Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

+2
doctoru'
darthedd77
6 participanți

In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Oct 15, 2010 5:05 pm

xyyx , eo primu
10 versuri, cel mai bun din 5 voturi. la 3-0 e marti tehnic
timp de reply de doamne-ajuta.

revin cu runda asap
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Oct 15, 2010 5:51 pm

tee..tai si spanzur,iti amendez orice greseala clara,aici fac legea,-s bun fizician
te bat cu ura c-o tehnica evidetnt mai buna,c-am lucrat la interne,ca un militian
carbonizez p-asta cu punchuri devastatoare gen bomba cu hidrogen,il fac hidrocarburi
si daca sari din bomba-n bomba,poti sa-mi zici patroane,c-am cele mai tari baruri
sunt din garda veche pe-un forum unde majoritatea sunt minori,o sa-ti dau sa sari
nu stau sa ma tiganesc cu tine, parvenit venit de unde majoritatea sunt minoritari
tin la prestigiu,ca orice magician,sa nu-ti faci iluzii,zau,te bat rau si-apoi dispari
gen dinozaurii,eo o sa culeg laurii,ti-o dau lejer,nu ma complic,chiar n-am cu cine
te bat de te bag treptat,in 70 de zile,622 de metri-n pamant,ca pe minerii din Chile
faza:lu doctoru ii dau de-si ia zboru cand ii fut una la baza c-un baros de 99 de kile
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Dum Oct 17, 2010 11:15 am

Studiez pe cobaii ca edd fizica aplicata! El: printre cele mai proaste experimente,
E la pamant ca sindromu' down! Eu un fel de sindrom Federer:ii servesc in bot numa' rachete
Si'i lansez as dupa as! Il tai in bucati,adica:omor cu sange rece. Ca in Fasia-Gaza..
Nu dau explicatii: se vrea acid impotriva mea ,dar in lupta asta eu am fost baza!
Cand scriu, asta face valuri,valuri ! D'asta il ancorez de se da la fund ca un gay,nene
Si recesiv fiind,simte tot ce intra pana'n interioru' stomacului..d'asta se crede de la Interne!
Oricum,il fac la pas din moment ce'i de moda veche. Ca un trabant: n'are cum sa te atraga,
Si se vrea netcee-u' din vechea garda! E-asa-nvechit si de ramolit ca deja nu mai are vlaga.
Edd flutura deja BATISTA,ca in battle'u asta am fost NASU lui.El, cam MUCI..si o zic concis:
daca tu esti patron de bar,mie poti sa imi spui agent OPC.. ca la toate te'am inchis!
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Mar Oct 19, 2010 1:54 pm

nu ma agit..o ard natural ca prigat,pana il aprind de sare in aer ca o petarda
dar edd nu moare,ca'i parasuta!cand nu am pe cine..el e mana mea dreapta !
si e cam incuiat la minte,da ii dau eu lumina, desi nu suntem la Paste
dupa ce imi beleste mielu,il trimit pe centura..dezlegare (de) la peste
desi nu'i nepotu lu tamara,dau cu el de bordura sa traga si la el leii, si duma :
e ca edd,i'ar fute in c*r pe toti..! d'asta il calc pe cap cu puma
si o cam face de cacao,da el se vrea turbo!adica : guma de chiloti
in mare, asta e uscat in versuri! da' cum sa nu fi,cand tu nici nu stii sa'nnoti!?
oricum,la el:battle cu 0 punchuri! asta ti'a ajuns la creier mai rau decat planta
bea doar Coca, si ramane prostu site'ului, care nu suporta fanta




asa,mai in graba.vreau voturi doar de la astia experimentatii.pusy
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Oct 20, 2010 1:49 pm

n-am d-ales si te-alerg, oricum din runda ta n-am ce-alege, nu face doi lei,
da-ti dau doo palme ca asta-i battle fara punchuri - doar in rundele doi si trei
runda ta-i o strada neterminata, n-are nici un sens, semne, reguli sau directie
ti-aplic eo corectie si fizic iti imprim miscare cu forta si o directa direct tie
te scot la lectie: gramatica-i ca un pat vechi, daca te futi in ea ,scartaie
ti-as pune punct acum, dar n-ai destule "i"-uri, te pregatesc pentru executie
aici padure de dume,trebuie sa existe uscaciuni:vezi doctoru,ti-o furi ca-n codru
nu-i de mirare ca sari cu gura,cred ca sugi pula de la 12 ani,ca Denisa din Motru
clar esti homosexual, instinctiv pasiv,nu-i foarte activ pe forum,am observat
ca de frica, baiatu' se baga doar din cand in cand la battle, dar iese regulat
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mier Oct 20, 2010 1:57 pm

vot edd pt toata runda 2 care rupe maxim ... e una din cele mai bune citite vreodata Smile
la doctoru mi'a placut prima runda si daca o dadea si pe a doua cel putin la fel avea vreo sansa ... sa zicem
bun battle ... pacat ca doctoru s'a speriat ca ar putea castiga si a inceput sa dea baruri gen :
"nu ma agit..o ard natural ca prigat,pana il aprind de sare in aer ca o petarda
dar edd nu moare,ca'i parasuta!cand nu am pe cine..el e mana mea dreapta !
si e cam incuiat la minte,da ii dau eu lumina, desi nu suntem la Paste
dupa ce imi beleste mielu,il trimit pe centura..dezlegare (de) la peste
desi nu'i nepotu lu tamara,dau cu el de bordura sa traga si la el leii, si duma :
e ca edd,i'ar fute in c*r pe toti..! d'asta il calc pe cap cu puma " - te'au tras in jos astea

"Si recesiv fiind,simte tot ce intra pana'n interioru' stomacului..d'asta se crede de la Interne!" si
"daca tu esti patron de bar,mie poti sa imi spui agent OPC.. ca la toate te'am inchis!" - sunt cele mai bune dume dar pacat ca nu pot sa le iau cu bar cu tot
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Joi Oct 21, 2010 10:26 am

de acord cu xtr3, dupa o prima runda destul de buna, doctoru a dat o runda plina de clisee, adica de faze care au fost fumate si rasfumate pe aici ...
edd: asta mi a placut ''aici padure de dume,trebuie sa existe uscaciuni:vezi doctoru,ti-o furi ca-n codru
nu-i de mirare ca sari cu gura,cred ca sugi pula de la 12 ani,ca Denisa din Motru'', inca o idee buna si bine pusa n fraza ,,si daca sari din bomba-n bomba,poti sa-mi zici patroane,c-am cele mai tari baruri'', deci pentru lipsa de inspiratie a doctorului. si caterinca din rundele lui edd
vot edd
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Joi Oct 21, 2010 10:51 am

Edd: 18

tee..tai si spanzur,iti amendez orice greseala clara,aici fac legea,-s bun fizician
te bat cu ura c-o tehnica evidetnt mai buna,c-am lucrat la interne,ca un militian -4 frumos inceput, are de toate
carbonizez p-asta cu punchuri devastatoare gen bomba cu hidrogen,il fac hidrocarburi
si daca sari din bomba-n bomba,poti sa-mi zici patroane,c-am cele mai tari baruri -3 pentru primul vers, am auzit deja cam multe dume cu baruri
sunt din garda veche pe-un forum unde majoritatea sunt minori,o sa-ti dau sa sari
nu stau sa ma tiganesc cu tine, parvenit venit de unde majoritatea sunt minoritari -4 pt ca m-a amuzat al doilea vers
tin la prestigiu,ca orice magician,sa nu-ti faci iluzii,zau,te bat rau si-apoi dispari
gen dinozaurii,eo o sa culeg laurii,ti-o dau lejer,nu ma complic,chiar n-am cu cine -3 ok primul vers, al doilea mai slabut...si rima cred ca s-a dus pana la magazin
te bat de te bag treptat,in 70 de zile,622 de metri-n pamant,ca pe minerii din Chile
faza:lu doctoru ii dau de-si ia zboru cand ii fut una la baza c-un baros de 99 de kile -4 final spumos as zice, chiar ma gandeam cand o sa aud o duma buna cu Chile

doctoru: 15
Studiez pe cobaii ca edd fizica aplicata! El: printre cele mai proaste experimente,
E la pamant ca sindromu' down! Eu un fel de sindrom Federer:ii servesc in bot numa' rachete -4 dau asa pt inceputul in forta si pback-urile care au atins
Si'i lansez as dupa as! Il tai in bucati,adica:omor cu sange rece. Ca in Fasia-Gaza..
Nu dau explicatii: se vrea acid impotriva mea ,dar in lupta asta eu am fost baza! -2 imi pare rau, dar duma din versul doi am auzit-o in n'spe mii de feluri
Cand scriu, asta face valuri,valuri ! D'asta il ancorez de se da la fund ca un gay,nene
Si recesiv fiind,simte tot ce intra pana'n interioru' stomacului..d'asta se crede de la Interne! -3 frumos intors
Oricum,il fac la pas din moment ce'i de moda veche. Ca un trabant: n'are cum sa te atraga,
Si se vrea netcee-u' din vechea garda! E-asa-nvechit si de ramolit ca deja nu mai are vlaga. -2 nici al doilea vers de-aici n-a prea avut...
Edd flutura deja BATISTA,ca in battle'u asta am fost NASU lui.El, cam MUCI..si o zic concis:
daca tu esti patron de bar,mie poti sa imi spui agent OPC.. ca la toate te'am inchis! -4 frumos de tot, punctat la fix

doctoru: 13

nu ma agit..o ard natural ca prigat,pana il aprind de sare in aer ca o petarda
dar edd nu moare,ca'i parasuta!cand nu am pe cine..el e mana mea dreapta ! -3 amuzant, pacat de inceput...s-au dat deja toate dumele posibile cu Prigat, Santal, Orangina, etc...
si e cam incuiat la minte,da ii dau eu lumina, desi nu suntem la Paste
dupa ce imi beleste mielu,il trimit pe centura..dezlegare (de) la peste -4 parca lipseste ceva la primul vers, un bar aproape perfect
desi nu'i nepotu lu tamara,dau cu el de bordura sa traga si la el leii, si duma :
e ca edd,i'ar fute in c*r pe toti..! d'asta il calc pe cap cu puma -2 nu-mi prea place cum a iesit
si o cam face de cacao,da el se vrea turbo!adica : guma de chiloti
in mare, asta e uscat in versuri! da' cum sa nu fi,cand tu nici nu stii sa'nnoti!? -2 deja se cam duce in jos runda...
oricum,la el:battle cu 0 punchuri! asta ti'a ajuns la creier mai rau decat planta
bea doar Coca, si ramane prostu site'ului, care nu suporta fanta -2 din nou, destul de rasuflata duma...se putea mai bine

Edd: 17

n-am d-ales si te-alerg, oricum din runda ta n-am ce-alege, nu face doi lei,
da-ti dau doo palme ca asta-i battle fara punchuri - doar in rundele doi si trei -3 frumos bar, dar mergea ceva si pe primul vers
runda ta-i o strada neterminata, n-are nici un sens, semne, reguli sau directie
ti-aplic eo corectie si fizic iti imprim miscare cu forta si o directa direct tie -3 idei ok, tehnica, merge
te scot la lectie: gramatica-i ca un pat vechi, daca te futi in ea ,scartaie
ti-as pune punct acum, dar n-ai destule "i"-uri, te pregatesc pentru executie -3 mai ales pt primul vers
aici padure de dume,trebuie sa existe uscaciuni:vezi doctoru,ti-o furi ca-n codru
nu-i de mirare ca sari cu gura,cred ca sugi pula de la 12 ani,ca Denisa din Motru -4 bang! Asa da...
clar esti homosexual, instinctiv pasiv,nu-i foarte activ pe forum,am observat
ca de frica, baiatu' se baga doar din cand in cand la battle, dar iese regulat -4 final frumos, pe asta chiar ai pus punctul pe "i"


Si e cam asa: Edd: 35 ; doctoru: 28 ...ma asteptam sa fie mai strans, avand in vedere ca amandoi dau bine si au stiluri apropiate. Dar doctoru a cam dat rateu pe a doua runda, acolo s-au dus punctele.
Per total s-a simtit un pic superioritatea lui Edd...experienta, inspiratie de moment, un plus la umor...
Un battle foarte misto, mi-a facut placere sa-l citesc, amandoi au avut cate 2-3 idei tari de tot. Felicitari.

Vot darthedd77!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Joi Oct 21, 2010 11:15 am

am vrut sa nu intarzii foarte mult cu runda 2 si,neavand foarte mult timp,cam in 10-15 minute am facut'o.in conditiile in care eu stau mai mult pt o runda mai bunicica asa.pla me acuma.. .la o viitoare revansa,probabil c'o sa fie mai strans.
ms de battle edd si de voturile venite relativ repede Laughing
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Joi Oct 21, 2010 11:25 am

Battle incheiat, castigator darthedd77 cu 3-0.
Deschis o zi-doua pentru comentarii.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Joi Oct 21, 2010 11:31 am

gz doctore si ms de voturi si aprecieri.

PS: Static,acolo rima nu e la magazin, e pe cate 3 versuri Smile
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Joi Oct 21, 2010 11:36 am

Da, corect, nu mi-am dat seama. Iti mai dau un punct atunci.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Joi Oct 21, 2010 12:37 pm

si nush, se pare ca a prins ala cu Denisa din Motru, desi mie mi s-a parut ceva mai najpa, ca m-am apucat sa scriu runda tarziu si mi s-a terminat programu la munca si l-am lasat mai raw asa. (eo cam rup usa la 6 Very Happy)
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Joi Oct 21, 2010 12:50 pm

cum t inteleg... Very Happy
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: darthedd77 vs doctoru' - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum