Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

+5
Logic
doctoru'
darthedd77
OZN
Sarcastic
9 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Vin Iun 25, 2010 10:50 pm

Pai eu voiam argumentare ca sa vad ca idee la ce trebuie sa mai lucrez Smile) apropo treci pe la diss marathon ca erati 4 care m-ati atacat , si pana acum ma bat cu voi toti 4 Smile)
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Vin Iun 25, 2010 10:51 pm

Te bati, dar nu ne bati. Hai lasa ca dam noi un battle dupa turneu.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Vin Iun 25, 2010 10:53 pm

sunt chiar curios sa te vad in actiune Smile) deci de-abia astept sa ne batem cap in cap Smile) si Succes ! Wink
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Iun 26, 2010 11:49 am

Slab battle, inteleg ca OZN nu s-a chinuit deloc dar totusi...
Punctez de la 1 la 5

Sarcastic: 6

Dau battle cu-n prost
Te bate lumea , te scuipa - scoala-te de pe jos -1 penibil, astea-s atacuri cu care n-o sa castigi in veci vreun battle, oricat de slab ar fi adversarul
Te dai mare gangster ca Puya
Cand tu esti doar cu Laba si Muia -2 aberatii, dar iti dau 2 pt duma cu Badea, pacat ca ai irosit o idee buna
Pun pariu ca gagica-ta are cosuri si e nefututa
Decat s-o fut mai bine-as fute-o pe ratusca cea urata -2 pt tentativa de punch, desi zoofilia nu te pune intr-o lumina prea buna
Doar daca-mi raspunzi o sa-ti creasca cota
Dar nu uita ca rimele mele ii plac si lu` necunoscatoarea de mata -1 "necunoscatoarei de ma-ta" dar cine se mai oboseste sa invete sa scrie? atacurile de mame trebuie sa fie bune rau ca sa nu fie jenante

OZN: 12

copile, eu nu mai joc pitulusu, pe tine te scuipa intreaga turma
gagica are multe cosuri, joaca baschet, te arunca D3, apoi te curma -3 jocuri de cuvinte in ambele versuri dar slab la capitolul atacuri
3 dimensiuni, eu te fac in timp si spatiu, a 4-a, dar din prima
coaie te-ai emotionat asa tare, incat ai pierdut tot chiar si rima -3 sa zicem...
eu vin din popor ca Gruia, iti fac probleme de familie ca sisu&puya
lexic toxic in battle legendar ca troia, in general o sa-ti rup muia -3 ati folosit aceeasi rima amandoi, la 10 ani dupa ce a folosit-o Uzzi
eu tacticizat, nu-ti las loc aici, ca la pariuri, am cea mai mica cota
castig ca-s favorit, fac valuri ca pe stadion, tu cea mai proasta anecdota. -3 mergea un final mai in forta dar e bine intoarsa faza cu cota

Sarcastic: 6

N-am zis ca mai joci pitulusu
Dar esti inca copil,tot mata iti face culcusu -1 asa si?
Gagica-ta joaca baschet , urmeaza sa zici ca e mai buna ca MJ
Stai linistit ca si la baschet ma pis pe gagica-ta si pe fanii ei -1 imi scapa atacurile
Coae eu nu pierd niciodata rima , nu-s tactu care lasa cheile inauntru si-ncuie masina
Daca ai treaba cu mata , n-o cauta -2 aici ai pierdut-o si nu cred c-o mai gasesti curand
Intreaba-ma si-ti raspund : m-am dus la pascut cu ea
Ai dat dovada de incompetenta , nici 10 ca tine nu-mi fac concurenta -2 cred ca e invers

OZN: 8

dai runda de parca ai fost maltratat de MJ
ma culc cu ma-ta, ma relaxez bag iarba si k -3 primul vers e misto, pback bun si in sfarsit o metrica mai normala
o arzi cam gay, eu-s ca 47 masina de tocat
sunt de 10 ! pacat ca tu esti unu, de cacat -2 hai ma, la nivelul asta te cobori?
sunt incompetent, nu stiu sa fac pe prostu`
sincer, in battle chiar nu-ti vad rostu -1 ai dat-o in bara ca Ronaldinho
ca unui retardat la olimpiada, bat 10 ca tine
o gramada, copii, strivesc destine clandestine. -2 slab rau

Am cam zis ce era de zis...sper sa nu mai vad battle-uri de gen de la OZN. N-avea de ce sa se agite dar chiar sa faci versuri doar de dragul de-a le face...
Sarcastic tata, apuca-te de citit niste battle-uri de la altii, ca ai mult de tot de recuperat. Iti sugerez sa mai astepti pana il dai pe urmatorul, ca il dai degeaba deocamdata.

Sarcastic: 12 ; OZN: 20

Vot OZN.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Sam Iun 26, 2010 12:04 pm

Ok revin si eu cu un vot normal. O sa aleg cam cele mai "bune" chestii din runde.

Sarcastic


"Cand tu esti doar cu Laba si Muia" - cu chiu, cu vai..

Din runda asta nu prea am ce alege. Daca vrei sa obtii ceva bun pe viitor, incearca sa-ti organizezi niste atacuri, niste teme, pe care apoi sa le scrii in runda (tindand cont de metrica, originalitate, fun, punch puternic etc) .

Chestiile de gen : "Pun pariu ca gagica-ta are cosuri si e nefututa
Decat s-o fut mai bine-as fute-o pe ratusca cea urata" chiar nu sunt ok. Nu e vorba de subiectul ales. Sa zicem..te-ai luat de gagica ca nu aveai de ce altceva..dar foloseste subiectul asta intr-un altfel de context, cauta ca el sa nu aiba replica, la orice ai zice, in limita posibilului.

"Intreaba-ma si-ti raspund : m-am dus la pascut cu ea" iar big NO. Adica te degradezi singur.

"Stai linistit ca si la baschet ma pis pe gagica-ta si pe fanii ei" - exact ce ziceam. Te folosesti de injuraturi "ma pis" ca sa-ti arati superioritatea fata de adversarul tau. Trebuie sa-l lovesti altfel, cum am scris mai sus.

OZN

Mai buna prima runda parca, insa slabute amandoua.


"copile, eu nu mai joc pitulusu, pe tine te scuipa intreaga turmă"

"eu tacticizat, nu-ti las loc aici, ca la pariuri, am cea mai mica cota
castig ca-s favorit, fac valuri ca pe stadion, tu cea mai proasta anecdota." mai putin decat ne-ai obisnuit, anyway..

"dai runda de parca ai fost maltratat de MJ
ma culc cu ma-ta, ma relaxez bag iarba si k" - astea suna cat de cat bine, se simtea detasarea, desi, de data asta, cred ca a fost in exces. Puteai face muuuult mai bine. Nu te mai cobori la nivelul adversarului, ii faci lui un bine.


Cam atat.

Vot OZN












Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Dum Iun 27, 2010 4:41 pm

Vot OZN, care oricum nu si-a dat silinta ca nu avea rost

Sarcastic-watch and learn man
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Dum Iun 27, 2010 4:47 pm

3-0 , K.O. Vot incheiat , castigator OZN

P.S. Schumy ai dreptate , am citit toata arhiva si toate battleurile de pe aici si acum am oricum o idee mult mai buna despre ce trebuie si cum trebuie sa fac Wink
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Dum Iun 27, 2010 4:49 pm

BATTLE OZN, 3-0, Castigator incheiat.

Pardon

Battle incheiat, 3-0, castigator OZN.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Sarcastic vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum