Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

+63
aka amir
Khader
menthoru
Smythe
in0c3nt
Iahim Loig
Mo'
Alter-Ego
silverapeakabadhabit
FlexAtu
Phlegm Man
ShdBz
foxy
Sarpe92
m.valentin91
WTSN
Otrava
MagicMan
duka
oVi
INFECT!
RevoMan
Dust
za_uan
PiroTechnique
big rip
Ra'ra
Matrix
date
Kujo
zEn
Kasper
sniker
Sarcastic
Logic
nor
netceeinho
xtr3mu
CIOMOFUGLA
DopeRapper
doctoru'
emin3sq
Kanji
Umbra
aeu
Clue
ocb
Nihat
Fu2-10Gura
OZN
DeJabba da` Hot
Luptacu' Foca
MarianS
Magnifi_Q
Marele Alb
mishick
thc
2 ga
Static
Becks
Swift
darthedd77
CreativeEgo
67 participanți

Pagina 4 din 27 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Urmatorul

In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Dec 21, 2009 11:39 am

ma scuzatz,dar din motive tehnice si de sanatate nu am putut sa imi respect obligatiile pana acum. daca doritz,ego,ozn...no show,daca nu ,sper sa raspund asap
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Mar Dec 22, 2009 12:55 am

eu nu doresc,astept.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de thc Mar Dec 22, 2009 10:00 pm

i'm back on da track .
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de thc Joi Dec 24, 2009 3:10 pm

in calitate de moderatori (LPS) am decis sa introducem urmatoarea regula:
-fiecare user trebuie sa voteze la toate battle'urile aflate in desfasurare
in caz contrar daca are un battle pe rol ii va fi suspendat si daca nu are cand va da unul nu va primi voturi
-monitorizarea acestei chestii va fi facuta de noi
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Clue Lun Ian 04, 2010 4:19 pm

Eu v-as propune si un timp limita in care sa se poata vota. Astfel nu mai astepti 5 ani pana se desemneaza un castigator. Daca s-a scurs timpul castiga cine are mai multe voturi. Pis!
Clue
Clue
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 98
Reputatie : 120
Data de inscriere : 16/11/2009
Varsta : 36
Localizare : la tine in playlist

http://www.myspace.com/cluehh

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Lun Ian 04, 2010 4:26 pm

nu e ok,ca daca e 1-0 sa castigi asa nu e fairplay,cine da battle voteaza
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de aeu Lun Ian 04, 2010 4:34 pm

thc a scris:in calitate de moderatori (LPS) am decis sa introducem urmatoarea regula:
-fiecare user trebuie sa voteze la toate battle'urile aflate in desfasurare
in caz contrar daca are un battle pe rol ii va fi suspendat si daca nu are cand va da unul nu va primi voturi
-monitorizarea acestei chestii va fi facuta de noi
da' v-ati gandit ca poate cineva ca ozn isi doreste sa fie votat doar de membrii cu experienta, eu neavand nu pot vota la battleul lui, iar daca am battle eu cu cineva il suspendati, nu e corect nici asa...
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Lun Ian 04, 2010 5:04 pm

aeu tu imi pari destept,cred ca poti intelege dumele,unde nu esti sigur de ceva spui ca nu stii cu cine sa votezi si te vedem activ,daca chiar asa o sa fie o mare problema cu experienta,tii cont de punchuri,p'backuri,metrica,lirica,tehnica..si argumentat daca nu te crezi in masura,se poate
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de thc Mar Ian 05, 2010 3:04 pm

cearta se termina aici si ultimele reply'uri vor fi sterse.topicul e facut pentru a rezolva probleme ,chat'ul e oleaca mai jos sau pe mess.si asta e valabil pentru toata lumea!
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de aeu Mar Ian 05, 2010 5:14 pm

thc a scris:cearta se termina aici si ultimele reply'uri vor fi sterse.topicul e facut pentru a rezolva probleme ,chat'ul e oleaca mai jos sau pe mess.si asta e valabil pentru toata lumea!
ce ai facut tu acum se cheama CENZURA!!! m-ai cenzurat si pe mine si pe Creative Ego ca te-ai atacat si esti tovaras cu ozn. si apropo disputa asta este inceputa de el, daca cineva trebuia sa suporte consecintele era el Wink..aici puteai sa ne avertizezi sa incetam sau sa ne dai un warn ca daca cineva continua vei sterge tot ce zice...NU STERGI fara avertisment, doar pt ca poti...avea dreptate creative ego, ABUZATI! si o faceti cand pierdeti, e trist.
p.s. eu deja anuntasem ca nu voi continua aceasta cearta trebuia sa fie suficient pt tine domnule administrator...
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Mar Ian 05, 2010 5:44 pm

nu ma include si pe mine in abuz,ego de ce nu voteaza?el doar intervine
aeu,cred ca si eu am fost cenzurat prin asta,nu stiu ce va nemultumeste ca mi-a placut mie mai mult rainman in battleul ala:-?? nu va cunosc pe niciunul,am dat cu amandoi,nu aveam de ce sa-l favorizez,macar eu nu am dat votul pe motiv ca in curand iti vin prietenii la vot,cum a facut-o clue,cu dume fumate,dar fara dovada,cu randuri neintelese.
asa ca disctutia se termina aici.pace
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de thc Mar Ian 05, 2010 5:49 pm

nu am cenzurat nimic,am facut ce mi s'a cerut cand am primit functia de moderator:sa nu existe certuri.sunt de acord ca ozn a inceput si tocmai de aceea il avertizez dar si voi ati sarit direct la gat .aici se termina totul si gata.in caz ca mai ai lucruri de spus la adresa lui ozn ,aeu, la battle arena exista topicul de diss creat special pentru asta.
bafta si luati'o mai usor,mai ales tu ozn nu uita ca esti avertizat,daca vrem sa facem treaba buna nu se tine cont de prietenii!desi si eu am sarit..
bafta si pace si iarba mai ieftina
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de CreativeEgo Mar Ian 05, 2010 8:09 pm

Very Happy

Ba, voi faceti ce vreti. Dar asta-i topic de probleme, reclamatii si aprecieri si nu se ajunsese la cearta. Discutia putea continua lejer oricum. Si cred ca trebuie sa continue, deoarece, evident, exista useri aici, mari batausi pe forum, care habar nu au care sunt criteriile de votare si puncteaza subiectiv versurile care le plac lor. Naspa.

PS. Am votat la 90% dintre battle-urile care s-au dat pe forumul asta. Acum sunt acasa in concediu, prefer sa petrec si eu ceva timp cu fiica-mea. Cand reincep munca, luni, o sa mai votez. So stop eatin' shit.

O sa votez maine la unele battle-uri totusi, ca sa va arat diferenta intre votul pe text si turismul electoral de forum.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de thc Sam Ian 16, 2010 12:40 am

ba tot vad pe forum mc peste mc dar la freestyle battle bate vantu..treceti si pe acolo cu voturi si ar fi bine sa si activati!
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Umbra Sam Ian 16, 2010 1:28 am

NC...poate. Anywayz, sectiunea freestyle nu cred ca e activa din cauza prostului concept. Inca din fasa "freestyle battle" intra intr-un conflivt de interese. E adus prea aproape de battle asa ca nu are nimic nou, eu as da o nota de complexitate rubricii prin elemente noi nu vecine cu sectiunea "battle".

Umbra
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 22
Reputatie : 26
Data de inscriere : 14/01/2010

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Sam Ian 16, 2010 1:47 am

acolo e freestyle,nu iti ataci adversaru.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Umbra Sam Ian 16, 2010 1:52 am

n-ai inteles.

Umbra
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 22
Reputatie : 26
Data de inscriere : 14/01/2010

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Clue Sam Ian 16, 2010 10:41 am

Umbra a scris:n-ai inteles.

Am inteles eu si sunt de acord cu tine.
Clue
Clue
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 98
Reputatie : 120
Data de inscriere : 16/11/2009
Varsta : 36
Localizare : la tine in playlist

http://www.myspace.com/cluehh

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de thc Sam Ian 16, 2010 11:59 am

bai umbra tu nu ai inteles,deci stai chill la scara ta!orice mc(netcee) fie el incepator,pro,de renume international & shit trebuie sa aiba abilitatea sa se joace cu versuri,cuvinte cat mai bine si mai stilistic.acolo se pun in valoarea treburile astea.daca nu vrei sa activezi..bine!strict problema ta dar eu zic sa nu ne angajam in conversatii aiurea cand nu cunoastem toate punctele de vedere ci doar am aruncat o privire!
ideea era sa votati si sa activati si pe topicul repectiv(asta daca vreti)

PS. umbra de obicei membrii forumului incep sa isi exprime parerile dupa ce dau si ei un battle,o ard la target practice,la prezentare netcee...
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de CreativeEgo Sam Ian 16, 2010 2:19 pm

Umbra e din alte vremuri, thc. O arde pe forumuri dinainte sa se inventeze Internetul. Very Happy
Serios, acu...n-are nimic de dovedit.
Ceea ce nu inseamna ca-s de acord cu el...adica, da, numele e nefericit ales. Dar tipurile alea de battle par amuzante...
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de thc Sam Ian 16, 2010 2:23 pm

ok...imi cer scuze..nu am stiut umbra..si cam ce nume ar trebui sa aiba topicul respectiv?

scuze inca odata umbra
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Sam Ian 16, 2010 3:27 pm

in primul rand cand am preluat noi forumul era "freestyle battle",am lasat asa.
daca nu va convine asta,puteti sa va adresati lui bex
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de OZN Sam Ian 16, 2010 3:28 pm

o sugestie pentru cei care inchid battlelurile,puneti si scorul,cand reeditam contorul e mai usor sa stim si scorul
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de CreativeEgo Sam Ian 16, 2010 4:17 pm

Nu cred ca v-a reprosat cineva voua denumirea topicului. Nu va mai atacati atat.
Si 2. battle-urile trebuie sa fie inchise de admini. Nu de combatanti. Si tot voi trebuie sa numarati voturile.
Bafta.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Umbra Sam Ian 16, 2010 8:10 pm

Cred ca "freestyle" e mai reusit, nu de alta, dar chiar e conflict de interese "freestyle battle". Back in da' dayz foloseam o forma mai amicala la freestyle ca sa facem diferenta intre categorii


Aloha, cosmin, ai grija sa faci geniu din aia mica.

Umbra
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 22
Reputatie : 26
Data de inscriere : 14/01/2010

Sus In jos

Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri - Pagina 4 Empty Re: Discutii despre battle-uri :: Probleme, reclamatii, aprecieri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 27 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum