Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

+3
Marele Alb
CreativeEgo
Becks
7 participanți

In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Mar Oct 27, 2009 1:07 am

Hai sa spargem gheata!!!

2 runde
x y y x - Eu x
Fara timp de reply
Voturi: Primul la 5


Ultima editare efectuata de catre Becks in Mar Noi 03, 2009 11:49 pm, editata de 2 ori
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Mar Oct 27, 2009 1:07 am

Destins, fara emotii, incins, provoc comotii si dau cu putere de-ti sare rapid seva
M-amuzam un pic cand ai zis mandru ca esti tatic, sa stim c-ai facut si tu pe cineva
Ai venit la adapost? Flamandule, de cand e criza esti activ pe HHK, post dupa post
Si nu ma considera anost, dar eu prefer Sony, nu Creative ca suna extrem de prost
Vroiai bataie, coaie, cand m-ai provocat? Aici nu prea faci purici de te iau la puricat
Uite ceva deloc dulce, dar totusi delicat: In HH te-ntorci degeaba, ca un filet stricat
Nu vand iluzii, ca un magician ce s-a lasat de vraja! Tu esti de ras ca o obeza pe plaja
Si daca voi il vedeti pe Creative miezul, e din cauza ca Becks i-a dat-o grav pe coaja
Mereu prezent la provocari ca ma simt potent, si scriu electric c-o pana de curent
La battle sunt inerent! Ia-ti BitComet ca de pe czone direct vin cu punch-uri torrent
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Joi Oct 29, 2009 3:06 pm

In Becks s-a umflat drojdia iar, cu tine nu fac jocuri de cuvinte, ci jocuri de pahar,
Adica te umplu de spume, te torn grav, iti pun capac si-apoi te elimin, un ciclu natural.
Ego provoaca plagi severe, rimele mele-s repere, ale tale-s puerile, maxim pubere,
D-aia dai punchuri somnifere, gen: nu-mi place Becks, prefer ... <introdu nume de bere>.
N-am plecat, coaie, si-oricum n-am ce sa-ti intorc, ca ai cam facut-o de porc ca slanina,
Iti dau de te-ndoi ca plastilina, cand incerci sa dai rime cu cap, lirica mea-i ghilotina.
Si-s la curent cu faptul ca esti din categoria pana si-mparti un nume de alint cu Geoana,
Da' ma prefac ca esti din categoria musca si ti-o dau prin goarna cu pliciul ca Prigoana.
Ti-am dat bataie-n baruri ca-n Vestul Salbatic, c-ai venit cu versuri de vespasiana,
Si-i normal ca ai fugit de pe hiphopkulture cand singura ta cultura e aia bacteriana.

Pe-asta-l bat in orice instanta ca un avocat dat dracu', il tin in mediu vitreg ca Raku,
Ii scot din cap rapu' prin metoda Tanacu si-acu, de Halloween, ii remodelez dovleacu'.
Ego-i vocea lui Dumnezeu ca Metatron, nu ma bati nici daca strangi voturi printr-un teledon,
Nici de-ti vin ataraxicii si falsifica votul ca la Eurovision, ca-s deasupra ta ca Hyperion.
Transform forumul nou in cavou, si-i cioplesc in piatra o inscriptie pe poarta:
"Sub aceasta piatra zace Becks, care poarta un nume de brand, desi nu-i NC de marca."
Iti fac o aroganta, iti servesc punchuri calde, iti iau banii si nu-ti tai chitanta,
In battle Becks e ca un farmacist falimentar: n-are nicio solutie si n-are nici substanta.
Si-ti dau de te-nvarti pe loc ca girueta, profilu' tau pe forum va ramane facut cu creta,
Planta asta-i praf ca Vegeta, Becks nu ma bate nici singur, nici daca vine cu naveta.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Sam Oct 31, 2009 3:03 am

Coaie, la cate goluri ai in domeniul asta esti mai goalgetter ca Herea
Si la cate battle-uri am, crezi ca n-a mai dat nimeni dumele cu berea?
Cand vii cu runde penale, iti iei punch-uri in muie si suturi in splina
Te las pe tine sa fii NC de marca, expirat, ca io-s MC de lira sterlina
O sa devii emo, ca esti ocolit de pizde, ca produsele cu multe calorii
Si nu concepi nimic, ca farmacistul Becks ti-a dat pilula de-a doua zi
E forum nou, dar Becks vine tot old school, cu-aceleasi idei pizdoase
Tu doar in pielea mea, a unui geniu, ai putea da niste dume ingenioase
Coaie, zi tu cum sa te-nvat rep? Vrei sa-ti desenez? Sa vin cu planseta?
Ca la cat esti de departe de battle-uri, catre site faci zilnic naveta...
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Marele Alb Sam Oct 31, 2009 9:56 am

Sa inteleg ca se voteaza, right ?

Becks Round 1 :

Destins, fara emotii, incins, provoc comotii si dau cu putere de-ti sare rapid seva
M-amuzam un pic cand ai zis mandru ca esti tatic, sa stim c-ai facut si tu pe cineva - nice, inceput bunicel

Ai venit la adapost? Flamandule, de cand e criza esti activ pe HHK, post dupa post
Si nu ma considera anost, dar eu prefer Sony, nu Creative ca suna extrem de prost - da-te-n pula mea d'aici ! Cate doage-ti lipseau ultima data ? =))

Vroiai bataie, coaie, cand m-ai provocat? Aici nu prea faci purici de te iau la puricat
Uite ceva deloc dulce, dar totusi delicat: In HH te-ntorci degeaba, ca un filet stricat - fin lucrat, ca un ceasornicar !

Nu vand iluzii, ca un magician ce s-a lasat de vraja! Tu esti de ras ca o obeza pe plaja
Si daca voi il vedeti pe Creative miezul, e din cauza ca Becks i-a dat-o grav pe coaja - =))

Mereu prezent la provocari ca ma simt potent, si scriu electric c-o pana de curent
La battle sunt inerent! Ia-ti BitComet ca de pe czone direct vin cu punch-uri torrent - tehnicianule care esti ! Bun final !

Creativ Round 1 :

In Becks s-a umflat drojdia iar, cu tine nu fac jocuri de cuvinte, ci jocuri de pahar,
Adica te umplu de spume, te torn grav, iti pun capac si-apoi te elimin, un ciclu natural. - Felicitari, mi piace molto !

Ego provoaca plagi severe, rimele mele-s repere, ale tale-s puerile, maxim pubere,
D-aia dai punchuri somnifere, gen: nu-mi place Becks, prefer ... <introdu nume de bere>. Personal n-as fi scos atatea dume tari despre bere, bine ma, bine de tot !

N-am plecat, coaie, si-oricum n-am ce sa-ti intorc, ca ai cam facut-o de porc ca slanina,
Iti dau de te-ndoi ca plastilina, cand incerci sa dai rime cu cap, lirica mea-i ghilotina. - hmmmm, i don't know....e ok, sa zicem

Si-s la curent cu faptul ca esti din categoria pana si-mparti un nume de alint cu Geoana,
Da' ma prefac ca esti din categoria musca si ti-o dau prin goarna cu pliciul ca Prigoana. - da da da, asta numesc eu umor si un pback bun in acelasi timp !

Ti-am dat bataie-n baruri ca-n Vestul Salbatic, c-ai venit cu versuri de vespasiana,
Si-i normal ca ai fugit de pe hiphopkulture cand singura ta cultura e aia bacteriana. - mishtocutz final !

Creativ round 2 :

Pe-asta-l bat in orice instanta ca un avocat dat dracu', il tin in mediu vitreg ca Raku,
Ii scot din cap rapu' prin metoda Tanacu si-acu, de Halloween, ii remodelez dovleacu'. - ok, place la mine, ai spus "multe in putin" ca Deceneu

Ego-i vocea lui Dumnezeu ca Metatron, nu ma bati nici daca strangi voturi printr-un teledon,
Nici de-ti vin ataraxicii si falsifica votul ca la Eurovision, ca-s deasupra ta ca Hyperion. - pam, pam ! nu, asta nu prea-mi place, si ne se datoreaza faptului ca fac parte din TRX, e putin banal ce-ai zis tu pe-acolo, n'are fortza !

Transform forumul nou in cavou, si-i cioplesc in piatra o inscriptie pe poarta:
"Sub aceasta piatra zace Becks, care poarta un nume de brand, desi nu-i NC de marca." - da, imi place, funny shit !

Iti fac o aroganta, iti servesc punchuri calde, iti iau banii si nu-ti tai chitanta,
In battle Becks e ca un farmacist falimentar: n-are nicio solutie si n-are nici substanta. - da, da, da, frumos duma ! place mult asta la mine !

Si-ti dau de te-nvarti pe loc ca girueta, profilu' tau pe forum va ramane facut cu creta,
Planta asta-i praf ca Vegeta, Becks nu ma bate nici singur, nici daca vine cu naveta. - Woooord ! Fromos final, jos palaria ca la PRO TV ! Tare duma cu vegeta, dar ma impresioneaza ca tot mai ai glume cu bere care sa tzina !


Becks Round 2 :

Coaie, la cate goluri ai in domeniul asta esti mai goalgetter ca Herea
Si la cate battle-uri am, crezi ca n-a mai dat nimeni dumele cu berea? - Asta e un pback multiplu, tzine piept tuturor dumelor legate de bere !

Cand vii cu runde penale, iti iei punch-uri in muie si suturi in splina
Te las pe tine sa fii NC de marca, expirat, ca io-s MC de lira sterlina - clasa, tati, clasa ! Nadal le mai intoarce asa...in rest....

O sa devii emo, ca esti ocolit de pizde, ca produsele cu multe calorii
Si nu concepi nimic, ca farmacistul Becks ti-a dat pilula de-a doua zi - l-ai pizdit de tot si l-ai intors ca pe ceasul mecanic inainte de culcare

E forum nou, dar Becks vine tot old school, cu-aceleasi idei pizdoase
Tu doar in pielea mea, a unui geniu, ai putea da niste dume ingenioase - hmmm, se putea si mai bine, dar rau nu e !

Coaie, zi tu cum sa te-nvat rep? Vrei sa-ti desenez? Sa vin cu planseta?
Ca la cat esti de departe de battle-uri, catre site faci zilnic naveta... - da, un final cu de toate, fortza, umor, rever...


Pula mea, sunteti ambii niste nesanatosi ! Treaba sta in felul urmator : prima runda ii apartine cu mici diferentze lui Creative desi in acest interval Becks a dat cea mai tare duma din battle-ul asta :

"Ai venit la adapost? Flamandule, de cand e criza esti activ pe HHK, post dupa post
Si nu ma considera anost, dar eu prefer Sony, nu Creative ca suna extrem de prost "

Fara cuvinte ca nu e prea mult de zis . Creativ a fost totusi putin peste.
Eh, in runda doi, se schimba socotelile la 360 de grade. Becks revine in fortza, Creativ se mentine pe o linie de plutire, cu sclipiri de geniu pe alocuri :

"Si-ti dau de te-nvarti pe loc ca girueta, profilu' tau pe forum va ramane facut cu creta,
Planta asta-i praf ca Vegeta, Becks nu ma bate nici singur, nici daca vine cu naveta"

B a resit sa pluseze sa si distruga :

"Cand vii cu runde penale, iti iei punch-uri in muie si suturi in splina
Te las pe tine sa fii NC de marca, expirat, ca io-s MC de lira sterlina
O sa devii emo, ca esti ocolit de pizde, ca produsele cu multe calorii
Si nu concepi nimic, ca farmacistul Becks ti-a dat pilula de-a doua zi"

Votez prin urmare cu Bexu, cu mentiunea ca ii mai trebuia doar un sfert de fortzare lui Creativ ca sa faca diferentza ! Vot Bex, Bravo baieti !
Marele Alb
Marele Alb
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal

Mesaje : 75
Reputatie : 103
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 39
Localizare : Buzau

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Sam Oct 31, 2009 3:45 pm

ce battle frumos. creative si-a reintrat foarte rapid in forma, dupa cateva battle-uri vad dume foarte misto de la el cu o constanta de invidiat.

sincer, am citit battle-ul asta de 3 ori ca sa ma pot decide cu cine votez. cred ca diferenta a facut-o un bar irosit de creative ego.

N-am plecat, coaie, si-oricum n-am ce sa-ti intorc, ca ai cam facut-o de porc ca slanina,
Iti dau de te-ndoi ca plastilina, cand incerci sa dai rime cu cap, lirica mea-i ghilotina

Chestia asta ma incanta peste masura, meciul asta a fost ca interactiunile din seria Brigada Diverse. Parca ii vedeam pe Dem Radulescu si Toma Caragiu facand un dialog spumos. Bravo baieti.
Creative, capul sus. Chiar daca e 2-0, scorul nu cred ca reflecta realitatea. ati fost extrem de aproape...unul din cele mai echilibrate battle-uri(la un nivel de platinum cojones) care mi-a fost dat sa-l citesc

edit: vot becks(bar-ul cu filetul stricat e unul de battle academy.)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Sam Oct 31, 2009 4:48 pm

Vot Ego pentru ca:

a trebuit foarte putin sa faca diferenta. runde solide la ambii, dar cu voturile au partea lor de subiectivitate, parca am fost ceva mai amuzat la rundele lui Ego. Pback bune in ambele cazuri si cam tot ce vrei. Becks zicea bine, ca dume cu berea s-au tot auzit,dar a lui Creative cred a e noo. Decizie foarte,foarte grea,dar...gz both
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Sam Oct 31, 2009 5:37 pm

smecher rau battelu. foarte greu sa fac o departajare. am de ales intre ironiile subtile marca Becks si umorul voluntar provocat de Ego. Votez totusi Becks
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Megiddo Sam Oct 31, 2009 11:32 pm

Desi nu-s foarte mare cunoscator a termenilor si chestiilor de battle... eu zic asa:
Votez Becks (berea mea, de altfel Laughing ) pentru:

Si nu ma considera anost, dar eu prefer Sony, nu Creative ca suna extrem de prost

Uite ceva deloc dulce, dar totusi delicat: In HH te-ntorci degeaba, ca un filet stricat

Si daca voi il vedeti pe Creative miezul, e din cauza ca Becks i-a dat-o grav pe coaja

La battle sunt inerent! Ia-ti BitComet ca de pe czone direct vin cu punch-uri torrent

Punchbacks:

Si la cate battle-uri am, crezi ca n-a mai dat nimeni dumele cu berea?

Te las pe tine sa fii NC de marca, expirat, ca io-s MC de lira sterlina

That's on another level, NCiggaz. Smile

Repet: VOT BECKS
Megiddo
Megiddo
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 200
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30

http://www.megiddoproductions.com

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Fu2-10Gura Dum Noi 01, 2009 12:16 am

Marele Alb parca mi-ar fi citit gandurile la comentariile pe bar, VOT BECKS
Fu2-10Gura
Fu2-10Gura
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 100
Reputatie : 127
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

https://www.facebook.com/Fu.Of.6Grade

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Dum Noi 01, 2009 5:56 am

Marele, Fu, uitati ca in battle-ul asta eu am avut ultimul cuvant Smile Daca ar mai fi fost un sfert de fortare din partea lui Creative, poate ar mai fi fost un sfert de fortare si din partea mea Smile

Creative, un battle bun! As vrea sa nu fie inchis pana nu vad o parere si de la clona mea Magnifi_Q (o sa imi fac timp sa intru si pe contul lui sa las o parere pro Becks Laughing)
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Marele Alb Dum Noi 01, 2009 9:12 am

Fu2-10Gura

Marele Alb parca mi-ar fi citit gandurile la comentariile pe bar, VOT BECKS

pentru 10 ron dau si-n cafea, in bol de cristal,citesc in sosete murdare si mai fac si dezlegari de cununii ! Interesat ?alien


darthedd77

Vot Ego pentru ca:

a trebuit foarte putin sa faca diferenta. runde solide la ambii, dar cu voturile au partea lor de subiectivitate, parca am fost ceva mai amuzat la rundele lui Ego. Pback bune in ambele cazuri si cam tot ce vrei. Becks zicea bine, ca dume cu berea s-au tot auzit,dar a lui Creative cred a e noo. Decizie foarte,foarte grea,dar...gz both

Tati, am votat cu cine m-a impresionat ceva mai mult, subiectiv n-am de ce sa fiu, n-am fost pana acum de partea nimanui care sa nu o merite. Daca era cum zici tu l-as fi votat pe Swift (pe care-l stiu de ceva vreme )la battle-ul sau cu Luptacu'(pe care l-am vazut pentru prima oara la treaba) an so on. Si haideti sa nu ne mai comentam voturile atat timp cat acestea sunt de bun simt. Daca tu il vezi invingator pe Creative, I'm down with it, a dat excellen omu', la urma urmei e vorba de mici nuantze care te fac sa alegi, nu putem fi toti la fel in gandire ! Peace out, my brorther !

5 - 1 in favoarea lui Bex, se mai asteapta pareri la un astfel de battle, nu va zgarciti la taste !
Marele Alb
Marele Alb
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal

Mesaje : 75
Reputatie : 103
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 39
Localizare : Buzau

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Dum Noi 01, 2009 12:55 pm

Smile la partea cu subiectivitatea ma refeream la mine. gen,au fost undeva p-o linie amble ruden,dar subiectivitatea duce votu meu spre Ego.
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CreativeEgo Lun Noi 02, 2009 9:15 am

Intr-adevar, mi-am furat-o. Becks a dat misto.
Mi-au placut mult punch-ul asta:
"Nu vand iluzii, ca un magician ce s-a lasat de vraja! Tu esti de ras ca o obeza pe plaja
Si daca voi il vedeti pe Creative miezul, e din cauza ca Becks i-a dat-o grav pe coaja"

si pback-ul asta a fost mortal:
"O sa devii emo, ca esti ocolit de pizde, ca produsele cu multe calorii
Si nu concepi nimic, ca farmacistul Becks ti-a dat pilula de-a doua zi."

Astea au fost brutale. Dar nu inteleg de ce v-a placut ala cu Sony/Creative. Ala chiar a fost anost. Very Happy

Anyway, victorie meritata. Si cer revansa, dar sunt ocupat in urmatoarele 2 saptamani. Cand o sa am timp o sa bag eu primul, daca esti de acord, Becks. Bafta.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Lun Noi 02, 2009 5:51 pm

Sunt de acord.
Cand ai tu timp poti sa deschizi topic, sa pui reguli si sa dai runda.

Eu voi raspunde Smile
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: MCBecks vs. CreativeEgo - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum