Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

+3
xtr3mu
zEn
CIOMOFUGLA
7 participanți

In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Vin Noi 05, 2010 9:15 am

8 versuri ... xyyx, reply nici prea prea nici foarte foarte...
primu la 3 din 5 voturi castiga
bafta...

I:
io-s ca tupac si de dincolo de mormant te fac, tu esti Amar(u) ca un hap
esti un leu? Ia una peste bot…Jap!, te maruntesc. ba, Esti greu? tu: Da de cap
te duci pe apa sambetei, cand te unnfli … ca un colac, dai o fasaiala ca te sparg
Ti dau jet direct pe fata, ca sunt franc, classic ca un frac, te calc in picioare
Ca pe covoare, te bat, zen praf, ramai PAF! Rima ta schioapata, dau la gioale
Vorbele tale-s ca niste buzunare..de roman… goale. Io-s ca fondurile phare
in battle un plus de valoare. Parol, nu e stadion, da punchurile ti se duc doar in GOL
te-am vazut la Mall, zen, cereai o bere, te uitai gales la ospatar si ii zici: ti-O SCKOL!


Ultima editare efectuata de catre CIOMOFUGLA in Vin Noi 05, 2010 3:30 pm, editata de 1 ori
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de zEn Vin Noi 05, 2010 1:44 pm

Coae esti praf,ca un calculator cu 64 RAM,te'arunc pe geam
Ai baruri gay ca un patron homosexual din Amsterdam
Iti dam ton,apoi ti'l luam ca Romtelecomul cand nu platesti factura
Tu esti stramb ca pula,eu si beat merg drept,asa ca tura
Iti rup dantura,ramai chel in gura la fel cum esti in cur
Asta nu ar fi in prim plan nici daca'i dam efect de blur
Eu sunt perfect ca NC baietii tai pot sa strige'n cor
CIOMO simplu'n planuri ca un bloc,zEn complex ca un bloc motor


Ultima editare efectuata de catre zEn in Vin Noi 05, 2010 1:49 pm, editata de 1 ori
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de zEn Vin Noi 05, 2010 1:48 pm

Runda a 2'a ,zEn intra'n cypher ca un NC de prima clasa
Ca fiscul,te las fara casa,eo's pozitiv ca o masa,cu bun gust ca o grasa
De Cotnari,in battle am valoare infinita,tu ai valoare neta
Tu copil din buruieni,eu in rime profesor ca Athos la floreta
Esti sarac in rime,fratilor haideti sa facem pentru asta o cheta
In rime alb ca o buca' de creta,mananci doar pula ca o curva la dieta
El regreta ca s'a nascut ca un emo suparat,esti de cacat
Iti dau mat,esti asa de prost ca te tin astia ca secret de stat
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Vin Noi 05, 2010 3:29 pm

asta vine cu fiscu, hai deschide pliscu, ca in bilant io-s activu iar tu pasivu
exista riscu, sa te pis in gura, ai bagat niste Bucegi, da dintre noi io-s masivu
pula mea stramba ti-o da cotit ca arbore, tu ca pizda dai MOTORu' jos
din coliziunea asta iesi sifonat, cu daune majore si mai pios, ca tot muntele athos
zen, nc de prima clasa, io DOCtorand in rime, nu te lua DE LIRICa mea nu te VDm bine, jur
nu treci de mine-s CTC-ul te trimit ca guess who si spike reTUr, iti crap muia sa arati ca un cur
tu dai on doar la feon, io-s la dieta, rima ta-i slaba rau anorexica de parca sta numa prin saune
dai ton, da-i stricat, asta-i o masa, dar daca treci pe la mine ma screm si-ti fac si vreo 4 scaune
big up!
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Noi 05, 2010 5:57 pm

e greu de votat ... ambii ati dat bine dar fiecare pe stiluri diferite ... zen mai scurt, fara cine stie ce tehnica dar punchuri foarte bune si idei destul de originale as zice eu; ciomo a dat mai lung,mai complex dar mai greu de citit ,punchuri doar bune dar originale ... pun egalitate pe aceste criterii si departajarea o fac la umor ... parca un + la zen pt:

"Coae esti praf,ca un calculator cu 64 RAM,te'arunc pe geam
Ai baruri gay ca un patron homosexual din Amsterdam"

"CIOMO simplu'n planuri ca un bloc,zEn complex ca un bloc motor"

"Tu copil din buruieni,eu in rime profesor ca Athos la floreta"

deci vot zen PAREREA MEA!

fff greu de departajat oricum GB
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Noi 06, 2010 2:11 pm

Am baut si mi-e o lene sa votez pe text de mor. Dar altfel nu pot la battle-ul asta. Ati dat smecher amandoi, CIOMO are 2 avantaje: il ajuta sistemul si experienta. Totusi, dupa 2 citiri, o sa vorbeasca punctele...

CIOMO: 13

io-s ca tupac si de dincolo de mormant te fac, tu esti Amar(u) ca un hap
esti un leu? Ia una peste bot…Jap!, te maruntesc. ba, Esti greu? tu: Da de cap -4 frumos inceput, imi plac ambele versuri
te duci pe apa sambetei, cand te unnfli … ca un colac, dai o fasaiala ca te sparg
Ti dau jet direct pe fata, ca sunt franc, classic ca un frac, te calc in picioare -3 nu-mi prea plac rimele de gen, dar na, fie...
Ca pe covoare, te bat, zen praf, ramai PAF! Rima ta schioapata, dau la gioale
Vorbele tale-s ca niste buzunare..de roman… goale. Io-s ca fondurile phare -3 aici mai mergea cate ceva pe fiecare vers, idei bune dar neterminate
in battle un plus de valoare. Parol, nu e stadion, da punchurile ti se duc doar in GOL
te-am vazut la Mall, zen, cereai o bere, te uitai gales la ospatar si ii zici: ti-O SCKOL! -3 e ok de final dar am auzit atat de des prin baruri gluma cu "o skol pt prietena mea" ca m-am saturat...

zEn: 14

Coae esti praf,ca un calculator cu 64 RAM,te'arunc pe geam
Ai baruri gay ca un patron homosexual din Amsterdam -4 chiar ziceam ca m-am saturat de dume cu bar-uri dar asta e poate cea mai misto auzita in ultima vreme
Iti dam ton,apoi ti'l luam ca Romtelecomul cand nu platesti factura
Tu esti stramb ca pula,eu si beat merg drept,asa ca tura -3 pentru al doilea vers, mai ales...pe primul e o duma adaptata de la Raparta (cu sau fara intentie)
Iti rup dantura,ramai chel in gura la fel cum esti in cur
Asta nu ar fi in prim plan nici daca'i dam efect de blur -3 imi place mai mult al doilea vers, dar e un bar ok, oricum
Eu sunt perfect ca NC baietii tai pot sa strige'n cor
CIOMO simplu'n planuri ca un bloc,zEn complex ca un bloc motor -4 imi place atitudinea, hai ca merge

zEn: 11

Runda a 2'a ,zEn intra'n cypher ca un NC de prima clasa
Ca fiscul,te las fara casa,eo's pozitiv ca o masa,cu bun gust ca o grasa -3 care cypher? lasa ca nici Grasa nu mai e ce era...
De Cotnari,in battle am valoare infinita,tu ai valoare neta
Tu copil din buruieni,eu in rime profesor ca Athos la floreta -3 aici e ceva ciudat la sfarsitul primului vers, e un iz de autodrop parca...de fapt de lauda pt adversar, in fine...
Esti sarac in rime,fratilor haideti sa facem pentru asta o cheta
In rime alb ca o buca' de creta,mananci doar pula ca o curva la dieta -3 asa si-asa, e ok dar mai mergea ceva...
El regreta ca s'a nascut ca un emo suparat,esti de cacat
Iti dau mat,esti asa de prost ca te tin astia ca secret de stat -2 slabut de final

CIOMO: 14

asta vine cu fiscu, hai deschide pliscu, ca in bilant io-s activu iar tu pasivu
exista riscu, sa te pis in gura, ai bagat niste Bucegi, da dintre noi io-s masivu -3 frumos, frumos
pula mea stramba ti-o da cotit ca arbore, tu ca pizda dai MOTORu' jos
din coliziunea asta iesi sifonat, cu daune majore si mai pios, ca tot muntele athos -4 asta pentru pback-uri
zen, nc de prima clasa, io DOCtorand in rime, nu te lua DE LIRICa mea nu te VDm bine, jur
nu treci de mine-s CTC-ul te trimit ca guess who si spike reTUr, iti crap muia sa arati ca un cur -4 smechera asta, desi m-am saturat de dume cu CTC, asta ti-a iesit ca lumea
tu dai on doar la feon, io-s la dieta, rima ta-i slaba rau anorexica de parca sta numa prin saune
dai ton, da-i stricat, asta-i o masa, dar daca treci pe la mine ma screm si-ti fac si vreo 4 scaune -3 puteai mai mult pe sfarsit

Deci e CIOMOFUGLA: 27 , zEn: 25...strans, cum era de asteptat...in opinia mea, pe CIOMO l-a salvat umorul. zEn a dat foarte bine, l-a tras un pic in jos a doua runda si tinand cont de adversar, nu-si permitea luxul asta. A castigat experienta, sa zic asa...

Battle peste medie, felicitari.

Vot CIOMO!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Noi 08, 2010 7:39 pm

Ciomo: In prima runda, cateva baruri care mi-au placut, destul de constanta. A doua ai intors binisor, doar ca ai pe acolo multe chestii care nu se leaga bine, ideile-s ok.



Zen: In prima parte ai intors foarte bine si ai incheiat la fel de bine, in a doua runda, ceva mai slab.

Ce am remarcat din battle-ul asta:
"io-s ca tupac si de dincolo de mormant te fac, tu esti Amar(u) ca un hap
esti un leu? Ia una peste bot…Jap!, te maruntesc. ba, Esti greu? tu: Da de cap"
"Coae esti praf,ca un calculator cu 64 RAM,te'arunc pe geam
Ai baruri gay ca un patron homosexual din Amsterdam"
"Iti dam ton,apoi ti'l luam ca Romtelecomul cand nu platesti factura"
"CIOMO simplu'n planuri ca un bloc,zEn complex ca un bloc motor"



Un battle ce tine la o egalitate stranie. L-as fi votat pe Ciomo daca dadea ca in prima runda, dar in a doua, nu mi-a placut, numa' scarbosenii.
Vot Zen.



OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mar Noi 09, 2010 1:22 pm

adihash???... Shocked
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de thc Mar Noi 09, 2010 2:06 pm

wooord
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de zEn Mar Noi 09, 2010 2:14 pm

Nu e singurul vot..mai am si de la xtr3mu deci...:-j
zEn
zEn
sa moara dusmanii mei

Mesaje : 338
Reputatie : 399
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Noi 09, 2010 2:38 pm

Ciomo, daca ti se pare ca ceva nu e corect, te pot lamuri. Sau poti sa nu socotesti votul meu, cum crezi tu.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mar Noi 09, 2010 2:53 pm

nu e ok, da m-a cuprins mirarea cand am vazut schimbarea... Smile
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Mar Noi 09, 2010 4:51 pm

Desi nu-s prea mare fana a lui Ciomofugla, in general, in battle-ul asta mi-a placut mai mult. E-adevarat, ai un stil mai scarbos asa, mai dur, sa zic, din punct de vedere vizual. Insa asta nu inseamna ca, printre astfel de versuri, nu se gasesc si chestii ok.

Zen, imi place cum dai, referindu-ma mai mult la alte battle-uri. Dar aici, m-a impresionat mai mult Ciomo, mi-a placut mai mult tehnica lui, Zen are inca de lucrat la asezarea in strofa, in vers, la organizarea si fluiditatea lor.

Asa que :

Vot Ciomo.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Mier Noi 10, 2010 12:28 pm

Punctaj/Bar : 1-5 puncte

CIOMOFUGLA

Runda 1 - 13 Puncte



io-s ca tupac si de dincolo de mormant te fac, tu esti Amar(u) ca un hap
esti un leu? Ia una peste bot…Jap!, te maruntesc. ba, Esti greu? tu: Da de cap
te duci pe apa sambetei, cand te unnfli … ca un colac, dai o fasaiala ca te sparg - bun inceput, amuzant versu' 2, cu punch cu tot, al 3-lea bun si el - 3+2p=5p
Ti dau jet direct pe fata, ca sunt franc, classic ca un frac, te calc in picioare
Ca pe covoare, te bat, zen praf, ramai PAF! Rima ta schioapata, dau la gioale
Vorbele tale-s ca niste buzunare..de roman… goale. Io-s ca fondurile phare - Din nou un "trio de succes" punch, atitudine buna, agresiv- 4+1=5p
in battle un plus de valoare. Parol, nu e stadion, da punchurile ti se duc doar in GOL
te-am vazut la Mall, zen, cereai o bere, te uitai gales la ospatar si ii zici: ti-O SCKOL! - final bun, amuzant, insa cam atat - 3p.



zEn

Runda 1 - 10 Puncte




Coae esti praf,ca un calculator cu 64 RAM,te'arunc pe geam
Ai baruri gay ca un patron homosexual din Amsterdam - Inceput bun, atitudine ok - 3p
Iti dam ton,apoi ti'l luam ca Romtelecomul cand nu platesti factura
Tu esti stramb ca pula,eu si beat merg drept,asa ca tura - Constant ok, dar lipseste punch-ul... e doar lauda de sine aici - 2p
Iti rup dantura,ramai chel in gura la fel cum esti in cur
Asta nu ar fi in prim plan nici daca'i dam efect de blur - pentru versul doi, care e ok. primul insa e ca sa fie... - 2p
Eu sunt perfect ca NC baietii tai pot sa strige'n cor
CIOMO simplu'n planuri ca un bloc,zEn complex ca un bloc motor - se putea mai bine pe final, dar e un vers 2 ok - 3p


zEn

Runda 2 - 9 Puncte


Runda a 2'a ,zEn intra'n cypher ca un NC de prima clasa
Ca fiscul,te las fara casa,eo's pozitiv ca o masa,cu bun gust ca o grasa - ... balarii, punch-u unde e? - 2p
De Cotnari,in battle am valoare infinita,tu ai valoare neta
Tu copil din buruieni,eu in rime profesor ca Athos la floreta - Sa zicem, desi te tot lauzi, ceea ce nu e indicat -2p
Esti sarac in rime,fratilor haideti sa facem pentru asta o cheta
In rime alb ca o buca' de creta,mananci doar pula ca o curva la dieta - Eh aici mai merge - 3p
El regreta ca s'a nascut ca un emo suparat,esti de cacat
Iti dau mat,esti asa de prost ca te tin astia ca secret de stat - slab final... - 2p


CIOMOFUGLA

Runda 2 - 12 Puncte


asta vine cu fiscu, hai deschide pliscu, ca in bilant io-s activu iar tu pasivu
exista riscu, sa te pis in gura, ai bagat niste Bucegi, da dintre noi io-s masivu - BUN... DA! super joc de cuvinte, punchback, punch, un bar complex - 4p
pula mea stramba ti-o da cotit ca arbore, tu ca pizda dai MOTORu' jos
din coliziunea asta iesi sifonat, cu daune majore si mai pios, ca tot muntele athos - Din nou punchback, bine construit si baru asta - 3p
zen, nc de prima clasa, io DOCtorand in rime, nu te lua DE LIRICa mea nu te VDm bine, jur
nu treci de mine-s CTC-ul te trimit ca guess who si spike reTUr, iti crap muia sa arati ca un cur - Bine dat tot barul, pana la final unde e scarbos, dar pentru ca e punch back la ce a dat zEn... totusi e slab - 2p
tu dai on doar la feon, io-s la dieta, rima ta-i slaba rau anorexica de parca sta numa prin saune
dai ton, da-i stricat, asta-i o masa, dar daca treci pe la mine ma screm si-ti fac si vreo 4 scaune - Bun final, punchback din nou, atitudine foarte buna - 3p.


Ciomofugla : 12+13=25 Puncte
zEn : 10+9=19 Puncte

Un battle mai dezechilibrat dupa parerea mea, la o a doua privire.
ZEN : ai dat slab in battle-ul asta, ai pierdut mult in partile alea in care te lauzi si uiti de adversar.
Ciomofugla : ai un stil ciudat, dar imi place, e caterincos si agresiv laolalta.
Un battle la medie acolo.

VOT CIOMOFUGLA
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Mier Noi 10, 2010 12:30 pm

3-2 pentru Ciomofugla. Battle incheiat, castigator Ciomofugla.
Ramane deschis pentru comentarii.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Noi 10, 2010 12:36 pm

merci de voturi ... zen, o placere, bafta
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIOMOFUGLA VS zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum