Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

4 participanți

In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Sam Aug 28, 2010 9:17 pm

10 versuri
primu la 3
3 zile
x yy x
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Dum Aug 29, 2010 4:19 pm

incep măiestru,sunt abil cu textu,corelez atacuri de'l pun la sol ca drăgulescu
tu rămâi in umbră ca iliescu si nici cu cerneală nu faci faţă ca si constantinescu
pe xtremu'l despic ca pe spic că'i de datină proastă si n'are deloc cultură
si'o să rămână buruiană pe site,că'i dau sământa când face prea multa gură
la ce glume nesărate dă, il bat asa de rău incât il las' fara coajă ca nutline
esti dovleac da' te scot din pepeni si fac audienta maximă,desi nu e prime-time
ce dau eu? e atât de pi2dă,că'ti rupe himenul ca la o virgină,viitoare cocotă
ce dai tu? bancuri proaste,care nici la banc-show n'ar lua vreo bancNotă
sunt campion de toamnă! si nu'mi mai tre' retur că battleu'i deja câstigat
iar la final,xtr3mu -> jos pălăria,si'mi face cu mâna!(nu mă refer la salutat)

doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Aug 30, 2010 10:12 am

Nu'ti fac cu mana da'ti scriu cu arma crimei cand te omor cu mana mea, paduche!
Esti prost facut gramada da' las' ca te'aranjez eu: te'adun, te leg, te fac buchet!
Te dai campion de toamna doar pentru ca'n battle pici restanta dupa restanta!
Dai ba prost ba foarte prost,esti ca o Romanie ciudata pur si simplu n'ai Constanta!
Ma scoti din pepeni da' te dai doctor?Io fac haos ca House cand ma joc cu nervii tai!
(Pustiu asculta "house'ul" de pe OTV si face audienta pulii la cat se uita'n ochiu' ei!)
Ma compari cu presedinti doar pentru ca stii si simti ca's sef p'aci'n'aceasta zona!
Iti cumpar comprese de gingii ca'ti rup dintii,am eu grija de tine desi nu's vreo bona!
Asta nu-i fotbal e'un meci de box dezechilibrat si stii ca toamna se numara bobocii!
Dai ca o pizda virgina-e bine ca nu primesc nimic ca din runda ta se'nteleg doar flocii!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mier Sept 01, 2010 2:30 pm

Sa stai in casa coaie ca te bate si vantul!'ti pun pamant in plamani ca esti cam plapand tu!
Sa dea naiba sa te mai pui cu sfantu'!Iti umflu mufa,'ti umplu gura s'apoi iti dau cuvantu!
Ti'am patruns in minte si ma simt singur dar oricum acum poti spune ca te bate si gandu'!
Chiar daca nu'i audio runda ta scartaie si'i ca dupa accident: pe moarte si plina de franturi!
Esti ca un radio de la tara, emiti numa' posturi proaste!D'aia deja nu te mai asculta nimeni!
Sar calu' daca'ti zic ca'ti sari coarda de la futut fiindca'i sare tandara ca tu o cauti de himen?
Si'n plus de asta o cam cauti cu lumanarea, daca dai battle cu X ajungi la'nmormantarea ta!
Crezi ca dezamagesc daca'ti zic ca te las cu buza umflata?Ba'ti rup capu ca o iarba super rea!
De'un singur lucru sigur nu duci lipsa si'anume de calciu la cat esti de papa-lapte bai copile!
Un battle exceptional,dume extraordinare,personalele cele mai personale!(nu ma refer la tine)
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Mar Sept 07, 2010 2:29 pm

intru'n runda doi mai tehnic ca messi,te'ntorc pe toate partile si'ti fracturez coloana'n fractii
pentru ca daca asta'i o lupta,eu dau mortal provocand fatalitati cand dau battle cu toti ratatii
la cate punchuri tari dau, te las' cu vanatai si umflaturi de zici ca ai inghitit lentile convexe
tu la cate punchuri fara cap dai..zici ca am fost un fel extensie pentru jocuri => headshot.exe
xtremu asta e nebun!crede ca tot sare calu de cand se intrece cu masura cat vezi cu ochii
in timp ce , pentru un minim de umor in runda lui iti trebuie ochelarii cu cele mai mari dioptrii
cum sa fie asta fotbal,cand tu ai ars'o schiop si eu ne-fair'play..cu lovituri "intre picior"
cu sprite'u in mana spun pe bune: esti de la tara cand imi asculti dumele'n radio'u din obor
ca dupa o iarba rea,iti spun verde: desi nu's cinic,sunt belicos si'ti smulg radacina
ca sunt asa agresiv incat in battle'u asta te'am batut mai violent ca uraganul Katrina





acelasi lucru..voturi doar de la cei ce stiu cu ce se mananca un battle Exclamation


doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Sept 10, 2010 9:36 am

nici'un mancau a?? nu'i panica Wink
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Sept 10, 2010 10:39 am

Tehnica buna la ambii, jocuri de cuvinte frumoase, lovituri bune. xtr3mu a intors foarte misto prima runda, dar n-a mentinut ritmul si in a 2-a. doctoru a reusit cateva pbackuri bune, dar pentru un plus de umor ,votex xtr3mu
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Sept 10, 2010 11:35 am

ia uite cine haleste battle de dimineata asa ... ms edd pt vot si aprecieri
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Vin Sept 10, 2010 12:50 pm

Frumos battle, dar are un avans clar xtr3mu. Mai multa tehnica, mai multa organizare in strofa si pe punchuri, desi rimele sunt un pic fortate, ca accent.
In schimb, doctoru', mult mai slab fata de alta dati, te-a intimidat xtr3mu ?

Astea mi-au placut de la doctoru':

"pe xtremu'l despic ca pe spic că'i de datină proastă si n'are deloc cultură
si'o să rămână buruiană pe site,că'i dau sământa când face prea multa gură"
"ca dupa o iarba rea,iti spun verde: desi nu's cinic,sunt belicos si'ti smulg radacina
ca sunt asa agresiv incat in battle'u asta te'am batut mai violent ca uraganul Katrina"




Astea de la xtr3mu:

"Dai ba prost ba foarte prost,esti ca o Romanie ciudata pur si simplu n'ai Constanta!"
"Sa dea naiba sa te mai pui cu sfantu'!Iti umflu mufa,'ti umplu gura s'apoi iti dau cuvantu!
Ti'am patruns in minte si ma simt singur dar oricum acum poti spune ca te bate si gandu'!" - asta rupe !
"Sar calu' daca'ti zic ca'ti sari coarda de la futut fiindca'i sare tandara ca tu o cauti de himen?"
"De'un singur lucru sigur nu duci lipsa si'anume de calciu la cat esti de papa-lapte bai copile!
Un battle exceptional,dume extraordinare,personalele cele mai personale!(nu ma refer la tine)" - i-ai intors-o bine in acelasi stil de final


Vot xtr3mu.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Lun Sept 13, 2010 12:24 pm

de acord cu edd prima runda a lu extremu buna, de altfel nici a doctorului n-a fost rea, poate la dezavantajat faptul ca a dat primu' caci a intors bine cand a fost randu lui sa intoarca.
bun battle greu de judecat "Dai ba prost ba foarte prost,esti ca o Romanie ciudata pur si simplu n'ai Constanta!" bun rau... Very Happy
amandoi bine dat , dar votu meu merge la extr3m
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Lun Sept 13, 2010 12:30 pm

Battle incheiat. Castigator xtr3mu 3-0 (KO)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: doctoru vs xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum