Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT]

+6
G-MONEY
big rip
Sarcastic
CIOMOFUGLA
zEn
Matrix
10 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Mar Mar 15, 2011 12:05 pm

Date, e la modu: "fă razboi şi pierde, avem în vene verde vierme!"

Iar daca ai ceva de comentat: "calcă-mă şi aşteaptă, furtună înceată, îţii fut una în ceafă, accept provocări de la orice începător, hai încearcă..."

Noroc.

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Mar Mar 15, 2011 12:59 pm

Laughing ce se intampla aici? toti se cearta cu... toti?

date, sa stii ca initial am citit intregul battle, asa ca nu conteaza cum aranjez strofele pentru votare!!! si chiar am tinut cont de pb, doar ca ce vina am eu ca ozn le-a-ntors mai bine?!? l-am apreciat pt asta si gata.

battle-ul asta s-a-ncheiat, a castigat zen (bravo!), dar de ce atatea comentarii pe langa?

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Mar 15, 2011 1:57 pm

date a scris:
deci ... in caz ca te referi la battleul cu onz , care a fost inchis subit inainte sa apuc sa comentez orice , mutat in arhiva in mai putin de 24h , te flatezi singura! nici n-am avut timp sa comentez ,dar o voi face acum: vorbim de un vot de la Matrix ,care a votat ca si cand s-ar fi dus la o nunta la care nu cunostea pe nimeni (nu a inteles nimic personal) si care pe deasupra a ordonat mai intai rundele mele si apoi ale lui ozn si se mira ca cel din urma are mai multe pb-uri? dohhh ...

Ba Georgica, pai cum vrei sa ma faci in battle daca tu spui ca ma cheama Claudiu, asa si? Vai ce ai descoperit, esti un fel de filosof, poet, inginer, calator, aventurier, povestitor, savant la fel ca Elena Ceausescu.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Matrix vs zEn - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum