Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

+11
INFECT!
Baruh
WTSN
CreativeEgo
koulipak
Static
Boka
OZN
FlexAtu
Dust
Becks
15 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Boka Vin Ian 20, 2012 5:43 pm

amandoi mi s-au parut cei mai seriosi si mai capabili din sleata asta mizerabila...o alta problema,pe langa aia pe care o adusasi in discutie e ca oamenii sunt retardati si voteaza dupa cum le dicteaza tv-ul,sau,mai trist,aia care vin la ei cu un kil de faina si-un litru de ulei.Si din 10 candidati,subconstientu lor le spune ca au de ales doar intre ala si ala.
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Ian 20, 2012 5:47 pm

nu,serios, boka. Remus Cernea, nush ,poate e ok el ca om. Dar presedinte de asociatie de locatari ,poate. Dar de tara, serios ca nu-i de nasu lui. Gandeste-te ca politica e putrada pana in miez si Cernea nu e era nici omul sa faca fata, dara curatenie
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de WTSN Vin Ian 20, 2012 5:48 pm

Ba, cred ca toata ideea e ca ne-a ajuns Băsescu. Să plece, să vină oricine altcineva, chit că n-o să fie cine ştie ce minunăţie, mai rău ca ăştia, mai greu cred.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Ian 20, 2012 5:56 pm

Watson a scris:Ba, cred ca toata ideea e ca ne-a ajuns Băsescu. Să plece, să vină oricine altcineva, chit că n-o să fie cine ştie ce minunăţie, mai rău ca ăştia, mai greu cred.

oh, my friend, you are wrong on sooo many levels.


@Ego lol , votat Iliescu in 2000 = epic fail
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Nihat Vin Ian 20, 2012 6:02 pm

Abia astept sa fac si eu 18 sa pot vota cyclops ce viiis... scratch Rolling Eyes
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de WTSN Vin Ian 20, 2012 6:11 pm

De ce ma insel eu? Voi nu vorbiti decat ca toti politicienii sunt corupti si ca toate partidele sunt naspa si ca toti sunt o apa si-un pamant. Da' pana una alta tre' sa alegem pe cineva sa ne conduca.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Becks Vin Ian 20, 2012 6:14 pm

Mie imi plac exagerarile din zilele astea...

Sibiul e un oras civilizat (si nu zic asta doar pentru ca stau eu aici) si oamenii au protestat civilizat, organizat si matur. Diferenta intre Sibiu si Bucuresti e ca de la cer la pamant, aici oamenii nu vin beti la protest si in spirit de turma.
Daca ii intrebi pe cei din strada de ce protesteaza, 90% din ei habar nu au de ce sunt acolo, dar vor sa-l dea jos pe Basescu.

Ma scarbeste spiritul asta de turma...
La televizor s-a zis ca in Sibiu a fost cel mai mare haos dupa Bucuresti, ca au fost 2000 de oameni in strada, etc... pe cand eu, care stau aici, nu am vazut mai mult de 300...
De fapt au fost 8000 de oameni in toata tara la protest... astia 8000 de oameni nu reprezinta o tara.

La ultimul sondaj de opinie facut, daca ar candida aceeasi oameni, Basescu cu Antonescu ar merge in turul 2... deci cam atat cu democratia. Democratie nu inseamna ca 8000 de oameni care striga au dreptate.
Romania e printre tarile din Europa care nu sunt intr-o situatie economica foarte proasta pana una alta...

... sunt total de acord cu ceea ce a scris Jager aici pe prima pagina...
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de CreativeEgo Vin Ian 20, 2012 6:54 pm

darthedd77 a scris:@Ego lol , votat Iliescu in 2000 = epic fail

Tu ai votat Vadim??? Shocked
(Vorbesc de turul II. În primul am votat cu Stolojan şi PNL-ul lui.)
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Baruh Vin Ian 20, 2012 7:55 pm

Becks a scris:Mie imi plac exagerarile din zilele astea...

Sibiul e un oras civilizat (si nu zic asta doar pentru ca stau eu aici) si oamenii au protestat civilizat, organizat si matur. Diferenta intre Sibiu si Bucuresti e ca de la cer la pamant, aici oamenii nu vin beti la protest si in spirit de turma.
Daca ii intrebi pe cei din strada de ce protesteaza, 90% din ei habar nu au de ce sunt acolo, dar vor sa-l dea jos pe Basescu.

Ma scarbeste spiritul asta de turma...
La televizor s-a zis ca in Sibiu a fost cel mai mare haos dupa Bucuresti, ca au fost 2000 de oameni in strada, etc... pe cand eu, care stau aici, nu am vazut mai mult de 300...
De fapt au fost 8000 de oameni in toata tara la protest... astia 8000 de oameni nu reprezinta o tara.

La ultimul sondaj de opinie facut, daca ar candida aceeasi oameni, Basescu cu Antonescu ar merge in turul 2... deci cam atat cu democratia. Democratie nu inseamna ca 8000 de oameni care striga au dreptate.
Romania e printre tarile din Europa care nu sunt intr-o situatie economica foarte proasta pana una alta...

... sunt total de acord cu ceea ce a scris Jager aici pe prima pagina...

Pai cam asa sta treaba, TVA-ul a crescut de la 19 la 24 % doar pentru 8000 de oameni. Pensionari +posturi restructurate+bugetari=8000. Noua lege a sanatatii se va aplica ghici cui? Incredibil, acelorasi 8000 de oameni.
Sincer, eu cred ca cei 8000 de oameni ar trebui sa paraseasca tara asta unde se calca pe petale, fiindca sunt oile negre ale poporului. Trebuie sa fi facut ei ceva gresit.
Culmea, acum cei 8000 su felul de pretentii aberante. Mars ma in poola mea, ca e misto aici, pentru ce va trebuie bani, sa-i beti, ce sa faceti cu drepturile spitalicesti, sa va luati retete compensate si diverse interventii doctoricesti???? Ce patriotism, colonie ungureasca ce are?
Rusine sa va fie d-nilor protestatari?
Cica 15000 de protestatari? Erau 8000 de insi si 7000 de pixele albastre.
Rusine domnule Patriciu!
Celelalte tari de pe mapamond ne invidiaza, doar aici curge lapte si miere...

Ba fra, dai in ridicol, citeste ce s-a mai vorbit pe aici, las-o dracu cu figurile astea, precum "realitatea este alta, ba dobitoacelor, decat ce pare, traim o viata de basm la RoNania!"!
Baruh
Baruh
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 339
Reputatie : 378
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 43
Localizare : Tg-Jiu

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Ian 20, 2012 8:06 pm

CreativeEgo a scris:
darthedd77 a scris:@Ego lol , votat Iliescu in 2000 = epic fail

Tu ai votat Vadim??? Shocked
(Vorbesc de turul II. În primul am votat cu Stolojan şi PNL-ul lui.)

aveam 14 ani,mah Smile)

PS: e atat de misto incat am decis sa plec din tara Smile))))
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Boka Vin Ian 20, 2012 9:18 pm

CreativeEgo a scris:Oare să-i spun lui Boka că-n 2000 am votat cu Iliescu? Smile
iti plac asa comunistii astia,nu? Laughing
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Ian 20, 2012 9:21 pm

daca era nascut in 42 vota cu Gheorghe Gheorgiu...Dej,nu ala cu ochii caprui
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Boka Vin Ian 20, 2012 9:22 pm

si pletele-n vant Laughing cu ala as vota si eu Laughing
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de OZN Vin Ian 20, 2012 11:54 pm

Am citit in fuga cateva posturi si am vazut ca au degenerat lucrurile putin, am pretentii de la voi sa discutati civilizat, dand dovada de maturitate, in plus, nu schimbati nimic daca formati 2 tabere.

Mi se pare corect ca fiecare sa aiba opinia proprie, in functie de traiul pe care l-a dus sub comanda lui Basescu.

Becks, nu doar Sibiul e civilizat (desi e unul dintre cele 2 orase ale tarii in care m-as muta oricand) ci intreg Ardealul. La TV spun vrute si nevrute, depinde de care parte se situeaza posturile.

Vadim Presedinte!
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Boka Sam Ian 21, 2012 12:44 am

word up bre,imi pare rau ca m-am aprins asa...oltenii au in general obiceiul asta prost...o sa incerc sa mi-l inhib. Smile
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Boka Mar Feb 21, 2012 10:50 am

daca pizda aia din guvern a strans 400000 de euroi din salariu de invatator la...30 de ani,vreau si eu macar 200000 de euroi din salariul de medic la aceeasi varsta.
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de PiroTechnique Mar Feb 21, 2012 11:44 am

Cred ca tu esti invidios ca unii castig 3300 euro pe luna ca invatatori Very Happy asta presupunand ca a profesat de la 20 ani Smile) 12luni/12 timp de 10 ani

LE: bineinteles, necheltuind niciun ban
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de OZN Mar Feb 21, 2012 12:13 pm

Imposibil.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Eladio Mar Feb 21, 2012 1:21 pm

Eu as mai vrea un Hitler
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de darthedd77 Mar Feb 21, 2012 6:05 pm

sa te duci sa mori ca prostu la cotu donului fara sa stii de ce. bravo!
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Dust Mar Feb 21, 2012 6:10 pm

Eu nu vreau un Hitler dar nici sa mori in Afganistan sau Irak tot fara sa stii de ce nu mi se pare mai ok.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de PiroTechnique Mar Feb 21, 2012 6:29 pm

E pe bani, e pe cine vrea. Nu vrei, nu mergi. Aia care mor pe acolo s-au dus pt ca au vrut sa faca niste bani.
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Dust Mar Feb 21, 2012 6:45 pm

Da ma Piro stiu ca e pe bani dar tot nu e ok. Pe langa asta daca treaba ar deveni mult mai serioasa pe acolo si s-ar declansa un razboi in toata regula ar mai fi trimisi si altii si nu cred ca tot pe bani. Eu tot nu cred ca avem ce cauta acolo, din punctul meu de vedere astea nu sunt conflictele noastre si n-ar trebui sa fim acolo. Ma rog, e discutie destul de lunga asta de purtat la o bere sau ceva de genul. Smile
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Eladio Mar Feb 21, 2012 6:45 pm

In 89 vroiau libertate. Acum avem din plin si nu ne mai ajunge...
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Boka Mar Feb 21, 2012 7:06 pm

te simteai prea liber in tara ta cand ai plecat?
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 3 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum