ai cum sa ma prinzi, iti scap printre degete, am versurile fine – 2 pt, puteai sa fructifici mai mult aici

Te-as face si cu opt, scriu 10 de zece de la etaju` zece
Esti ca romanu` tipic, dai o runda naspa, las-o ba ca merge -1 pt, pacat de al 2 lea vers

DOE – 7 puncte prima runda

Asta-i runda a doua, de fapt dau battle fara adversar
Ca tu doar cand iesi in Morrison poti sa te lauzi c-un bar – 3puncte, bun

Parca-as trage K, iti inchid toate usile
Am proiectile grave pe teava ca rusii, learmez pe zona cand rimez tripat pe cate-o clona
Cazu` lui OZN, dupa ce dau, isi da seama c-o suge, ca o bona – 2 p, pt metrica varza

Ar mai fi multe de spus, se pare ca toti vor sa stie
De ce ţipă tipa asta când o ard în pat, iti explic eu frăţie – 0 p

E dubios rau, OZN rimeaza ca o pizda, desi nu e
o ard ca Schindler acum, Lista poate sa continue - 2 p

Doe – 7 puncte a doua runda


Cand ies in Morrison, tu intrii in actiune ca Marylin Manson, esti out eu in, scriu fin
Intervin si spun ca scuip venin, zici ca sunt in cafeneaua raiului, fiindca am bar divin. – 2 puncte, pt worldplay

Cu ochiul mintii deschid usi, se vede ca esti o curva, te dai des si la nemti si la rusi
Eu - Specia Suprema, nu suport intrusi redusi care se dau asi, dar sunt rapid rapusi. – 3 puncte, mi a placut asta

Poti sa fii si LDoctor, tot eu reprezint Elita, in dumele cauzatoare de moarte-s ctitor
In orice caz, Doe e penal, si-o fura sa fie si el infractor, pentru animale sunt dresor, -2, ai dat o n bara la sfarsit

Clar esti felina la circ, m-amuzi. Eu-s magic, imi fac numarul si gagica-ta zambeste,
Prostu' ma uimeste, lumina mareste vizibilitatea! fireste, aici doar ozn straluceste. – 1 pt, trebea sa ti continui altfel ideea

Personal, stiu ca sunt dogmatic, periculos ca lupul singuratic, rimez super pizda
Iti pun pe fuga haita, tu asuda-n truda, nu scapi de macel, Himmler te-a trecut..pe lista. -3 pt

Ozn – 11 puncte runda a 2a


Vot ozn

sniker
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 230
Reputatie : 301
Data de inscriere : 15/11/2009
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti

http://www.fara-critica.com si www.myspace.com/m0rfinaa

Sus In jos

OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Mier Aug 18, 2010 1:13 pm

Battle incheiat. Castigator OZN 3-0 (KO)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: OZN vs Doe - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum