Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

+11
INFECT!
Baruh
WTSN
CreativeEgo
koulipak
Static
Boka
OZN
FlexAtu
Dust
Becks
15 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Eladio Mar Feb 21, 2012 7:34 pm

Ca pasarea cerului. De cand ma stiu m-am simtit liber. De ce?
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Baruh Mier Feb 22, 2012 7:51 am

PiroTechnique a scris:E pe bani, e pe cine vrea. Nu vrei, nu mergi. Aia care mor pe acolo s-au dus pt ca au vrut sa faca niste bani.

Nu esti obligat, dar esti determinat de sistem. Ti-e practic imposibil sa aduni 50.000 de lei sa iti iei o garsoniera intr-un orasel. Ei bine, pentru o semnatura prin care devii proprietate a NATO poti sa pui mana pe banii astia. Atat timp cat s-a ajuns la o asemenea saracie incat sa fii cumparat cu o punga de zahar si una de faina, ajungi in stare sa fii de acord ca pentru o asemenea suma de bani sa ciuruiesti niste straini.
Bogatii devin mai bogati si saracii, mai saraci - angrenajul asta nu mai poate fi oprit decat prin starpirea sistemului capitalist si reconstructie de la zero.
Baruh
Baruh
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 339
Reputatie : 378
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 43
Localizare : Tg-Jiu

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de koulipak Mier Feb 22, 2012 8:11 am

am un prieten f bun are 42 de ani. a fost pe o gramada de teatre de operatiuni in yugoslavia pe la incepul lui 90, apoi in somalia etc. atunci se ducea de placere, se credea rambo. acum a fost in irak prin 2009. s-a dus de nevoie. primea 1100$ pe luna. si s-au "batut" pe locuri, care sa se duca. plm...foame.

ps: acum ca s-a intors acasa e cel mai interesant dintre prt mei cand incepe sa povesteasca Very Happy cred ca asta e marele castig daca poti sa-i zici asa....ca ai facut lucruri rare
koulipak
koulipak
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 361
Reputatie : 404
Data de inscriere : 24/12/2010
Localizare : ploiesti

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de PiroTechnique Mier Feb 22, 2012 10:43 am

Dust, Baruh, problema, in fond, e cum spuneti voi, sunt constient. Dar la nivel individual, astia care merg unde merg sunt niste mercenari, si nu pot sa le plang de mila.
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Baruh Mier Feb 22, 2012 11:01 am

Sunt de acord cu tine ca multi dintre ei sunt dereglati psihic, dar mai sunt si altii care odata ajunsi acolo, se caca pe ei de frica.
Nu stiu daca asta isi propun, insa shooterele de astazi dau nastere intr-o oarecare masura dorintei de a pune mana pe o arma si a ciurui "ïnamici"... multor gameri. Un lucru este insa evident, hiperbolizarea scenelor istorice din manualele scolare are ca scop implementarea sentimentelor privind patriotismul, si respectiv nationalismul, si dorinta de a deveni erou.
Baruh
Baruh
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 339
Reputatie : 378
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 43
Localizare : Tg-Jiu

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Eladio Mier Feb 22, 2012 1:22 pm

Erou si patriot devin cand imi iubesc tara. Indiferen de istorie.
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada - Pagina 4 Empty Re: Eu NU sunt reprezentat de cei care striga in strada

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum