Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial)

+7
CreativeEgo
TheDeadPrezident
ekilibru
Static
Boka
HipSound
Ra'ra
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 Empty Re: Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial)

Mesaj Scris de darthedd77 Joi Mar 10, 2011 6:23 pm

mah,da' pe voi va plateste ala sa-i faceti galerie pe forumuri?
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 Empty Re: Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial)

Mesaj Scris de Matrix Joi Mar 10, 2011 6:49 pm

flow-ul e ok, versurile... nimic special, doar cateva dume tari. subiectul, nimic special. clipul ma amuza... e ceva mai gangsta'shit, nu se potriveste deloc, e naspa rau, frate.

boka, prefer "teoria conspiratiei" pe 100 de piese decat 3 piese pe subiectul din "Mesteru' Nanole" (cam aiurea si titlul). si apropo, chiar te refereai la cedry2k acolo? daca da, si asa pare, nu cred ca exista termen de comparatie. omu cedry2k e peste baiatasu' asta cu vreo 2-3 clase, chiar daca mai aluneca de vreo 2-3 ori.

LE: Cumpar albumele in original doar dupa ce sunt 100% sigur ca merita (dupa ce il ascult pe youtube sau altfel), dar am si piratate dintre cele mai vechi. Dar pot sa ma pun in locul unui MC care scoate ceva tare pe piata si care vrea sa fie respectat pt munca depusa, remunerat daca vrei sa zicem asa... asa ca il inteleg pe cedry2k ca-i injura pe cei care nu i-au cumparat albumu', il inteleg si pe raku si pe mai multi care iti cer sa le cumperi albumele... unii nu merita, insa altii da si acestia trebuiesc respectati!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 Empty Re: Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial)

Mesaj Scris de Boka Joi Mar 10, 2011 8:19 pm

crezi tu ca nu exista termen de comparatie,eu cred altceva.si daca nu vreau eu sa ii cumpar albumu,pt ca nu cred ca merita, nu il cumpar.si cei care au scos capu pe-afara si i-au ascultat pe baietii aia cu atentie stiu despre ce vorbesc.
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 Empty Re: Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial)

Mesaj Scris de Matrix Joi Mar 10, 2011 8:24 pm

exact, daca ti se pare ca nu merita, nu-l cumperi, dar trebuie sa fii si corect... nici nu-l pirata Wink... si acum scuza-ma dar nu inteleg despre ce baieti vorbesti... despre cei de la Facem? si cine sunt cei care au scos capul afara?

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 Empty Re: Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial)

Mesaj Scris de Boka Joi Mar 10, 2011 8:46 pm

nu,nu-l piratez,si ce imi place,cumpar...dar nu il piratez pt ca nu vreau eu,si cumpar pt ca vreau eu nu ca imi impune unu sau altu,si ma cac in ea de etica si morala si alte valori impuse de societate,pt a tine prostimea-n frau in timp ce altii isi fac treaba,evoluand nestingheriti.Nu am spus ca Cedrea e un mc slab,am spus doar ca are lipsuri,gen pica de pe beat si e inexpresiv,da rece,si injura lumea care nu ii cumpara albumu,necontestandu-i niciodata lirica sau mesajele socio-politice cu care sunt perfect de acord,am tras un semnal de alarma pt astia care il DIVINIZATI pe cedrea,si il situati cu 2-3 clase deasupra tuturor...ce face el mai fac cateva sute de mc de afara si mult mai bine.Iar baiatu asta isi reprezinta treaba destul de bine si se vede ca da din suflet,e expresiv,face exact hip hopu care trebuie,tare,si neascultat cu atentie exact de cei carora le e adresat mesajul,cei tripati pe un stil si isi dau cu parerea dupa o ascultare in graba.
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 Empty Re: Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial)

Mesaj Scris de Matrix Vin Mar 11, 2011 1:27 am

boka, ai dreptate... cumperi pt ca vrei tu, nu ca-ti impune altul... etica si morala nu sunt impuse de societate 100%... nu-l divinizez pe cedrea, ci doar l-am situat peste tovarasul tau (sau ce-o fi) Nanu... Din punctul meu de vedere, cedrea e bun ca mc, foarte bun chiar, dar nu peste Rimaru sau peste Deceneu... in mare, nu peste cei din old-school, care din pacate s-au stins (sa vedem ce va scoate Deceneu, poate va fi foarte smecher)... Nanu o reprezenta treaba bine, nu zic ca nu, dar fiecare are bucata lui din "piata" si oamenii care-i asculta.

de raku nu zici nimic? de parazitii? de nimeni altu'? sau de multi altii care ii injura pe aceia care le pirateaza albumele? s-ar putea sa gresesc, dar mi se pare ca ai ceva mai personal cu cedry2k... te-ai simtit cumva lezat cand te-a-njurat ca i-ia piratat albumu' sau ce Laughing ? glumeam, stai linistit... sau nu. oricum, fiecare cu parerea lui si cu MCii preferati, nu crezi?

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial) - Pagina 2 Empty Re: Nanu` - Mesteru` Nanole (Video Oficial)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum