Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

+63
aka amir
Khader
menthoru
Smythe
in0c3nt
Iahim Loig
Mo'
Alter-Ego
silverapeakabadhabit
FlexAtu
Phlegm Man
ShdBz
foxy
Sarpe92
m.valentin91
WTSN
Otrava
MagicMan
duka
oVi
INFECT!
RevoMan
Dust
za_uan
PiroTechnique
big rip
Ra'ra
Matrix
date
Kujo
zEn
Kasper
sniker
Sarcastic
Logic
nor
netceeinho
xtr3mu
CIOMOFUGLA
DopeRapper
doctoru'
emin3sq
Kanji
Umbra
aeu
Clue
ocb
Nihat
Fu2-10Gura
OZN
DeJabba da` Hot
Luptacu' Foca
MarianS
Magnifi_Q
Marele Alb
mishick
thc
2 ga
Static
Becks
Swift
darthedd77
CreativeEgo
67 participanți

Pagina 5 din 27 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Urmatorul

In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Kanji Sam Ian 16, 2010 11:08 pm

salutare domnu Umbra, ce se maia ude de Nazzca?
Kanji
Kanji
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 529
Reputatie : 628
Data de inscriere : 26/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Clue Dum Ian 17, 2010 7:30 am

Eu n-am mai auzit nimic de cand l-au dat afara pe mef Very Happy
Clue
Clue
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 98
Reputatie : 120
Data de inscriere : 16/11/2009
Varsta : 36
Localizare : la tine in playlist

http://www.myspace.com/cluehh

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Umbra Lun Ian 18, 2010 12:40 am

nazzca e umbra si gizzo(ca deobicei), anywayz, suntem offtopic.

Umbra
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 22
Reputatie : 26
Data de inscriere : 14/01/2010

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Becks Lun Ian 18, 2010 3:00 pm

Umbra a scris:NC...poate. Anywayz, sectiunea freestyle nu cred ca e activa din cauza prostului concept. Inca din fasa "freestyle battle" intra intr-un conflivt de interese. E adus prea aproape de battle asa ca nu are nimic nou, eu as da o nota de complexitate rubricii prin elemente noi nu vecine cu sectiunea "battle".

Noroc Umbra!
Prin ce elemente noi? Spune ceva concret care poate fi constructiv pentru forum... Noi, cei din aTaRaXic, suntem aproape perfecti, nu chiar perfecti, asa ca probabil exista cateva chestii mai putin reusite pe acest forum, insa orice se poate corecta.
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Umbra Mier Ian 20, 2010 10:50 am

freestyle-ul face-to-face duce direct la battle.
ar fi nevoie de o alta metoda, o tema data de catre un moderator (saptamanal) inscrieri, freestylee-uri pe echipe, 3-4-5-6 nc, etc.... pentru ca altfel nu are nimic diferit fata de battle-ul clasic.


salut

Umbra
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 22
Reputatie : 26
Data de inscriere : 14/01/2010

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Mier Ian 20, 2010 1:20 pm

CreativeEgo a scris:Nu cred ca v-a reprosat cineva voua denumirea topicului. Nu va mai atacati atat.
Si 2. battle-urile trebuie sa fie inchise de admini. Nu de combatanti. Si tot voi trebuie sa numarati voturile.
Bafta.

eu ca admin am inchis aproape peste tot,punand scoru,de restu ziceam
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Mier Ian 20, 2010 1:22 pm

Umbra a scris:freestyle-ul face-to-face duce direct la battle.
ar fi nevoie de o alta metoda, o tema data de catre un moderator (saptamanal) inscrieri, freestylee-uri pe echipe, 3-4-5-6 nc, etc.... pentru ca altfel nu are nimic diferit fata de battle-ul clasic.


salut
o sugestie buna,daca sunt de acord si ceilalti moderatori sa modificam dupa metoda lui umbra,o sa rezolvam
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Clue Mier Ian 20, 2010 2:18 pm

Nihat a scris:
Clue a scris:@Nihat: Zidul Berlinului a cazut in '89.


Imi rezerv dreptul sa punctez cum mi se pare mie ca e corect. Nu inteleg de ce te tot bagi la battle-urile altora si cauti cearta. Si daca ii punctam cu 5 bar-ul ala tot nu castiga aeu. Eu zic sa-ti vezi de treaba ca e impotriva regulamentului sa comentezi aiurea la battle-uri, plus ca nu esti nici macar dintre combatanti. Voteaza, spune-ti punctul de vedere si uita-te in curtea ta. Cred ca ti s-a mai spus : inca sunt ramasite din zidul ala. O sa rog moderatorii acestui topic sa se sesizeze si sa ia masuri daca tu continui cu atitudinea asta. Iti place sa sari la gatul altora? Mie asa mi se pare. Aici se incheie off-topicul.

Am sa scriu aici ca sa nu le mai umplem topicul baietilor. Eu nu inteleg de ce sari tu asa ca ars. Ti-am reprosat cumva ca ai votat prost? Nu m-am legat nici de numarul de puncte pe care le-ai dat, nici de modul cum le-ai dat, nici cui le-ai dat. Daca vroiam mai multe puncte pentru aeu intram si votam eu cu el.
Mi se pare insa anormal sa votezi(indiferent cum) cat timp nu cunosti unele lucruri despre care se vorbeste acolo. Faza cu ramasitele e o porcarie totala. Toata lumea sustine p-aici sus si tare ca tre sa fii subtil, sa folosesti n metafore, sa gandesti dumele pe care le dai, si apoi voi ziceti ca mai sunt ramasite ale zidului. C`mon!

"O sa rog moderatorii acestui topic sa se sesizeze si sa ia masuri daca tu continui cu atitudinea asta."(Pussy!)
Daca asta te face fericit, am sa rog la randul meu moderatorii sa ia masuri. Dar asta nu inseamna ca nu o sa mai atrag atentia asupra anumitor erori de genul.

A da! Si nu, nu caut cearta. Doar imi dau cu parerea si raspund la provocari.
Clue
Clue
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 98
Reputatie : 120
Data de inscriere : 16/11/2009
Varsta : 36
Localizare : la tine in playlist

http://www.myspace.com/cluehh

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Nihat Mier Ian 20, 2010 7:40 pm

Ba tu te contrazici singur. Daca nu cautai cearta nu mai postai aici si nu mai comentai asupra unor lucruri pe care ti le-am explicat. ASA AM CREZUT CA E OK SA VOTEZ. Acum nu stiu , poate te simti mai bine dupa ce mi-ai zis "Pussy" - ai dreptate, m-a marcat pe viata replica asta a ta. Ti-am zis ca am incheiat off-topicul , asta inseamna ca AM INCHEIAT SI DISCUTIA. Te-as provoca la un battle sa stabilim lucrurile dar te-am batut deja o data (Mama ce ti-am zis-o p-asta Neutral ) si oricum nu am timp acum. Mi-am facut timp sa votez si acum imi ceri tu socoteala. Discutia insa, ma repet, nu mai are rost. PUNCT.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Clue Mier Ian 20, 2010 8:08 pm

Sincer iti spun, nu credeam ca tu nu ai nici macar atata creier cat sa intelegi ce am vrut sa spun, dupa ce am si explicat. Repet: NU TI-AM REPROSAT NIMIC! DOAR TE-AM INFORMAT! Acum intr-adevar am inchiat discutia.

Pentru prietenii lui Nihat care, probabil, vor veni sa ma sanctioneze pentru indrazneala mea: ma doar fix in pula cu cine voteaza el, cate puncte da unei dume pe care nu o intelege sau ca m-a batut pe mine la battle. Nu m-am luat de votul/preferintele lui. I-am atras atentia asupra unui eveniment istoric, ca sa stie si el pe viitor(se poate considera fapta buna, cred).
In rest numai bine!
Clue
Clue
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 98
Reputatie : 120
Data de inscriere : 16/11/2009
Varsta : 36
Localizare : la tine in playlist

http://www.myspace.com/cluehh

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Nihat Mier Ian 20, 2010 10:14 pm

Ba, esti fara speranta. Hai noapte buna.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de thc Mier Ian 20, 2010 10:23 pm

hai gata ca niciunu nu e mai breaz.o sa fac un topic "certuri de gradinitza" sa va certati acolo,de fapt v'am facut topic de diss!daca sunteti smecheri sa vedem niste diss'uri,daca nu gura amandoi sau certati'va pe pm sau mes.
nu dovediti prin chestia asta decat lipsa maturitatii cand voi va vedeti plini.
gata.
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de emin3sq Lun Feb 08, 2010 5:15 pm

fratilor ce sa zic... marfa forum, de fapt e primul de netceeing peste care am dat, dupa asta am mai cautat si altele si am vazut ca miscarea e destul de ampla. cred ca s-a vazut ca aici am dat primele mele battle-uri, dar oricum nu ma dau nc, ci doar imi e usor sa imi exprim frustrarile in versuri. forumul, cum am mai zis, e ok, dar ati putea sa ii primiti ceva mai putin rece pe noii-veniti, pentru ca altfel in curand o sa ramaneti doar voi, si la un moment dat credeti-ma ca o sa va saturati unii de altii... eu unul nu am fost deranjat de remarcile voastre deranjante (da stiu, exprimare defectuoasa:-@), dovada faptul ca am ramas aici. si ma bucur de asta, pentru ca acum sunt ceva mai sus decat unde eram cand am intrat prima data pe forum, sau mai bine zis mai putin la pamant. succes in continuare, oricum o mai ard pe aici o vreme Wink
emin3sq
emin3sq
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 167
Reputatie : 223
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 32
Localizare : constanta

http://emin3sq.blogspot.com

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Static Lun Feb 08, 2010 5:36 pm

E de cacat atitudinea asta, dar asa e peste tot unde deja incepe sa se formeze un grup si apare unul nou, mai putin experimentat. Ideea e sa nu te lasi descurajat si sa exersezi cat mai mult, sa ai 100 de versuri scrise care le tii doar pt tine, inainte sa dai o runda...si pe parcurs iti dai tu seama de evolutie si unde mai trebuie lucrat. Cat despre faza cu "ceva mai sus", asta o sa o vezi peste cateva luni daca te tii de treaba. Succes.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Feb 19, 2010 12:43 pm

NEWFLASH!!!
Nu va jenati sa puneti singuri (ala care a deschis topicul) [Se voteaza] in titlu. Nu e responsabilitatea sau apanajul exclusiv al moderatorilor.
Bafta.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Umbra Vin Feb 19, 2010 2:36 pm

de ce ma? de aia esti moderator!
geek

Umbra
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 22
Reputatie : 26
Data de inscriere : 14/01/2010

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Feb 19, 2010 2:42 pm

Esti prost informat. Nu-s. Very Happy
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de thc Vin Feb 19, 2010 11:33 pm

ideea e ca si daca s'ar pune acel " se voteaza" topicul tot nu e mutat la important ca post it deci nu atrage atentia....nu o atrage oricum dar arata misto..
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de aeu Joi Mar 11, 2010 10:07 am

ar fi misto daca ar mai ordona cineva forumu'...sunt multe battleuri incheiate nemutate si mai multe care-s de votat si au ramas jos, ratacite...pace

LE: @CE: am vazut, am prins si eu o curba d-asta a traficului Very Happy


Ultima editare efectuata de catre aeu in Vin Mar 12, 2010 11:27 am, editata de 1 ori
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de CreativeEgo Joi Mar 11, 2010 11:07 am

Nu vezi ca-i pustiu ca-n Kalahari pe forum?... Asa functioneaza entuziasmul asta pentru battle-uri scrise: juma de an de e agitatie, juma de an e hibernare. Asa a fost de cand stiu... Acum e doar perioada aia nepotrivita a anului. Prin vara, asa, o sa fie iar forumul plin. Very Happy
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Nihat Dum Mar 14, 2010 2:35 pm

Cum imi spunea cineva de pe forum (nu mai stiu cine) : am votat la tine, astept reciprocitate.Deci cum eu am votat la aproape toate battle-urile deschise astept sa votati si voi la restul battle-urilor (nu zic doar la ale mele). Si hai cu impadurirea aia, ca mie nu imi place deşertu... Very Happy
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de aeu Mar Mar 16, 2010 12:19 pm

te inteleg, eu am votat mai mereu la majoritatea, da' in debandada asta iti zic sincer ca nu mai votez...suntem 100 si ceva de useri din care cred ca 10 mai dam p-aici si totusi la battle arena sunt meciuri de toate felurile peste tot, nu curata nimeni sectiunea, desi e cea mai frecventata...
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de doctoru' Mar Mar 16, 2010 12:33 pm

.
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Static Mar Iun 01, 2010 6:34 pm

Bine v-am regasit. Am avut niste probleme si inca le am, dar am revenit printre repari. Ne vedem in ring Smile

A, m-am uitat peste contor...mi se pare un pic aiurea ordinea dar na, e bine ca s-a actualizat. E mult de aranjat si inteleg...e si noroc, profetu e in fata mea desi il bat si daca tastez legat la ochi Very Happy
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Nihat Mar Iun 01, 2010 7:55 pm

Static, o sa punem si alea in ordine, ma bucur ca ai inteles ca e mult asta e. Promit sa ma conformez cat mai repede. Bine ai revenit!
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 5 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 27 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum