Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] Empty Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Lun Sept 13, 2010 12:46 pm

8 versuri , xyyx , eu x , timp de reply 2 zile ca a inceput scoala Smile , 5 voturi , 3-0 KO , revin cu runda


Esti inocent , in battle incepator , eu mult peste tine , doctor docent
Dau decent , tu neatent iei KO de la primul vot - intamplare fara precedent
Incompetent , te bat pana-ti rup toate hainele si ramai gol - esti indecent
Te ard usor ca pe-un ieftin filament , eu nu-s 50 , da` clar tu nu faci un Cent
Asa ca-ti dau rime bune cu efect advers , fara sa folosesc limbaj colorat - tu esti sters
Ca pe Targu` Ocna iti dau pervers , poti sa dai tu STR8 cat vrei , eu iti dau divers
Sa-ti zic un mic secret pentru final , ti-am ghicit tot viitorul in globul de cristal
Asta micu` zice ca dai penal , te oftici , vrei sa ma bati , da` te-am facut KO verbal.

Scuzati intarzierea , da` plm ... am avut si eu treaba . Te astept cu runda Inocent , promit sa dau si eu runda doi imediat dupa ce dai si tu rundele tale , nu mai intarzii ca acum .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Dum Sept 19, 2010 8:55 pm

Frate fi atent serios ba a durat cam mult esti lent
ti-ai pierdut inspiratia sau mata nu te-a lasat pe net
Sunt prudent dau chiar inteligent si va spun voua
Asta cauta dume pe net care au fost prin 89
Faci ramadam ca turcii ai frigiderul gol mata"i in criza
Iti ghicesc eu ba viitorul ia baga degetele-n priza
Joc pe orice miza ma iau si plec ca esti varza la rime
Si chiar m-am saturat in plm sa-mi pierd timpu cu tine
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Lun Sept 20, 2010 8:57 pm

Cu a doua runda revin tot inocent dar sunt decis sa ies invingator
Daca e vb de scor ma doare-n p..a nu ma agit la mintea ta nu ma cobor
Esti un tocilar in serie doar asa imi pot explica de ce a durat
Dar tema ti-ai facut-o prost nu vezi ce de cacat ai dat
Nu primesc nici-un sfat de la tine ba esti tampit rima-mi e artistica
Si poate suna la fel de bine chiar si la o chitara acustica
Esti un pampalau timid si virgin ba ca stai prost la faza cu sexu
Sa-mi dai a doua runda maine o sa dormi astazi in pat cu dex'u lol!
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Lun Sept 20, 2010 9:50 pm

Esti inocent si-n battle si la limba romana , rundele tale n-au semne de punctuatie
Te-ai bagat cu mine-n altercatie , runda asta-i de prisos , dupa prima iesisei deja din ecuatie
Tu in doua runde-ai facut cea mai proasta prestatie , eu in trei versuri cea mai smechera aliteratie
"Stai chill" ti se transmite prin statie , "te facea mai repede , da` l-a oprit ma-ta pentru felatie"
Joci pe orice miza si pierzi la scor , d-asta nu te-agiti , te-ai obisnuit sa-ti iei mereu omor
Am avut treaba , am fost lent , tu m-ai grabit de zor , ete` na , acum am venit sa te scot din decor
Stai calm eu niciodata nu-mi fac tema , dau mereu pe loc , niciodata de doua ori acelasi duma
Tu cel putin un lucru-l repeti mereu , o data pe luna - Uite prietene , asta-i o duma buna !


L.E. : NU AM EDITAT RUNDA ! Ii raspund lui inocent aici sa nu fac double-post . Tinere coae Smile) , faza cu decorul am dat-o eu intr-un battle inainte sa vii tu pe site . Deci sincer , daca e sa o iau asa , am Trademark pe ea Smile) Exceptand chestia cu decorul , te rog eu sa imi arati versurile "fumate" . Si nu stiu de ce te agiti atat ? Smile) Frate dam de distractie . Nu castigi nimic Smile Experienta poate Wink Pace !


Ultima editare efectuata de catre Sarcastic in Mar Sept 21, 2010 9:23 pm, editata de 1 ori
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Mar Sept 21, 2010 11:39 am

Frate aproximativ toate versurile tale sunt fumate deja..chiar faza cu decor am spus-o eu in battle-ul cu xtrem...mai conformeaza-te si tu cu ceea ce dai..fara suparare imi este egal ca pierd dar asta nu puteam sa nu observ...pace cheers
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Mier Sept 22, 2010 1:09 pm

Voi nu sunteti votanti, deci nu vad de ce trebuie sa ii comentezi dumele in afara battle-ului. Pana cand se voteaza, voi trebuie sa va mentineti pe silent. Si voturi pana la 3.

in0c3nt, nici dumele tale nu sunt cine stie ce. Poate stiai ca Sarcastic era, inainte sa apari tu, printre incepatori si a trecut printr-un mai lung - sa spun - proces de invatare. Insa ma bucura ca si-a luat atatea in freza, fiindca ii vad rezultatul. E clar, mult peste tine, ca sa nu mai zic, ca are si semne de punctuatie. Nu cred ca mai e nevoie sa zic ce mi-a placut si ce nu, detasarea e clara.

Vot Sarcastic pentru atitudine, punchuri si tehnica. Gg !

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Mar Sept 28, 2010 7:55 am

fata de battle'ul cu extrem.... dezamagitor de slab Smile
sigur ai facut tu rundele alea? Laughing

si care e treaba cu " tu ai dat dume fumate" , "ba tu" ... ?? Laughing parca sunteti 2 tatze la marginea santului... daca e ceva de zis, scrie in runda si gata Smile

vot sarcastic , bine ai dat, se vede ca ai mai invatat

inocent... bai tinere mai invata ( sau "mai fumeaza" , cum zicea nimeni altu')
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mier Sept 29, 2010 9:08 am

chiar inteligent?? nu prea e bine sa te miri la chestia asta,inocent. vot sarcastic pt ca nu a dat la fel de slab ca inocent.
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Mier Sept 29, 2010 9:11 pm

Battle incheiat, castigator Sarcastic, 3-0.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Inocent - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum